GEALAN LANGAI

Iš naujausios kartos GEALAN profilių sistemų pagaminti langai yra energiją taupantis ir langų patvarumą bei ilgaamžiškumą garantuojantis pasirinkimas.

GEALAN S 9000 IQ

Tai nauja GEALAN S 9000 langų sistema apjungianti trijų lygių sandarinimo privalumus.

Plačiau

GEALAN S 8000 IQ

Tinka praktiškai bet kokios paskirties pastatui. Ypač tvirtos lauko durys bei langų konstrukcijos.

Plačiau

Nemokamas specialisto iškvietimas

  • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
  • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius plastikinių langų sprendimus.
Paskambinkite mums! +370 608 00 101

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

GEALAN plastikiniai langai – tai patikimumas, saugumas ir estetika viename. Iš naujausios kartos GEALAN profilių sistemų pagaminti langai yra energiją taupantis ir langų patvarumą bei ilgaamžiškumą garantuojantis pasirinkimas.

GEALAN langų profilių sistemas gamina dar nuo 1968-ųjų, tad nenuostabu, jog GEALAN langų profilių parametrai atitinka aukščiausius garso bei šilumos izoliacijos, vėdinimo ir įsilaužimo prevencijos reikalavimus. Maža to, į dizainą orientuoti, GEALAN specialistų, konstrukciniai sprendimai bei gausus spalvų pasirinkimas leidžia rinktis ne tik funkcionalius, bet ir estetiškus, į bendrą namo dizainą įsiliejančius plastikinius langus.

 GEALAN langai – darniam namų dizainui

Siekdami patenkinti savo klientų poreikį nevaržomai kurti darnų savo namų dizainą, derinant langų rėmų spalvas ir netgi formas, GEALAN profesionalai, ėmėsi į dizainą orientuotų konstrukcinių sprendimų, kurie sujungia aukščiausios kokybės techninius parametrus su neginčytina langų estetika.

Išskirtinai estetiškas GEALAN langų dizainas išsiskiria ne tik galimybe rinktis lango formą, ar spalvą iš gausios, RAL sertifikuotos spalvų paletės, bet ir savo kampuotomis, griežtomis formomis, atitinkančiomis modernias, šiuolaikinės architektūros tendencijas.

GEALAN pasirūpino ir tuo, kad Jums nereikėtų sukti galvos dėl galimo neigiamo aplinkos poveikio plastikinių langų rėmų išvaizdai. Spalvotų GEALAN-acrylcolor® plastikinių langų akrilo sluoksnis  yra atsparus besikeičiančiam klimatui, neblunka saulėje ir nesibraižo.

Taigi, iš GEALAN plastikinių langų profilių, VIVA langai gaminami, langai – ilgametę estetiką garantuojantis pasirinkimas.

GEALAN langai – saugumui

GEALAN langų profiliai – šiuolaikinių technologijų išsivystymo lygį atitinkantys plastikinių langų profiliai. Iš jų pagaminti langai ne tik atrodys išskirtinai estetiškai, bet ir atitiks aukščiausius įsilaužimo prevencijos bei vėdinimo reikalavimus.

VIVA langai bendradarbiauja tik su itin pažengusiais ir 100% patikimais plastikinių langų profilių gamintojais. Ilgametė bendradarbiavimo patirtis rodo, jog iš GEALAN profilių pagaminti plastikiniai langai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus tiek medžiagų patikimumo ir tvirtumo srityje, tiek aplinkosaugoje.

GEALAN langų konstrukcijos sukurtos atlaikyti net ir didelius krūvius. Jų sudėtyje nėra švino.

Domus langai pristato GEALAN plastikinius langus puikiai atitinkančius aukščiausius reikalavimus apimančius medžiagų patikimumą ir tvirtumą bei aplinkosaugą. Plastikiniai langai gaminami iš GEALAN profilių pasižymi ilgaamžiškumu, patikimumu.

Plastikinių langų GEALAN konstrukcijos, sukurtos atlaikyti dideliu krūvius, jų sudėtyje nėra švino, tad jos atitinka tiek įsilaužimo apsaugos, tiek sveikatos apsaugos standartus.

GEALAN langai  – šiltiems ir taupiems namams

Plastikiniai langai itin reikšmingai įtakoja optimalų patalpų klimatą. Ilgo ir kruopštaus GEALAN inžinierių darbo dėka, iš naujausios kartos GEALAN profilių pagamintų plastikinių langų geometriniai parametrai yra iki smulkmenų apgalvoti ir ištobulinti, todėl atitinka aukščiausius šilumos izoliacijos reikalavimus.

GEALAN langų profilių sistemos šilumos koeficiento vertė atitinka pasyvių namų langams keliamus Vokietijos IFT Rosenheim langų technikos instituto standartus.

Šie išskirtinai estetiško dizaino langai, stabilizuoti kalciu ir cinku, tad jų kokybė ir termo charakteristikos išliks nepakitusios labai ilgą laiką.

Sukūrę ir pritaikę inovatyvias technologijas, GEALAN inžinieriai gavo puikų rezultatą – GEALAN profilių langai patikimai saugo šilumą. Iš jų pagaminti langai sulaikys šilumą patalpos viduje, padėdami taupyti energiją ir prisidėti prie tvaresnio energijos vartojimo.

GEALAN langai – nuo triukšmo apsaugotiems namams

GEALAN langų profiliai – daugiakameriniai. Iš tokių profilių pagaminti VIVA langai padeda patalpų viduje sulaikyti šilumą, o už lango palikti aplinkos keliamą triukšmą.

Vis dėl to, jei gyvenate itin triukšmingose zonose – miesto centruose, šalia itin judrių gatvių, geležinkelio bėgių, oro uosto ar didelės gamyklos, ir norite šimtu procentų apsisaugoti nuo neigiamą poveikį sveikatai turinčio aplinkos triukšmo, rekomenduojame rinktis langus su garsą izoliuojančiais stiklo paketais.

Iš GEALAN profilių pagaminti langai su garsą izoliuojančiais stiklo paketais saugos jūsų namų jaukumą, ramybę ir namiškių sveikatą.

GEALAN langai – tvariems, ergonomiškiems ir iki smulkmenų apgalvotiems namams

Leiskite visame pasaulyje pripažintiems ir vertinamiems GEALAN langų profiliams tarnauti Jums ir Jūsų namams. Tvari ir ekologiška gamyba, aukštos kokybės žaliavos, novatoriški GEALAN inžinierių sprendimai ir unikalios technologijos leidžia suteikti jūsų langams ne tik išskirtinai modernų ir estetišką įvaizdį, bet ir aukščiausių standartų garso ir šilumos izoliacijos, vėdinimo bei įsilaužimo prevencijos lygį.

Maža to, GEALAN langai praktiški ir ergonomiški. Juos lengva valyti. O funkcionalumo ir varstymų įvairovė – leidžia pagaminti tokius langus, kurie bus patogiausi ir priimtiniausi JUMS.

 

VIVA langai gamina langus su GEALAN S 9000 IQ ir GEALAN S 8000 IQ profiliais, nes langai – vienas svarbiausių būsto elementų tiek dizaino tiek funkcionalumo prasme, tad jie privalo ne tik atitikti visus aukščiausius techninius reikalavimus, bet ir gražiai atrodyti tiek namo interjere, tiek eksterjere. GEALAN tai puikiai gali!