Apie mus

Įsikūrėme 2010 m. krizės metu. Todėl nuo pat pradžių norint įsitvirtinti ir išsilaikyti siūlome išskirtinai kokybiškus produktus už lanksčią kainą atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius poreikius.

Mūsų gaminius užsisakę klientai džiaugiasi savo pasirinkimu, nes jie yra ilgaamžiai, taupo šilumą, energiją. Todėl tokios investicijos tikrai apsimokančios.

Mus renkasi architektai, statytojai, dizaineriai ir fiziniai asmenys vertinantys kokybę ir ilgaamžiškumą. Niekada nesiūlėme pigių produktų kokybės sąskaita. Šiuo metu jau galime didžiuotis įgyta patirtimi ir klientų atsiliepimais bei rekomendacijomis.

Esame palyginti nedidelė įmonė, todėl ir mūsų paslaugų kaina optimali. Esame savo srities profesionalai, todėl gaminius ir paslaugas siūlome iš vienų rankų. Ilgametės patirties ir gerų santykių su tiekėjais dėka, galime atsižvelgti į kiekvieno kliento, net ir nestandartinius poreikius ir asmeniškai pasiūlyti aukštą kokybę ir racionalius terminus.

Gamybai naudojamos tik pasaulyje žinomų ir pripažintų gamintojų sertifikuotos ir ekologiškos medžiagos. Plastikiniai langai ir durys sertifikuoti, gaminami iš naujų, neperdirbtų medžiagų, nenaudojant švino.

Paslaugoms ir gaminiams suteikiama ilgalaikė garantija.

Visos paslaugos – vienose rankose: konsultacija, projektavimas, gamyba, montavimas, apdaila. „VIVA LANGAI“- tai šiluma, šviesus vaizdas ir šiuolaikiškas komfortas Jūsų namuose.

Ar sutinkate gauti pranešimus apie akcijas bei naujienas savo naršyklėje?