fbpx

Plastikiniai langai

GEALAN Plastikiniai Langai

Energijos taupymas. Estetika. Patikimumas. Saugumas. Ilgaamžiškumas. Spalvų ir formų įvairovė. Viskas vienoje sistemoje.

VEKA Plastikiniai Langai

VEKA tai visame pasaulyje puikiai žinoma, viena lyderiaujančių ir pagrindinių pasaulio langų ir durų profilių kūrėju bei gamintojų, su daugiau 40-mete patirtimi.

ALUPLAST Plastikiniai Langai

„Aluplast“ yra viena didžiausių pasaulyje PVC langų ir durų sistemų gamintojų.

Plastikiniai langai – kas nulėmė jų populiarumą ir ką derėtų žinoti renkantis savuosius?

Ko gero niekas nedrįs prieštarauti, jog langai ir durys – vienos svarbiausių bet kokio statinio dalių. O ypač mūsų klimato zonoje, kur drauge su metų laikais, itin ryškiai kinta ir oro sąlygos. Vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių ilgametį plastikinių langų populiarumą ir yra jų atsparumas bet kokioms oro sąlygoms.

Šį atsparumą lemia tai, jog langų gamybai naudojamas plastikas – itin elastinga medžiaga, dėka kurios, plastikinių langų rėmai, net ir veikiami atšiaurių oro sąlygų bei nuolatinio didžiulio temperatūrų skirtumo (iš vienos ir iš kitos lango pusės), nesideformuoja. Ilgainiui nekinta net ir jų spalva, nors rėmas veikiamas žiedadulkių, saulės spindulių, dulkių, lietaus ar net druskų.

Palyginus su aliuminio profilių langų sistemomis ar mediniais langais, plastikinius langus labai lengva prižiūrėti. Be to, plastikiniai langai  – tvari, energiją taupanti  ir ilgaamžė tiek medinių, tiek aliuminio profilių langų alternatyva, kurią galima lengvai priderinti praktiškai prie bet kokio interjero.

Populiarumo atžvilgiu, savo pozicijų, plastikiniai langai nepraranda ir dėl savo kainos bei kokybės santykio, mat tiek mediniai, tiek aliuminiai langai kainuoja gerokai brangiau, o kur dar ir jų priežiūrai reikalingos lėšos, kurių nereikalauja plastikiniai langai.

Neretai plastikiniai langai tituluojami pačiais patvariausiais ir ilgaamžiškiausiais langais, kurių priežiūra – viena paprasčiausių ir pigiausių, ir dėl kurių keitimo galėsite nesijaudinti net kelis dešimtmečius.

Kokybiški plastikiniai langai – savaime suprantamu tapęs komfortas

Plastikiniai langai jau senokai tapo savaime suprantama namų komforto dalimi. Jų nereikia dažyti, juos lengva prižiūrėti bei itin patogu naudoti. Jie tvirti, funkcionalūs ir estetiški. Tačiau be viso to, plastikiniai langai labai vertinami ir dėl kitų, nemažiau svarbių savo savybių, tokių kaip:

 • Energetinis efektyvumas. A+ bei A++ energetinių klasių langai užsitarnavo savo reputaciją kaip itin efektyvus sprendimas ir puiki ilgalaikė investicija, siekiant gyventi šilčiau, o šildymui skirtos energijos išeikvoti mažiau – mat energetiškai efektyvūs plastikiniai langai labai puikiai išsaugo šilumą, sulaikydami ją patalpų viduje.
 • Termoizoliacinės savybės. Pastarosios yra tikrai nemažiau svarbios nei šiluminė varža. Juk namuose visi norime ramybės ir privatumo, taigi iš lauko sklindantys garsai viduje tikrai nepageidaujami. Plastikinių langų konstrukcija, drauge su stiklo paketus skiriančiomis kameromis bei guminėmis tarpinėmis, leidžia sukurti itin gerą garso izoliaciją. O kur dar garsui nepralaidūs stiklo paketai…
 • Saugumas. Dėka pažangių techninių sprendimų, plastikiniai langai saugūs ne tik įsilaužimo ar dūžio prasme, bet ir kilus gaisrui. Plastikinių langų gamybai naudojamas plastikas išskiria labai nedidelį šilumos kiekį. Maža to, net ir labai aukštoje temperatūroje plastikas lydosi, bet nedega, šitaip neleisdamas gaisrui greitai plisti.
 • Tvarumas (ekologija). Plastikiniai langai yra itin lengvai perdirbami, bešviniai. Maža to, plastikiniai langai – ilgaamžiškas sprendimas, kurio dėka išvengsite perdėto vartotojiškumo.
 • Ilgaamžiškumas. Vis dėl to ko gero labiausiai plastikiniai langai, klientų vertinami dėl savo ilgaamžiškumo. Jį lemia jų atsparumas drėgmei, pelėsiui ir atmosferos taršai.
 • Galimybė rinktis. Plastikiniai langai pasižymi itin didele įvairove. Pradedant rėmo spalva, baigiant naudojamų stiklų sluoksniais. Taigi be vargo išsirinksite plastikinius langus, kurie atitiks tiek jų išvaizdai, tiek funkcionalumui iškeltus reikalavimus.
 • Kainos prieinamumas. Plastikiniai langai neginčytinai yra ekonomiškiausias langų pasirinkimas. Jie kokybiški, patvarūs ir tinkami eksploatuoti daugybę metų.

Plastikiniai langai – ir praktiškas, ir stilingas sprendimas!

Tai, jog didžiąją lango dalį sudaro skaidrus stiklas, netrukdo plastikiniams langams tapti vis svarbesne dalimi tiek statinio eksterjere, tiek ir interjere.

Galimybė rinktis rėmo formą, langų plotį ir aukštį, vyrius, atidarymo rankenas bei rėmų spalvą tiek dizainerius, tiek architektus vis dažniau priverčią į plastikinius langus pažvelgti ne tik kaip į būtiną funkcinį statomo namo ar kito statinio elementą, bet ir kaip į dizaino sprendimą.

Neretai plastikiniams langams parinkus išskirtinę, įdomesnę nei balta rėmo spalvą, langai tampa net ir pagrindiniu fasado akcentu. Rėmų spalva vidinėje ir išorinėje pusėje gali skirtis, todėl tokie dizaino sprendimai pasitaiko vis dažniau.

Taigi plastikiniai langai pamažu tampa ne tik savaime suprantamu ir būtinu statinio elementu, bet ir originaliu būdu suteikti pastato eksterjerui autentiškumo.

VIVA langai kompanijos gaminami plastikiniai langai – tai kaina ir kokybė atradusios tobulą balansą

VIVA langai komanda, ilgametės patirties dėka, jau seniai suprato, kad tai, jog renkantis plastikinius langus klientams svarbiausia kuo mažesnė kaina – mitas. Žinome, kad pats svarbiausias dalykas Jums – gauti kuo geresnę prekę, už kuo mažesnę kainą, todėl itin kruopščiai atrinkome langų, kuriuos siūlome asortimentą.

VIVA langai bendradarbiauja tik su patikimais plastikinių langų profilių gamintojais, gaminančiais kokybiškus gaminius už jų kokybę atitinkančią kainą.

Be to, itin didelį dėmesį skiriame kiekvieno kliento poreikių analizei. Juk mokėti už tas plastikinių langų savybes, kurioms neturite jokio poreikio tikrai neverta! Lygiai taip neverta ir atsisakyti lango savybių, kurios suteiktų daug komforto kasdienybėje, o langų kainos stipriai neišaugintų. VIVA langai specialistai visada pasistengia išsiaiškinti kokios lango savybės klientui gali būti aktualios, o kokios ne, ir pagal tai padeda pasirinkti tiek plastikinių langų profilio gamintoją, tiek langų modelį, stiklo paketų rūšį, langų atidarymo būdą ar net jų rėmo spalvą.

Pagal tikslius Jūsų poreikius parinkti langai leidžia garantuoti, jog pasirinksite plastikinius langus, kurių kainos ir kokybės santykyje vyraus balansas, ir kurių savybės atitiks Jūsų poreikius – jei reikia, slopins garsą, atspindės saulę, suteiks papildomo saugumo, išpildys statinio eksterjero dizainą ar pan.

Kaip žinoti, kurie plastikiniai langai tinkamiausi būtent Jūsų namams?

Geriausias būdas, žinoma, pasikonsultuoti su specialistais! Konsultacijos metu, į Jūsų namus atvykęs VIVA langai atstovas, ne tik papasakos apie šiuolaikines plastikinių langų galimybes, bet ir užduodamas tam tikrus klausimus, padės išsiaiškinti, kurios jų aktualios būtent Jums.

Tačiau jei statybas dar tik planuojate, ir prieš jų imdamiesi norite bent šiek tiek suprasti pagal kokius kriterijus reikėtų rinktis plastikinius langus, kurie atitiktų būtent Jūsų ir Jūsų statinio poreikius, dalinamės keletu klausimų, kuriuos turėtumėte sau užduoti ir atsakyti, prieš užsisakydami plastikinius langus:

 • Kokias dar funkcijas, be termoizoliacinės turi atlikti Jūsų langai?
 • Ar jie turi slopinti išorinės aplinkos triukšmą?
 • Ar jie turi apsaugoti patalpas nuo saulės kaitros?
 • Koks jų vaidmuo kuriant pastato interjero ir eksterjero dizainą?
 • Kaip jie turėtų būti varstomi?
 • Galbūt Jums reikalingi padidinto saugumo plastikiniai langai?

Tinkamai parinkti, kokybiškai pagaminti ir profesionaliai sumontuoti langai gali suteikti tikrai labai daug komforto, kuriuo mėgausitės, ir apie kurį, vieną kartą investavę, negalvosite metų metus. Tad rekomenduojame nepagailėti laiko ir prieš užsakant plastikinius langus, įvertinti, ar jie tikrai atitinka Jūsų poreikius.

Plastikiniai langai internetu – kaip viskas vyksta?

Puiku! Užpildykite šią formą, joje nurodykite kuo išsamesnę informaciją, jų matmenis bei dominančias langų specifikacijas, ir gaukite individualų plastikinių langų pasiūlymą internetu!

Na, o jei net nenutuokiate nuo ko pradėti plastikinių langų pasirinkimą ir pageidaujate specialisto konsultacijos, mūsų interneto svetainėje rasite telefono numerius, kuriais paskambinę suderinsite nemokamą meistro vizitą.