fbpx

Garažo vartai – IDO-SD

 

Jeigu Jūsų pramoninis pastatas nėra skirtas pakeliamiems vartams, tuomet geriausias pasirinkimas yra atveriami garažo vartai IDO – SD. Šiuos atveriamus garažo vartus gaminame pagal Jūsų individualius matmenis iš įprastų pakeliamų vartų dalių. Kadangi kurdami šiuos vartus išbandėme įvairias medžiagas, galime užtikrinti tvirtą garažo vartų kokybę.

BASIC (ITALIJA) – uždaro kontūro segmentai gaminami iš geros kokybės plieninės galvanizuotos skardos, atitinkančios specialųjį standartą UNI EN 10326 ir užpildyti didelio tankio (40 +/- 4 kg/m3) poliuretano putomis. Šių segmentų patentuota sudėtis visada tvirta, net jei ji tiesiogiai veikiama saulės spindulių. Šilumos laidumo koeficientas – 0,99 W/m2K. Patentuota segmento konstrukcija 100 proc. apsaugo nuo prispaudimo.

PROFILIUOTA STAKTA – gali būti derinama su atveriamais garažo vartais IDO-SD. Ši stakta tinka patalpoms, kuriuose taikomi aukšti sandarumo reikalavimai.

PLIENINIS RĖMAS – derinamas su atveriamais garažo vartais IDO – SD. Taikant vidutinius sandarumo reikalavimus, patartinta įsirengti garažo vartus su šiuo rėmu.

PATOGESNIAM PRAĖJIMUI. Jūsų pageidavimu šiuose pramoniniuose garažo vartuose IDO – PRO įrengiame duris personalui. Jeigu Jums tenka dažnai patekti į patalpas per vartus, tai optimaliausias sprendimas.

NATŪRALIAM APŠVIETIMUI. Atsižvelgiant į Jūsų individualius pageidavimus, į vartus galime įmontuoti ne tik dureles, bet ir langus. Jie gali būti ovalūs arba stačiakampio formos, pagamnti iš polikarbonato, kuris yra atsparus smūgiams. Šių langų struktūra pasižymi gera izoliacija bei tinka prie bet kokio pastato interjero.

IŠ STANDARTINĖS spalvų spektro paletės nesunkiai pritaikysite prie namo fasado. Atsižvelgiant į individualius pageidavimus, nudažome garažo vartus kliento pasirinkta spalva iš RAL spalvų paletės. Dažai yra ilgalaikiai ir neblunkantys, kadangi naudojami labai geros kokybės poliuretaniniai 2 – jų komponentų vokiški dažai.