Stiklo paketai

ŠILUMĄ IZOLIUOJANTYS STIKLO PAKETAI

Šiluma – vienas pagrindinių reikalavimų šiuolaikiniams langams.
Geriausiai šilumą izoliuoja stiklo paketai, kuriuose naudojami selektyviniai stiklai. Stiklo paketo vidų pripildžius ne oru, o dujomis (argonu, kriptonu) šilumos izoliacinės savybės dar labiau pagerėja. Šilumos perdavimas yra išreiškiamas šilumos perdavimo koeficientu U – tai šilumos perdavimas per 1 m2 ploto paviršių, esant 1 laipsniui Kelvino ar Celcijaus temperatūrų skirtumui tarp skirtingų paviršiaus pusių. Itin gerą izoliaciją galima pasiekti naudojant trijų stiklų paketą. 3-čio stiklo įvedimas (dvikamerinis stiklo paketas) leidžia sumažinti U reikšmę iki 0,5 W/m2K, tačiau šiuo atveju žymiai padidėja stiklo paketo svoris ir storis.

Ypač neracionalu naudoti dvikamerinius stiklo paketus su 6 mm rėmeliais, nes ir taip nežymus jų šiluminis efektyvumas dar labiau sumažėja šalto periodo metu įlinkus išoriniam stiklui dėl sumažėjusio oro tūrio stiklo paketo ertmėje.

DEKORATYVINIAI STIKLO PAKETAI

Dekoratyviniai stiklo paketai – tai paketai, kuriuose naudojami įvairių rūšių dekoratyviniai stiklai bei elementai. Tokių stiklų pasirinkimo galimybės:

  • skaidrūs;
  • skaidrūs matiniai;
  • geltoni;
  • bronziniai;
  • bronziniai matiniai.