fbpx

GEALAN LANGAI

GEALAN plastikiniai langai – tai patikimumas, saugumas ir estetika viename. Iš naujausios kartos GEALAN profilių sistemų pagaminti langai yra energiją taupantis ir langų patvarumą bei ilgaamžiškumą garantuojantis pasirinkimas.

GEALAN langų profilių sistemas gamina dar nuo 1968-ųjų, tad nenuostabu, jog GEALAN langų profilių parametrai atitinka aukščiausius garso bei šilumos izoliacijos, vėdinimo ir įsilaužimo prevencijos reikalavimus. Maža to, į dizainą orientuoti, GEALAN specialistų, konstrukciniai sprendimai bei gausus spalvų pasirinkimas leidžia rinktis ne tik funkcionalius, bet ir estetiškus, į bendrą namo dizainą įsiliejančius plastikinius langus.

 GEALAN langai – darniam namų dizainui

Siekdami patenkinti savo klientų poreikį nevaržomai kurti darnų savo namų dizainą, derinant langų rėmų spalvas ir netgi formas, GEALAN profesionalai, ėmėsi į dizainą orientuotų konstrukcinių sprendimų, kurie sujungia aukščiausios kokybės techninius parametrus su neginčytina langų estetika.

Išskirtinai estetiškas GEALAN langų dizainas išsiskiria ne tik galimybe rinktis lango formą, ar spalvą iš gausios, RAL sertifikuotos spalvų paletės, bet ir savo kampuotomis, griežtomis formomis, atitinkančiomis modernias, šiuolaikinės architektūros tendencijas.

GEALAN pasirūpino ir tuo, kad Jums nereikėtų sukti galvos dėl galimo neigiamo aplinkos poveikio plastikinių langų rėmų išvaizdai. Spalvotų GEALAN-acrylcolor® plastikinių langų akrilo sluoksnis  yra atsparus besikeičiančiam klimatui, neblunka saulėje ir nesibraižo.

Taigi, iš GEALAN plastikinių langų profilių, VIVA langai gaminami, langai – ilgametę estetiką garantuojantis pasirinkimas.

GEALAN langai – saugumui

GEALAN langų profiliai – šiuolaikinių technologijų išsivystymo lygį atitinkantys plastikinių langų profiliai. Iš jų pagaminti langai ne tik atrodys išskirtinai estetiškai, bet ir atitiks aukščiausius įsilaužimo prevencijos bei vėdinimo reikalavimus.

VIVA langai bendradarbiauja tik su itin pažengusiais ir 100% patikimais plastikinių langų profilių gamintojais. Ilgametė bendradarbiavimo patirtis rodo, jog iš GEALAN profilių pagaminti plastikiniai langai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus tiek medžiagų patikimumo ir tvirtumo srityje, tiek aplinkosaugoje.

GEALAN langų konstrukcijos sukurtos atlaikyti net ir didelius krūvius. Jų sudėtyje nėra švino.

Domus langai pristato GEALAN plastikinius langus puikiai atitinkančius aukščiausius reikalavimus apimančius medžiagų patikimumą ir tvirtumą bei aplinkosaugą. Plastikiniai langai gaminami iš GEALAN profilių pasižymi ilgaamžiškumu, patikimumu.

Plastikinių langų GEALAN konstrukcijos, sukurtos atlaikyti dideliu krūvius, jų sudėtyje nėra švino, tad jos atitinka tiek įsilaužimo apsaugos, tiek sveikatos apsaugos standartus.

GEALAN langai  – šiltiems ir taupiems namams

Plastikiniai langai itin reikšmingai įtakoja optimalų patalpų klimatą. Ilgo ir kruopštaus GEALAN inžinierių darbo dėka, iš naujausios kartos GEALAN profilių pagamintų plastikinių langų geometriniai parametrai yra iki smulkmenų apgalvoti ir ištobulinti, todėl atitinka aukščiausius šilumos izoliacijos reikalavimus.

GEALAN langų profilių sistemos šilumos koeficiento vertė atitinka pasyvių namų langams keliamus Vokietijos IFT Rosenheim langų technikos instituto standartus.

Šie išskirtinai estetiško dizaino langai, stabilizuoti kalciu ir cinku, tad jų kokybė ir termo charakteristikos išliks nepakitusios labai ilgą laiką.

Sukūrę ir pritaikę inovatyvias technologijas, GEALAN inžinieriai gavo puikų rezultatą – GEALAN profilių langai patikimai saugo šilumą. Iš jų pagaminti langai sulaikys šilumą patalpos viduje, padėdami taupyti energiją ir prisidėti prie tvaresnio energijos vartojimo.

GEALAN langai – nuo triukšmo apsaugotiems namams

GEALAN langų profiliai – daugiakameriniai. Iš tokių profilių pagaminti VIVA langai padeda patalpų viduje sulaikyti šilumą, o už lango palikti aplinkos keliamą triukšmą.

Vis dėl to, jei gyvenate itin triukšmingose zonose – miesto centruose, šalia itin judrių gatvių, geležinkelio bėgių, oro uosto ar didelės gamyklos, ir norite šimtu procentų apsisaugoti nuo neigiamą poveikį sveikatai turinčio aplinkos triukšmo, rekomenduojame rinktis langus su garsą izoliuojančiais stiklo paketais.

Iš GEALAN profilių pagaminti langai su garsą izoliuojančiais stiklo paketais saugos jūsų namų jaukumą, ramybę ir namiškių sveikatą.

GEALAN langai – tvariems, ergonomiškiems ir iki smulkmenų apgalvotiems namams

Leiskite visame pasaulyje pripažintiems ir vertinamiems GEALAN langų profiliams tarnauti Jums ir Jūsų namams. Tvari ir ekologiška gamyba, aukštos kokybės žaliavos, novatoriški GEALAN inžinierių sprendimai ir unikalios technologijos leidžia suteikti jūsų langams ne tik išskirtinai modernų ir estetišką įvaizdį, bet ir aukščiausių standartų garso ir šilumos izoliacijos, vėdinimo bei įsilaužimo prevencijos lygį.

Maža to, GEALAN langai praktiški ir ergonomiški. Juos lengva valyti. O funkcionalumo ir varstymų įvairovė – leidžia pagaminti tokius langus, kurie bus patogiausi ir priimtiniausi JUMS.

 

VIVA langai gamina langus su GEALAN S 9000 IQ ir GEALAN S 8000 IQ profiliais, nes langai – vienas svarbiausių būsto elementų tiek dizaino tiek funkcionalumo prasme, tad jie privalo ne tik atitikti visus aukščiausius techninius reikalavimus, bet ir gražiai atrodyti tiek namo interjere, tiek eksterjere. GEALAN tai puikiai gali!