Langai

Langų gamyba pagal individualų užsakymą

Pasirinkę VIVA langus, galėsite būti tikri, kad gausite aukštos kokybės langus, kurie užtikrina ilgalaikį naudojimą, gerą izoliaciją bei taupo energiją.

Aliuminio langai

Langai
 • Atitinka aukščiausius šiuolaikinius kokybės reikalavimus;
 • Puikaus dizaino ir ekologiški;
 • Energetiškai efektyvūs ir patvarūs langai.
Plačiau

Plastikiniai langai

Langai
 • Atsparumas bet kokioms oro sąlygoms
 • Spalvų ir formų įvairovė.
 • Ilgaamžiškas sprendimas išvengiant perdėto vartotojiškumo.
Plačiau

Langai su orlaidėmis

Langai
 • Puikiai sureguliuoja kambario mikroklimatą;
 • Paprastas ir saugus būdas greitai vėdinti patalpas;
 • Efektyviai stabdo langų rasojimą.
Plačiau

Kodėl verta rinktis viva langus?

Spalvų ir formų įvairovė

Platus, individualiems kliento poreikiams lengvai pritaikomas gaminių spektras.

Sertifikuotos ir ekologiškos medžiagos

Langai yra pagaminti iš aplinkai draugiškų medžiagų, todėl atitinka visus reikiamus sertifikatus ir standartus.

Nemokama konsultacija

Suteiksime profesionalią konsultaciją dėl langų pasirinkimo, montavimo, pristatymo, ir kitų susijusių klausimų.

Kokybiški langai už lanksčią kainą

Stengiamės, kad kiekvienas klientas galėtų rasti tinkamą langų variantą pagal savo poreikį ir finansines galimybes.

Nemokamas specialisto iškvietimas

 • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
 • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus.
Paskambinkite mums! 8 608 001 01

Langų gamyba ir terminai

Terminai gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto langų tipo ir kompleksiškumo. Norint susižinoti išsamią informaciją apie gamybos laiką susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Gauti pasiūlymą

Nuo 1 sav. iki 8 sav.

Langų gamintojas – nuo konsultacijos iki gavimo

*Priklauso nuo užsakymo sudėtingumo

Dirbame be tarpininkų

*Visus montavimo darbus atliekame patys

Dirbame su patikrintais langų profilių gamintojais

VIVA langai bendradarbiauja su tik su žinomais prekiniais ženklais kaip ALUPLAST, VEKA ir GEALAN, užtikrinant aukštos kokybės langų pasirinkimą.

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Dažniausiai užduodami klausimai apie plastikinių langų gamybą

Kiek laiko trunka langų gamybos ir pristatymo procesas?

Langų gamybos terminas svyruoja nuo 1 sav. iki 8 sav. Terminas priklauso nuo pasirinkto langų tipo, jų dydžio, kiekio bei individualių užsakymų ypatumų. Tikslią informaciją apie langų gamybos terminą ir pristatymo laiką galite sužinoti pateikę užklausą. Atsižvelgdami į Jūsų individualų užsakymą, atsakymą pateiksime tą pačia arba sekančią dieną.

Kaip langų energinio naudingo klasė įtakoja mano namo šilumos izoliaciją?

Aukštesnė energinio naudingumo klasė reiškia geresnę šilumos izoliaciją ir mažesnį šilumos pralaidumą. Kuo aukštesnė energinio naudingumo klasė, tuo mažiau šilumos išeis per langus, kas reiškia mažesnį šildymo energijos suvartojimą ir mažesnes sąnaudas.

Norint pasiekti geriausią šilumos izoliaciją ir energijos taupymą, svarbu rinktis langus su aukščiausia energinio naudingumo klase, tokią kaip A++, A+ ar A klasė, ir pasirinkti tinkamą sandarumo sistemą. Be to, langų montavimas taip pat yra svarbus, kad būtų užtikrintas tinkamas įtaisas ir sandarumas, kuris neleistų šilumai prasiskverbti per plyšius.

Pasirinkdami langus su aukščiausia energinio naudingumo klase galite pagerinti savo namo šilumos izoliaciją, sumažinti šilumos nuostolius ir sutaupyti energiją.

Kodėl verta pasinaudoti nemoku vizitu į namus?

Pasinaudoti nemokamu vizitu į namus verta dėl kelių priežasčių:

 • Nemokamas vizitas į namus leidžia gauti profesionalius patarimus apie langų keitimo galimybes ir sprendimus, atsižvelgiant į individualius Jūsų poreikius. Mūsų komanda patars apie langų medžiagas, funkcionalumą, dydžius, ir dizainą.
 • Mūsų specialistai net tik patars, tačiau apžiūrės esamų langų būklę bei įvertins technines sąlygas ir pasiūlys individualizuotus sprendimus, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir galimybes.
 • Nemokamas vizitas į namus suteikia galimybė aptarti visus klausimus, susijusius su langų keitimu, tiesiogiai su Viva langų specialistais. Galėsite drąsiai užduoti klausimus, ir gauti aiškesnį vaizdą apie visą procesą. Tai padės Jums priimti sprendimą apie langų keitimą ir pasitikėti paslaugomis, kurias teikia Viva langai.

Aukštos kokybės langai: pasitikėkite “VIVA LANGAI” profesionalumu ir patikimumu!

VIVA langai – Jūsų patikimi langų partneriai

VIVA langai yra patikimas plastikinių langų gamintojas, orientuotas į klientų poreikius. Mūsų pagrindinis tikslas yra pasiūlyti aukštos kokybės langus už prieinamą kainą.

Mes bendradarbiaujame su patikimais langų profilių gamintojais, kurie atitinka aukštus kokybės standartus ir užtikrina konkurencingas kainas. Mūsų komanda stengiasi gerai suprasti kiekvieno kliento individualius poreikius ir pasiūlyti tinkamiausius langų profilius, modelius, stiklo paketus, atidarymo būdus ar rėmo spalvas.

Atsižvelgiant į tai, ar Jums reikia garso izoliacijos, saulės apsaugos, didesnio saugumo ar estetinio dizaino, mes turime sprendimą, kuris atitiks Jūsų poreikius. Mūsų langai yra pritaikyti individualiai kiekvieno kliento namams ar verslui.

VIVA langai yra garantija kokybei ir patikimumui. Pasirinkdami mūsų įmone, gausite aukštos kokybės plastikinius, aliuminio ar langus su orlaidėmis, kurie suteiks jums ramybę ir patogumą.

Paveiksliukas