Garažo vartai – IDO-PRO

 

Sekciniai garažo vartai IDO – PRO atitinka Europos reikalavimus, todėl tai yra geriausias sprendimas pramoniniams – komerciniams pastatams. Šis produktas pasižymi ypatingai gera kokybe, kadangi naudojamos tik geros kokybės medžiagos bei keliami aukšti techniniai reikalavimai. Vartų IDO – PRO struktūra bei dalys yra tinkamos ilgamečiam naudojimui.

BASIC (ITALIJA) – uždaro kontūro segmentai gaminami iš geros kokybės plieninės galvanizuotos skardos, atitinkančios specialųjį standartą UNI EN 10326 ir užpildyti didelio tankio (40 +/- 4 kg/m3) poliuretano putomis. Šių segmentų patentuota sudėtis visada tvirta, net jei ji tiesiogiai veikiama saulės spindulių. Šilumos laidumo koeficientas – 0,99 W/m2K. Patentuota segmento konstrukcija 100 proc. apsaugo nuo prispaudimo.

VARTŲ SĄRAMA – privalomas sąraminis aukštis ( atstumas nuo angos viršaus iki lubų). Nuo šio aukščio priklauso ir pačių garažo vartų pakilimo tipai, kurių yra 5 galimi variantai. Atsižvelgiant į individualius vartų angos matmenis, parenkamas pakilimo tipas.

IŠ STANDARTINĖS spalvų spektro paletės nesunkiai pritaikome prie namo fasado. Atsižvelgiant į individualius pageidavimus, nudažome garažo vartus kliento pasirinkta spalva iš RAL spalvų paletės. Dažai yra ilgalaikiai ir neblunkantys, kadangi naudojami labia geros kokybės poliuretaniniai 2 – jų komponentų vokiški dažai.

VARTŲ KREIPIANČIĄSIAS – darome iš 1,5 mm storio cinkuoto plieno. Gaminant taikome šaltojo kniedėjimo būdą bei kiekvienas sujungimas padarytas specialia įranga. Detalių apsauginis galvaninis sluoksnis lieka nepaliestas, nes gaminant nenaudojame suvirinimo. IDO – PRO garažo vartai apsaugoti nuo rūdijimo.

DARBO CIKLŲ vartai IDO – HOME kuriami su sukimo (Torsion) spyruoklėmis. Spyruoklių ilgametis 25 000 – 50 000 atidarymo – uždarymo ciklų diametras 95 – 152 mm. Šių garažo vartų spyruoklės apsaugotos nuo lūžimo dėl tvirtos komplektacijos.

PATOGESNIAM PRAĖJIMUI. Jūsų pageidavimu šiuose pramoniniuose garažo vartuose IDO – PRO įrengiame duris personalui. Jeigu Jums tenka dažnai patekti į patalpas per vartus, tai optimaliausias sprendimas.

NATŪRALIAM APŠVIETIMUI. Atsižvelgiant į Jūsų individualius pageidavimus, į vartus galime įmontuoti ne tik dureles, bet ir langus. Jie gali būti ovalūs arba stačiakampio formos, pagamnti iš polikarbonato, kuris yra atsparus smūgiams. Šių langų struktūra pasižymi gera izoliacija bei tinka prie bet kokio pastato interjero.

Ar sutinkate gauti pranešimus apie akcijas bei naujienas savo naršyklėje?