Plastikiniai langai

Plastikiniai langai jau senokai tapo savaime suprantama namų komforto dalimi. Jų nereikia dažyti, juos lengva prižiūrėti bei itin patogu naudoti. Jie tvirti, funkcionalūs ir estetiški.

GEALAN

Iš naujausios kartos GEALAN profilių sistemų pagaminti langai yra energiją taupantis ir langų patvarumą bei ilgaamžiškumą garantuojantis pasirinkimas.

 

Plačiau

VEKA

VEKA tai visame pasaulyje puikiai žinoma, viena lyderiaujančių ir pagrindinių pasaulio langų ir durų profilių kūrėju bei gamintojų, su didesne nei 40 metų patirtimi.

 

Plačiau

ALUPLAST

„Aluplast“ yra viena didžiausių pasaulyje PVC langų ir durų sistemų gamintojų.

Plačiau

Nemokamas specialisto iškvietimas

 • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
 • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius plastikinių langų sprendimus.
Paskambinkite mums! +370 608 00 101

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Plastikiniai langai – kas nulėmė jų populiarumą ir ką derėtų žinoti renkantis savuosius?

Ko gero niekas nedrįs prieštarauti, jog langai ir durys – vienos svarbiausių bet kokio statinio dalių. O ypač mūsų klimato zonoje, kur drauge su metų laikais, itin ryškiai kinta ir oro sąlygos. Vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių ilgametį plastikinių langų populiarumą ir yra jų atsparumas bet kokioms oro sąlygoms.

Šį atsparumą lemia tai, jog langų gamybai naudojamas plastikas – itin elastinga medžiaga, dėka kurios, plastikinių langų rėmai, net ir veikiami atšiaurių oro sąlygų bei nuolatinio didžiulio temperatūrų skirtumo (iš vienos ir iš kitos lango pusės), nesideformuoja. Ilgainiui nekinta net ir jų spalva, nors rėmas veikiamas žiedadulkių, saulės spindulių, dulkių, lietaus ar net druskų.

Palyginus su aliuminio profilių langų sistemomis ar mediniais langais, plastikinius langus labai lengva prižiūrėti. Be to, plastikiniai langai  – tvari, energiją taupanti  ir ilgaamžė tiek medinių, tiek aliuminio profilių langų alternatyva, kurią galima lengvai priderinti praktiškai prie bet kokio interjero.

Populiarumo atžvilgiu, savo pozicijų, plastikiniai langai nepraranda ir dėl savo kainos bei kokybės santykio, mat tiek mediniai, tiek aliuminiai langai kainuoja gerokai brangiau, o kur dar ir jų priežiūrai reikalingos lėšos, kurių nereikalauja plastikiniai langai.

Neretai plastikiniai langai tituluojami pačiais patvariausiais ir ilgaamžiškiausiais langais, kurių priežiūra – viena paprasčiausių ir pigiausių, ir dėl kurių keitimo galėsite nesijaudinti net kelis dešimtmečius.

 

Kokybiški plastikiniai langai – savaime suprantamu tapęs komfortas

Plastikiniai langai jau senokai tapo savaime suprantama namų komforto dalimi. Jų nereikia dažyti, juos lengva prižiūrėti bei itin patogu naudoti. Jie tvirti, funkcionalūs ir estetiški. Tačiau be viso to, plastikiniai langai labai vertinami ir dėl kitų, nemažiau svarbių savo savybių, tokių kaip:

 • Energetinis efektyvumas. A+ bei A++ energetinių klasių langai užsitarnavo savo reputaciją kaip itin efektyvus sprendimas ir puiki ilgalaikė investicija, siekiant gyventi šilčiau, o šildymui skirtos energijos išeikvoti mažiau – mat energetiškai efektyvūs plastikiniai langai labai puikiai išsaugo šilumą, sulaikydami ją patalpų viduje.
 • Termoizoliacinės savybės. Pastarosios yra tikrai nemažiau svarbios nei šiluminė varža. Juk namuose visi norime ramybės ir privatumo, taigi iš lauko sklindantys garsai viduje tikrai nepageidaujami. Plastikinių langų konstrukcija, drauge su stiklo paketus skiriančiomis kameromis bei guminėmis tarpinėmis, leidžia sukurti itin gerą garso izoliaciją. O kur dar garsui nepralaidūs stiklo paketai…
 • Saugumas. Dėka pažangių techninių sprendimų, plastikiniai langai saugūs ne tik įsilaužimo ar dūžio prasme, bet ir kilus gaisrui. Plastikinių langų gamybai naudojamas plastikas išskiria labai nedidelį šilumos kiekį. Maža to, net ir labai aukštoje temperatūroje plastikas lydosi, bet nedega, šitaip neleisdamas gaisrui greitai plisti.
 • Tvarumas (ekologija). Plastikiniai langai yra itin lengvai perdirbami, bešviniai. Maža to, plastikiniai langai – ilgaamžiškas sprendimas, kurio dėka išvengsite perdėto vartotojiškumo.
 • Ilgaamžiškumas. Vis dėl to ko gero labiausiai plastikiniai langai, klientų vertinami dėl savo ilgaamžiškumo. Jį lemia jų atsparumas drėgmei, pelėsiui ir atmosferos taršai.
 • Galimybė rinktis. Plastikiniai langai pasižymi itin didele įvairove. Pradedant rėmo spalva, baigiant naudojamų stiklų sluoksniais. Taigi be vargo išsirinksite plastikinius langus, kurie atitiks tiek jų išvaizdai, tiek funkcionalumui iškeltus reikalavimus.
 • Kainos prieinamumas. Plastikiniai langai neginčytinai yra ekonomiškiausias langų pasirinkimas. Jie kokybiški, patvarūs ir tinkami eksploatuoti daugybę metų.

Plastikiniai langai – ir praktiškas, ir stilingas sprendimas!

Tai, jog didžiąją lango dalį sudaro skaidrus stiklas, netrukdo plastikiniams langams tapti vis svarbesne dalimi tiek statinio eksterjere, tiek ir interjere.

Galimybė rinktis rėmo formą, langų plotį ir aukštį, vyrius, atidarymo rankenas bei rėmų spalvą tiek dizainerius, tiek architektus vis dažniau priverčią į plastikinius langus pažvelgti ne tik kaip į būtiną funkcinį statomo namo ar kito statinio elementą, bet ir kaip į dizaino sprendimą.

Neretai plastikiniams langams parinkus išskirtinę, įdomesnę nei balta rėmo spalvą, langai tampa net ir pagrindiniu fasado akcentu. Rėmų spalva vidinėje ir išorinėje pusėje gali skirtis, todėl tokie dizaino sprendimai pasitaiko vis dažniau.

Taigi plastikiniai langai pamažu tampa ne tik savaime suprantamu ir būtinu statinio elementu, bet ir originaliu būdu suteikti pastato eksterjerui autentiškumo.

 

VIVA langai kompanijos gaminami plastikiniai langai – tai kaina ir kokybė atradusios tobulą balansą

VIVA langai komanda, ilgametės patirties dėka, jau seniai suprato, kad tai, jog renkantis plastikinius langus klientams svarbiausia kuo mažesnė kaina – mitas. Žinome, kad pats svarbiausias dalykas Jums – gauti kuo geresnę prekę, už kuo mažesnę kainą, todėl itin kruopščiai atrinkome langų, kuriuos siūlome asortimentą.

VIVA langai bendradarbiauja tik su patikimais plastikinių langų profilių gamintojais, gaminančiais kokybiškus gaminius už jų kokybę atitinkančią kainą.

Be to, itin didelį dėmesį skiriame kiekvieno kliento poreikių analizei. Juk mokėti už tas plastikinių langų savybes, kurioms neturite jokio poreikio tikrai neverta! Lygiai taip neverta ir atsisakyti lango savybių, kurios suteiktų daug komforto kasdienybėje, o langų kainos stipriai neišaugintų. VIVA langai specialistai visada pasistengia išsiaiškinti kokios lango savybės klientui gali būti aktualios, o kokios ne, ir pagal tai padeda pasirinkti tiek plastikinių langų profilio gamintoją, tiek langų modelį, stiklo paketų rūšį, langų atidarymo būdą ar net jų rėmo spalvą.

Pagal tikslius Jūsų poreikius parinkti langai leidžia garantuoti, jog pasirinksite plastikinius langus, kurių kainos ir kokybės santykyje vyraus balansas, ir kurių savybės atitiks Jūsų poreikius – jei reikia, slopins garsą, atspindės saulę, suteiks papildomo saugumo, išpildys statinio eksterjero dizainą ar pan.

 

Kaip žinoti, kurie plastikiniai langai tinkamiausi būtent Jūsų namams?

Geriausias būdas, žinoma, pasikonsultuoti su specialistais! Konsultacijos metu, į Jūsų namus atvykęs VIVA langai atstovas, ne tik papasakos apie šiuolaikines plastikinių langų galimybes, bet ir užduodamas tam tikrus klausimus, padės išsiaiškinti, kurios jų aktualios būtent Jums.

Tačiau jei statybas dar tik planuojate, ir prieš jų imdamiesi norite bent šiek tiek suprasti pagal kokius kriterijus reikėtų rinktis plastikinius langus, kurie atitiktų būtent Jūsų ir Jūsų statinio poreikius, dalinamės keletu klausimų, kuriuos turėtumėte sau užduoti ir atsakyti, prieš užsisakydami plastikinius langus:

 • Kokias dar funkcijas, be termoizoliacinės turi atlikti Jūsų langai?
 • Ar jie turi slopinti išorinės aplinkos triukšmą?
 • Ar jie turi apsaugoti patalpas nuo saulės kaitros?
 • Koks jų vaidmuo kuriant pastato interjero ir eksterjero dizainą?
 • Kaip jie turėtų būti varstomi?
 • Galbūt Jums reikalingi padidinto saugumo plastikiniai langai?

Tinkamai parinkti, kokybiškai pagaminti ir profesionaliai sumontuoti langai gali suteikti tikrai labai daug komforto, kuriuo mėgausitės, ir apie kurį, vieną kartą investavę, negalvosite metų metus. Tad rekomenduojame nepagailėti laiko ir prieš užsakant plastikinius langus, įvertinti, ar jie tikrai atitinka Jūsų poreikius.

 

Plastikiniai langai internetu – kaip viskas vyksta?

Puiku! Užpildykite šią formą, joje nurodykite kuo išsamesnę informaciją, jų matmenis bei dominančias langų specifikacijas, ir gaukite individualų plastikinių langų pasiūlymą internetu!

Na, o jei net nenutuokiate nuo ko pradėti plastikinių langų pasirinkimą ir pageidaujate specialisto konsultacijos, mūsų interneto svetainėje rasite telefono numerius, kuriais paskambinę suderinsite nemokamą meistro vizitą.