fbpx

Priešgaisrinės ir plieninės durys

VIENVĖRĖS IR DVIVĖRĖS VIDAUS DURYS

Plieninės vidaus durys NINZ REVER (Italija) – tinkamiausias pasirinkimas ne tik Jūsų namams, bet puikiai tinka ir komerciniams bei pramoninimas pastatams. Durys vizualiai atrodo puikiai, tačiau  jos pasižymi ne tik gera išore, bet ir puikia kokybe, kadangi durų sudėtis yra labai tvirta. Durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos su korėto kartono užpildu, paviršius dažytas milteliniu būdu. Atsižvelgiant į Jūsų individualius matmenis, gaminame tiek vienvėres, tiek dvivėres reversines vidaus duris. Kaina  nuo 128 Eur.

VIENVĖRĖS IR DVIVĖRĖS IŠORINĖS DURYS

Plieninės išorės durys NINZ UNIVER (Italija) - tinkamiausias sprendimas ne tik Jūsų namams, bet puikiai tinka ir komerciniams bei pramoninimas pastatams. Durys vizualiai atrodo puikiai, tačiau  jos pasižymi ne tik gera išore, bet ir puikia kokybe, kadangi durų sudėtis yra labai tvirta. Durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos su akmens vatos užpildu, paviršius dažytas milteliniu būdu. Atsižvelgiant į Jūsų individualius matmenis, gaminame tiek vienvėres, tiek dvivėres reversines vidaus duris. Kaina nuo 185 Eur.

VIENVĖRĖS IR DVIVĖRĖS PRIEŠGAISRINĖS DURYS

Plieninės priešgaisrinės durys NINZ UNIVER (Italija) tinkamiausias sprendimas ne tik Jūsų namams, bet puikiai tinka ir komerciniams bei pramoninimas pastatams. Durys vizualiai atrodo puikiai, tačiau  jos pasižymi ne tik gera išore, bet ir puikia kokybe, kadangi durų sudėtis yra labai tvirta. Durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos su su izoliaciniu nedegios vatos užpildu, kuris garantuoja apsaugą nuo ugnies ir dūmų. Atsižvelgiant į Jūsų individualius matmenis, gaminame tiek vienvėres, tiek dvivėres reversines vidaus duris. Kaina nuo 219 Eur.