Stiklo paketų keitimas

Požymiai, rodantys, kad atėjo laikas keisti langų stiklo paketus

Pats akivaizdžiausias požymis, ir pati populiariausia plastikinių langų ir durų stiklo paketų keitimo priežastis – įskilęs, sudužęs ar kitaip mechaniškai pažeistas stiklas. Tačiau egzistuoja ir kur kas subtilesni požymiai, jog atėjo laikas juos keisti. Vienas tokių – vidinėje stiklo pusėje pradėjusi kauptis drėgmė.

Neskaidrus, aprasojęs stiklas rodo, jog stiklo paketas yra nesandarus. Tai reiškia, kad langai prarado savo sandarumą, tad tiek šilumos tiek garso izoliacijos savybės tokiame lange yra prastos. Dažniausiai taip nutinka labai seniems plastikiniams langams, mat jų stiklo pakraščiuose esantys plastikiniai termorėmeliai, veikiami temperatūros svyravimų ir saulės, laikui bėgant deformuojasi ir dėl to juose atsiranda oro plyšių.

Daugiabučiuose namuose, kuriuose nėra temperatūros reguliavimo galimybės, labai rekomenduojame pasikeisti stiklo paketus langams, kurie buvo montuoti prieš dešimt ar daugiau metų. Tuo laiku, dar nebuvo tokio šilto selektyvinio stiklo kurie siūlomi dabar.. Pakeitus plastikinių langų ir durų stiklo paketus į naujus, su selektyviniais stiklais, langų ir durų sandarumas ir šilumos varža padidės net iki 3 kartų.

Naujos kartos stiklo paketai padės sumažinti iš lauko sklindantį triukšmą, kas itin aktualu judriose vietose gyvenantiems žmonėms. Tad jei gyvenate šalia judrių, gausiai pravažiuojamų ar praeinamų gatvių, o Jūsų langai sudėti seniai, tikrai verta pasidomėti naujų stiklo paketų garso izoliacijos galimybėmis.

Dažnai poreikis keisti plastikinių langų ar durų stiklo paketus atsiranda kurį laiką pagyvenus naujuose namuose, ir pastebėjus tokius niuansus kaip visą dieną pro langą kepinanti saulė, ar smalsios pašalinių akys, stebinčios iš už lango tokiose delikačiose patalpose kaip vonios kambarys. Tokiais atvejais, kai langai sudėti pakankamai neseniai ir jų rėmai bei mechanizmai – puikios būklės, keisti viso lango nėra prasmės, tad keičiamas tik stiklo paketas – iš skaidraus į tamsintą, matintą, bronzinį ar pan. Toks sprendimas puikiai tinka ir kai languose reikia įrengti papildomas vėdinimo angas, ar landas gyvūnams plastikinėse duryse į terasą ar galinį kiemą.

Stiklo paketų keitimas tikrai puikus būdas nebrangiai atnaujinti senų plastikinių langų ir durų charakteristikas, ir taip juos pritaikyti prie pasikeitusių  savo poreikių.

PROFESIONALUS STIKLO PAKETŲ KEITIMAS

KADA REIKIA KEISTI STIKLO PAKETĄ NAUJU?

Jei stiklo paketo vidinėje dalyje kaupiasi drėgmė, stiklas neskaidrus, aprasojęs – tai požymis jog stiklo paketas nesandarus ir jį reikia keisti nauju. Esant nesandariam stiklo paketui neišsaugojamos šiluminės ir garso savybės. Naudotis yra nesaugu.

KVALIFIKUOTAS STIKLO PAKETŲ KEITIMAS

Prieš užsakant stiklo paketą labai svarbu įvertinti savybes, kad langas ar durys išlaikytų šilumą, praleistų reikalingą šviesą, išliktų saugus naudoti.

Garantuojame atliktų gaminių kokybę ir suteikiame garantijas.

Dirbame su draudimo bendrovėmis, pateikiame joms reikalingus dokumentus.