fbpx

Vartų automatika

Automatika pakeliamiems garažo vartams

KING GATES (Italija) pakeliamių garažo vartų automatika, pasižyminti inovatyviu dizainu, kuris ne tik modernus, bet ir patvarus. Gaminant šiuos vartus, pavaros yra išbandomos modernioje labaratorijoje. Jūsų gyvenimas taps saugesnis ir komofortabilesnis, kadangi naudojama automatika, kuri yra galinga ir tyliaeigė.

Automatika slenkantiems kiemo vartams

KING GATES (Italija) slenkamų garažo vartų automatika, pasižyminti inovatyviu dizainu, kuris ne tik modernus, bet ir patvarus. Gaminant šiuos vartus, pavaros yra išbandomos modernioje labaratorijoje. Jūsų gyvenimas taps saugesnis ir komofortabilesnis, kadangi naudojama automatika, kuri yra galinga ir tyliaeigė.

Automatika varstomiems kiemo vartams

Varstomų kiemo vartų automatika KINGS GATES (Italija) išsiskiria inovatyviu dizainu bei patvarumu. Gaminant šiuos vartus, pavaros yra išbandomos modernioje labaratorijoje. Jūsų gyvenimas taps saugesnis ir komofortabilesnis, kadangi naudojama automatika, kuri yra galinga ir tyliaeigė.

Garažo vartų priedai ir aksesuarai

Vartų automatikos priedai ir aksesuarai (Italija) išsiskiria savo moderniu dizainu ir inovatyvia technologija. Siekiant maksimalios kokybės automatikos priedai yra testuojami, todėl jie yra išbandyti, patikimi ir ilgaamžiai.

Visų vartų automatikos priedai ir aksesuarai (Italija) pasižymi modernumu tiek dizaine, tiek technologijų srityje. Norint pasiekti patvarumo ir patikimumo, priedai ir aksesuarai yra išbandomi, todėl nekyla dvejonių dėl jų kokybės.

Kelio užtvarai

Kelio užtvarai (šlagbaumai) yra gaminami iš plieno arba aliuminio, bei užtveria pravažiavimus iki 6m. Šie kelio užtvarai atitinka ISO ir CE standartus bei yra įgyję sertifikatus Europoje. Kelio užtvarai prisitaiko prie aplinkos, kadangi juose integruota dinaminė energijos sistema.