fbpx

Priešgaisriniai vartai

Nustumiami priešgaisriniai vartai MARC-P

MARC – P vienvieriai nustūmiami priešgaisriniai vartai, kurie užtikrina jūsų pastatų apsaugą nuo gaisro keliamo pavojaus. Pradėjus sklisti dūmams ar plisti ugniai, bei pradėjus veikti priešgaisrinei signalizacijai, šie vartai nuo signalizacijos garso užsidaro, taip užkirsdami kelią ugnies plitimui. Vartai yra valdomi tiek rankiniu, tiek automatiniu būdais.

NUSTUMIAMI PRIEŠGAISRINIAI VARTAI MARC-R

MARC – R dvivieriai nustūmiami priešgaisriniai vartai, kurie užtikrina jūsų pastatų apsaugą nuo ugnies ir dūmų. Pradėjus sklisti dūmams ar plisti ugniai, bei pradėjus veikti priešgaisrinei signalizacijai, šie vartai nuo signalizacijos garso užsidaro, taip užkirsdami kelią ugnies plitimui. Vartai yra valdomi tiek rankiniu, tiek automatiniu būdais.

Pakeliami priešgaisriniai vartai MARC-O

MARC – O pakeliami priešgaisriniai vartai, kurie užtikrina jūsų pastatų apsaugą nuo ugnies ir dūmų. Pradėjus sklisti dūmams ar plisti ugniai, bei pradėjus veikti priešgaisrinei signalizacijai, šie vartai nuo signalizacijos garso užsidaro, taip užkirsdami kelią ugnies plitimui. Vartai yra valdomi tiek rankiniu, tiek automatiniu būdais.