Garažo vartai – IDO – SL

 

IDO – SL tai yra slenkami garažo vartai, kurie tinka pastatams bei namams, kurie nėra pritaikyti pakeliamiems garažo vartams. Šiuos atveriamus garažo vartus gaminame pagal Jūsų individualius matmenis iš įprastų pakeliamų vartų dalių. Kadangi kurdami šiuos vartus išbandėme įvairias medžiagas, galime užtikrinti tvirtą garažo vartų kokybę.

BASIC (ITALIJA) – uždaro kontūro segmentai gaminami iš geros kokybės plieninės galvanizuotos skardos, atitinkančios specialųjį standartą UNI EN 10326 ir užpildyti didelio tankio (40 +/- 4 kg/m3) poliuretano putomis. Šių segmentų patentuota sudėtis visada tvirta, net jei ji tiesiogiai veikiama saulės spindulių. Šilumos laidumo koeficientas – 0,99 W/m2K. Patentuota segmento konstrukcija 100 proc. apsaugo nuo prispaudimo.

PLIENINIS BĖGELIS bei kiti IDO – SL vartai buvo testuojami iki 24 mėnesių, taip buvo nustatyas jų ilgaamžiškumas. Vartų furnitūra padaryta iš sertifikuoto vokiško „WUPPERMANN“ plieno.

NATŪRALIAM APŠVIETIMUI. Atsižvelgiant į Jūsų individualius pageidavimus, į vartus galime įmontuoti ne tik dureles, bet ir langus. Jie gali būti ovalūs arba stačiakampio formos, pagamnti iš polikarbonato, kuris yra atsparus smūgiams. Šių langų struktūra pasižymi gera izoliacija bei tinka prie bet kokio pastato interjero.

IŠ STANDARTINĖS spalvų spektro paletės nesunkiai pritaikysite prie namo fasado. Atsižvelgiant į individualius pageidavimus, nudažome garažo vartus kliento pasirinkta spalva iš RAL spalvų paletės. Dažai yra ilgalaikiai ir neblunkantys, kadangi naudojami labai geros kokybės poliuretaniniai 2 – jų komponentų vokiški dažai.

Ar sutinkate gauti pranešimus apie akcijas bei naujienas savo naršyklėje?