fbpx

Plastikiniai langai Vilniuje

Kokybiški, stilingi ir energetiškai efektyvūs plastikiniai langai Vilniuje. Kur tokius rasti?

Nors, pastaruoju metu, gana sparčiai populiarėja tiek mediniai tiek aliuminio profilių langai, plastikiniai langai Vilniuje, kaip ir kituose Lietuvos miestuose, vis dar išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu. Ir ne be reikalo.

Plastikiniai langai savo populiarumo nepraranda dėl gausybės teigiamų savybių, kurias ir vertina klientai. Kokybiški plastikiniai langai nereikalauja daug priežiūros, yra ilgaamžiški, ekologiški, ekonomiški bei turi puikias izoliacines savybes tiek šilumos tiek garso atžvilgiu.

Be visų šių savybių, plastikiniai langai pasižymi ir itin estetiška išvaizda, kuri dera kone prie bet kokio dizaino.

Jei vis dar dvejojate kokius langus rinktis, štai keletas priežasčių, kodėl plastikiniai langai – tikrai geras ir optimalus sprendimas.

Plastikinių langų kokybė

Iš kokybiškų, sertifikuotų medžiagų ir profilių pagaminti plastikiniai langai, atitinka aukščiausius Europos kokybės standartus, tad, nors reikalauja itin mažai priežiūros, yra ilgaamžiai. Plastikiniai langai yra atsparūs klimato ir atmosferos poveikiui, o tam, kad išlaikytumėte puikią jų estetinę išvaizdą bei funkcionalumą – daug pastangų neprireiks. Pakaks langus reguliariai valyti, ir vos du kart per metus, prieš žiemą ir po jos, sureguliuoti varstymo mechanizmus.

Pasirinkus plastikinius langus, tikrai nereikės nerimauti, kad netrukus juos teks kažkaip restauruoti, perdažyti ar, juolab, prieš keletą metų sudėtus langus keisti naujais.

Plastikinių langų energetinis efektyvumas

Energetiškai efektyvūs langai yra vienas pagrindinių faktorių, lemiančių pastato energinį naudingumą. Tai itin aktualu dabar, kai reikalavimai naujų statinių energetinei klasei vis griežtesni.

Plastikiniai langai, pagal savo energetinį efektyvumą, skirstomi į klases nuo A iki G. Lietuvoje, žemesnės nei B klasės langų gamintojų ar pardavėjų vargu ar surasite. Čia populiariausios plastikinių langų profilių energetinio naudingumo klasės yra A ir B.  A klasė, savo ruožtu dar skirstoma į A, A+ ir A++ energetinio naudingumo klases.

Pagrindinis langų energinio efektyvumo klasės nustatymo kriterijus yra šilumos perdavimo koeficientas Uw, kurio nustatymo būdus griežtai reglamentuoja ES norminiai dokumentai. Tačiau egzistuoja ir daugiau kriterijų, kuriuos privalo atitikti A klasės plastikiniai langai. Pavyzdžiui, A klasės plastikinių langų profilių gamyboje naudojamas tik neperdirbtas plastikas, todėl, laikui bėgant, langų rėmai nekeičia savo spalvos. Šios klasės profilių gamyboje nenaudojami stabilizatoriai turintys švino, o jų išorinių sienelių storis negali būti mažesnis nei 2.8 mm. Siekiant apsaugoti langus nuo besikeičiančios temperatūros keliamo rėmų deformacijos pavojaus, A klasės langų profiliai, per visą savo perimetrą, armuojami 1.5 mm storio cinkuoto plieno profiliais. Na, o B klasei priklauso tie langai, kurie neatitinka A klasei keliamų reikalavimų.

Šilčiausi, ir energetiškai efektyviausi yra A++ ir A+ klasės langai, jiems mažai nusileidžia ir A klasės plastikiniai langai. “VIVA langai” plastikinių langų gamintojai Vilniuje ir visoje Lietuvoje rekomenduoja būtent šių energetinių klasių langus, kadangi jie pasižymi aukščiausiomis sandarumo bei energetinio efektyvumo savybėmis. Tad turint omenyje, kad langai toli gražu ne vienadienis pirkinys, o nuo jų kokybės tikrai priklausys namų šiluma ir komfortas, investicija į kokybę neabejotinai atsiperka.

Plastikinių langų šviesos pralaidumas

Langų energetinis naudingumas, ekonomiškiems namams itin svarbus. Tačiau nemažiau svarbi  ir kita plastikinių langų savybė – tai šviesos pralaidumo koeficientas.

Šis, iki šiol Lietuvos rinkoje pakankamai ilgą laiką ignoruotas langų kokybės rodiklis, renkantis langus, vertinamas vis atsakingiau. Juk pirminė langų paskirtis ir yra į namus įleisti kuo daugiau dienos šviesos, kad kuo mažesnį laiko tarpą paroje, jos trūkumą tektų kompensuoti įsijungiant šviesas ir taip vartojant elektros energiją.

„VIVA langai“ komandos specialistai, atsižvelgdami į patalpos paskirtį bei langų kryptį (šiaurinė ar pietinė pusė), padės pasirinkti Jūsų poreikiams tinkamiausio šviesos pralaidumo, plastikinių langų stiklo paketus.

Darnus ir patrauklus plastikinių langų dizainas

Kokybiški langai padeda kurti ne tik namų šilumą, bet ir jų jaukumą bei estetinę išvaizdą. Tai ne tik neatsiejama patrauklaus interjero detalė, bet ir vienas pagrindinių eksterjero akcentų.

Didelio formato plastikiniai langai suteikia statinių įvaizdžiui lengvumo ir grakštumo. Na, o norintiems nekasdieniškų, įdomių eksterjero dizaino sprendimų, puikiai pasitarnauja plati plastikinių langų spalvų paletė. Gamyboje naudojant spalvotą akrilą, plastikiniai langai, gali būti balti, juodi, medžio imitacijos, mėlyni, raudoni ar kokios tik norisi spalvos.

Vienas populiariausių pasirinkimų, po įprastų, klasikinių baltų plastikinių langų, yra medžio imitacijos plastikiniai langai. Tokie langai turi medinių langų išvaizdą, ir plastikinių langų savybes. Jie, priešingai nei mediniai, reikalauja minimalios priežiūros, o atrodo taip pat gerai.

Kai pastato eksterjerui pagyvinti naudojami spalvoti langų rėmai, tačiau interjere ryškios langų rėmų spalvos netinka, yra galimybė išorinę langų pusę gaminti vienos, o vidinę – kitos spalvos, taip užtikrinant, kad langas nepriekaištingai atrodys tiek interjere, tiek eksterjere.

„VIVA langai“ su netradiciniais dizaino sprendimais susidūrė ne kartą ir ne du, tad jei Jūs ar Jūsų architektas turi originalių statinio dizaino idėjų, dėl tokio statinio langų kviečiame pasikonsultuoti su baltų, medžio imitacijos ir spalvotų plastikinių langų gamybos profesionalais Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose.

Visos plastikinių langų gamybos ir montavimo paslaugos Vilniuje ir visoje Lietuvoje

Dedant ar keičiant langus, plastikiniai langai Vilniuje, vis dar yra populiariausias pasirinkimas. Tad ne nuostabu, jog plastikinių langų pasiūla – tikrai didžiulė. Juos siūlo gausybė skirtingų kompanijų. Tad kodėl, rekomenduojame rinktis būtent „VIVA langai“ kompaniją? Štai keletas priežasčių:

  •   Visos paslaugos – vienose rankose: „VIVA langai“  kompanijos specialistai konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plastikinius langus Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. O esant poreikiui netgi pasirūpina lango angokraščių apdaila po lango keitimo.
  •   Platus gaminių spektras – „VIVA langai“ siūlo platų, individualiems kliento poreikiams lengvai pritaikomą gaminių spektrą. Tad, kad ir kokius dizaino, funkcionalumo ar energinio efektyvumo reikalavimus savo langams keliate, esame pasiruošę ne tik pateisinti, bet ir viršyti Jūsų lūkesčius.
  •   Patikimos medžiagos – plastikinių langų gamyboje, „VIVA langai“ naudoja tik griežtus techninius reikalavimus atitinkančias, sertifikuotas, kokybiškas ir saugias medžiagas. Dirbame su tokiais laiko patikrintais plastikinių langų profilių gamintojais kaip GEALAN, VEKA, ALUPLAST.
  •   Nepriekaištinga kokybė – ilgametė „VIVA langai“ patirtis tiek plastikinių langų gamyboje, tiek ir montavime, kruopščiai parenkamos kokybiškos medžiagos, nuolatinis naujų plastikinių langų gamybos tendencijų sekimas ir meilė savo darbui, kuriamam produktui bei klientui, lemia itin aukštą „VIVA langai“ gaminių kokybę.
  •   Optimali kaina – kokybiški plastikiniai langai yra ilgalaikė investiciją į šiltus ir saugius namus, tad „VIVA langai“ specialistai niekada nepasiūlys pigių produktų kokybės sąskaita. Išsiaiškinę Jūsų poreikius, langams keliamus reikalavimus bei galimybes, rekomenduosime kokybiškiausius įmanomus sprendimus.

Plastikinių langų specialisto konsultacija Vilniuje

Patiems nuspręsti kokie plastikiniai langai tinkamiausi būtent Jūsų būstui, gali būti sudėtinga, nes jų pasiūla tikrai didžiulė. O ir galimybės praktiškai neribotos – nuo garso izoliacijos iki apsaugos nuo saulės ar dūžių.

Tam, kad išsirinktumėte Jūsų poreikius geriausiai atitinkančius langus, „VIVA langai“ kviečia pasinaudoti plastikinių langų specialisto konsultacija. Tokios konsultacijos metu, į patalpas, kuriose planuojama dėti ar keisti langus, atvykę meistrai, įvertins technines galimybes, išklausinės Jūsų lūkesčius, ir patars  Jūsų pastatui labiausiai tinkančius sprendimus.

Užsisakant „VIVA langai“ gaminius, specialisto vizitas Vilniuje, Jums nieko nekainuos.

Plastikinių langų komercinio pasiūlymo parengimas Vilniuje

Tam, kad pasirinkti plastikinių langų gamybos ir montavimo specialistus Jums būtų dar paprasčiau, „VIVA langai“ komanda, kiekvienam savo klientui gali paruošti individualų, asmeniškai jam paruoštą, detalų  komercinį pasiūlymą.

Esant tokio pasiūlymo poreikiui, jame pateikiame detalią informaciją apie mūsų gaminamus plastikinius langus: nurodome gaminių formas, varstymo tipus, matmenis, spalvą, tipą, atsparumo ir energetinę klases, šilumos ir garso pralaidumą, skaidrumą, papildomas pastabas ir net gaminių svorį.

Projektą galime ruošti pagal namo projektavimo metu pateiktus duomenis, jūsų atsiųstus preliminarius matmenis, ar pagal mūsų specialisto atliktus matavimus.

Langų pristatymas ir montavimo paslaugos Vilniuje ir visoje Lietuvoje

Pagamintus plastikinius langus „VIVA langai“ komanda pristato į vietą su specialiai tam skirtu transportu.

Langų montavimui, „VIVA langai“ naudoja tik sertifikuotas sandarinimo ir tvirtinimo medžiagas ir griežtai atsisako statybose vis populiarėjančių savadarbių tvirtinimo elementų.

 

Apdaila po plastikinių langų keitimo ar montavimo Vilniuje

Dažnu atveju, kuomet seni langai pakeičiami naujais, reikalinga angokraščių apdaila. Tam, kad nereiktų sukti galvos ir gaišti laiko ieškant apdailos meistrų, kurie sutiktų imtis tokio smulkaus projekto, šią paslaugą savo klientams gali pasiūlyti „VIVA langai“ apdailos meistrai.

Taigi, jei ieškote tikrai kokybiškų plastikinių langų Vilniuje – „VIVA langai“ komanda pasiruošusi lydėti Jus visoje langų pasirinkimo kelionėje – nuo tinkamiausių langų pasirinkimo iki jų sumontavimo ir net apdailos.

„VIVA langai“ plastikiniai langai Vilniuje ir visoje Lietuvoje – tai šiluma, šviesus vaizdas ir šiuolaikiškas komfortas Jūsų namams.