fbpx

ALUPLAST LANGAI

Aluplast langai – žinomas plastikinių langų sistemų prekinis ženklas už gerą kainą

Tikriausiai kiekvienas bent kartą, o gal net ir ne kartą gyvenime, ant plastikinio lango rėmo esame matę lipduką su užrašu „Aluplast“. Nenuostabu – juk Aluplast grupė – viena didžiausių pasaulyje PVC langų ir durų sistemų gamintoja, gyvuojanti nuo 1982-ųjų metų. Tai tarptautinė ir net tarpkontinentinė įmonių grupė, veiklą vykdanti šešiuose žemynuose, 28 pasaulio šalyse.

Aluplast – vienas didžiausių prekės ženklų Europoje.

Veiklą vykdydama jau trisdešimt metų, Aluplast grupė nuolat investuoja ne tik į gamybos pajėgumus, bet ir į inovacijas bei vis modernėjančias technologijas. Ko gero tai ir leidžia šiam prekiniam ženklui išlikti savo srities lyderiu tarp kitų plastikinių langų ir durų profilių gamintojų.

Aluplast langai – ypač vertinami dėl kainos ir kokybės santykio

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje Aluplast plastikinių langų ir durų sistemos yra vertinamos už savo kainos ir kokybės santykį, kuris yra vienas geriausių savo produktų kategorijoje.

Aluplast grupė nuolat investuoja į modernius gamybos sprendimus ir technologinę gamybos procesų pažangą, taip užtikrindama savo gaminių pranašumą bei užsitarnaudama vartotojų pagarbą, pripažinimą ir lojalumą.

Aluplast gaminamų langų profilių sistemos ir jų konstrukciniai sprendimai pasižymi optimaliomis šiluminėmis savybėmis. Tai įgyvendinti padeda siekis nenutrūkstamai tobulinti produktą – didinti profilių įleidimo gylį, iki minimumo mažinti neigiamą įtaką profiliams darančių elementų skaičių, įrengti daugiau kamerų ir t.t.

Aluplast langai – tai nuolatinių investicijų į moderniausias gamybos technologijas dėka, sukurti patikimi, saugūs ir naudojimosi komfortą garantuojantys gaminiai.

Aluplast plastikiniai langai – aukšto techninio lygio langų sistemų sprendimai

 

Aluplast plastikinių langų profilių sistemos projektuojamos centrinėje būstinėje, Vokietijoje. Tai Aluplast grupės inovacijų ir investicijų lopšys. Būtent čia diegiamos naujausios technologijos, užtikrinančios Aluplast grupei aukščiausią siūlomų sprendimų techninį lygį.

Glaudus bendradarbiavimas, puikiai struktūrizuoti komunikacijos tarp skirtingų padalinių procesai, atsidavimas darbui ir inovacijos, padeda Aluplast sukurti ir gaminti produktus, atitinkančius net ir pačius specifiškiausius kiekvienos rinkos reikalavimus.

Aluplast langai ir jų profilių sistemos gaminamos taikant aukščiausius kokybės standartus, todėl klientus pasiekia tik nepriekaištingos kokybės ir tik griežtai savo charakteristikas atitinkantys gaminiai.

Aluplast langai – ekologiška plastikinių langų gamyba

Aluplast prekinis ženklas yra socialiai atsakingas prekinis ženklas. Todėl ne mažiau nei kokybės ar našumo technologijomis, Aluplast grupė domisi ir naujausiomis ekologiškos gamybos inovacijomis bei aktyviai jas diegia.

Aluplast plastikinių langų ir durų profilių gamyboje naudojamos žaliavos, gaminamos naudojant aplinkai draugiškus, švino neturinčius kalcio ir cinko mišinio stabilizatorius.

Maža to, Aluplast yra ir programos REWINDO dalyvė, tad daugumos Aluplast produktų gamybai naudojamos tik perdirbtos žaliavos.

Taigi, jei renkantis plastikinius langus, Jums svarbi ne tik langų kokybė, bet ir jų profilių gamintojo etika – Aluplast – puikus pasirinkimas.

Kompanijos VIVA langai patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią Aluplast plastikinių langų rūšį

Per dvylika savo gyvavimo metų, kompanijos VIVA langai langų montavimo specialistai ne tik išvystė precizišką savo atliekamų darbų kokybę, bet ir sukaupė didžiulį žinių bagažą apie kiekvieną langų profilio gamintoją bei jų gaminius.

Aluplast – vienas tų plastikinių langų ir durų profilių gamintojų, su kuriais VIVA langai dirba nuo pat įmonės gyvavimo pradžios, tad šį bei tą apie jų gaminius papasakoti tikrai gali.

Taigi visų pirma, pateiksime keletą priežasčių kodėl verta rinktis Aluplast prekinio ženklo gaminius.

Pradėkime nuo to, jog Aluplast kainos ir kokybės santykis yra vienas patraukliausių rinkoje. Antra, Aluplast gaminiai pasižymi nepriekaištinga garso ir šilumos izoliacija, stabilumu bei atitinka RAL ir DIN normas.

Šių langų profilių išorinių tarpinių sistema – atspari laužimui, o jų profilių forma atitinka populiariausią rinkoje – euro klasikinį dizainą, todėl idealiai tinka šiuolaikinio, modernaus stiliaus statiniams.

Aluplast profilių savybės – priderintos Lietuvos klimato sąlygoms ir turi standžią plieno armatūrą rėmo sąvaros profilyje.

Pasak VIVA langų specialistų, Aluplast – tai standžių ir tvirtų profilių sistema, atitinkanti ir pranokstanti visus europinius standartus.

Jei jau pradėjote domėtis VIVA langai kompanijos gaminamais plastikiniais langais iš Aluplast plastikinių langų ir durų profilių, tikriausiai pastebėjote, jog siūlome rinktis trijų tipų Aluplast langų profilius: Aluplast IDEAL 2000, Aluplast IDEAL 4000 ir Aluplast IDEAL 4000 85 mm, tad kada rinktis kuriuos?

Ką verta žinoti apie Aluplast IDEAL 2000 ?

Aluplast IDEAL 2000 tinka ko gero visų įmanomų tipų pastatams, pradedant kultūros paveldo objektais ir baigiant avangardinio stiliaus biurų pastatais. Tai geriausias plastikinių langų profilių klasikos pavyzdys, puikiai tiksiantis ir individualiems namams ir daugiabučiams.

Tai 3-4 kamerų, dvigubo sandarinimo sistema su pleištinėmis tarpinėmis, montuojama 60 mm gyliu.

Aluplast IDEAL 2000 tarpinės, pagamintos iš atmosferos veiksniams atsparių medžiagų, o šiems profiliams naudojami stiklo paketai veiksmingai sukuria akustinę ir terminę izoliaciją.

Aluplast IDEAL 2000 langų profiliai – tai patikima, ilgaamžė Aluplast profilių sistema, kurią VIVA langai specialistai rekomenduoja rinktis tuomet, kai norima įsigyti naujus langus, mažiausiomis sąnaudomis.

Taip pat, šio profilio langai idealiai tinka balkonų stiklinimui, kadangi yra siauri ir neatima ir taip ribotos balkono erdvės. Be to, nepaisant to, jog dėka plačios armavimo kameros yra lengvesni už įprastinius profilius, Aluplast IDEAL 2000 yra tvirti ir patikimi.

 Ką verta žinoti apie Aluplast IDEAL 4000 ?

 

Aluplast IDEAL 4000 – tai 5-6 kamerų plastikinių langų profilių sistema, montuojama 70 mm gyliu, siūlanti plačias profilių kombinavimo galimybes ir išorinį sandarinimą.

Tai idealus pasirinkimas, kai renovuojant seną būstą, neįmanoma padidinti senosios lango angos. Aluplast IDEAL 4000 rėmo ir varčios aukštis yra sumažintas, o tai leidžia padidinti stiklo plotą ir pro langus į patalpą įleisti daugiau šviesos.

Aluplast IDEAL 4000 profiliai yra išraiškingų, elegantiškų formų, tad puikiai tiks tiems, kas savo statiniui nori suteikti grakštumo ir elegancijos. Itin stipri 70 mm pločio profilio konstrukcija, ir didelės, plieniniais tvirtinimais tvirtinamos kameros suteikia galimybę pastatuose įrengti net ir labai didelių matmenų plastikinius langus. Na, o kelių kamerų konstrukcija užtikrina didelę terminę ir akustinę izoliaciją.

Manome, kad profilių sistema Aluplast IDEAL 4000 – tai naujos kartos profiliai, kurie būsimus reikalavimus langams, atitinka jau šiandien. Tai originalaus dizaino langų profiliai su daugybe puikių sisteminių sprendimų.

Ką verta žinoti apie Aluplast IDEAL 4000 85 mm?

Aluplast IDEAL 4000 85 mm – tai plastikinių langų profiliai, kurie langų gamybos specialistų tarpe, dažnai vadinami rytojaus technologija, kadangi tai itin pažangi langų profilių sistema, kurios dėka užtikrinami ne tik puikūs langų techniniai parametrai, bet ir nepakartojamas komfortas jais naudojantis bei varstant.

Tai idealus sprendimas ieškantiems energijos taupymo sprendimų, kadangi iš šių profilių pagamintų langų įrengimo gylis, kuris yra 85 mm, suteikia galimybę naudoti iki 51 mm storio stiklo paketus ir ištisinę centrinio sandarinimo sistemą. Tai, savo ruožtu, garantuoja nepriekaištingą šiluminę varžą.

Be to, speciali Aluplast IDEAL 4000 85 mm sąvartos konstrukcija leidžia taikyti stiklo paketų įklijavimo technologiją ir taip sukurti dar stabilesnes ir dar didesnių matmenų plastikinių langų konstrukcijas.

 

Kad ir kurią sistemą pasirinksite – neprašausite, nes Aluplast – plastikinių langų profilių gamintojas, kuriam rūpi inovacijos, gaminių funkcionalumas, kokybė ir gamybos etika. Na, o jei patiems apsispręsti sunku, ir norite asmeninės VIVA langai specialistų konsultacijos – kreipkitės. Tai visai nesudėtinga – pakanka paspausti čia ir sekti tolimesnes instrukcijas.