ALUPLAST LANGAI

Aluplast langai ir jų profilių sistemos gaminamos taikant aukščiausius kokybės standartus, todėl klientus pasiekia tik nepriekaištingos kokybės ir tik griežtai savo charakteristikas atitinkantys gaminiai.

Aluplast ideal 2000

Tai 3-4 kamerų, dvigubo sandarinimo sistema su pleištinėmis tarpinėmis, montuojama 60 mm gyliu.

Plačiau

Aluplast ideal 4000

Tai 5-6 kamerų plastikinių langų profilių sistema, montuojama 70 mm gyliu, siūlanti plačias profilių kombinavimo galimybes ir išorinį sandarinimą.

Plačiau

Aluplast ideal 4000 85mm

Šių profilių pagamintų langų įrengimo gylis, kuris yra 85 mm, suteikia galimybę naudoti iki 51 mm storio stiklo paketus ir ištisinę centrinio sandarinimo sistemą.

Plačiau

Nemokamas specialisto iškvietimas

  • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
  • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius plastikinių langų sprendimus.
Paskambinkite mums! +370 608 00 101

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Aluplast langai – žinomas plastikinių langų sistemų prekinis ženklas už gerą kainą

Tikriausiai kiekvienas bent kartą, o gal net ir ne kartą gyvenime, ant plastikinio lango rėmo esame matę lipduką su užrašu „Aluplast“. Nenuostabu – juk Aluplast grupė – viena didžiausių pasaulyje PVC langų ir durų sistemų gamintoja, gyvuojanti nuo 1982-ųjų metų. Tai tarptautinė ir net tarpkontinentinė įmonių grupė, veiklą vykdanti šešiuose žemynuose, 28 pasaulio šalyse.

Aluplast – vienas didžiausių prekės ženklų Europoje.

Veiklą vykdydama jau trisdešimt metų, Aluplast grupė nuolat investuoja ne tik į gamybos pajėgumus, bet ir į inovacijas bei vis modernėjančias technologijas. Ko gero tai ir leidžia šiam prekiniam ženklui išlikti savo srities lyderiu tarp kitų plastikinių langų ir durų profilių gamintojų.

Aluplast langai – ypač vertinami dėl kainos ir kokybės santykio

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir Lietuvoje Aluplast plastikinių langų ir durų sistemos yra vertinamos už savo kainos ir kokybės santykį, kuris yra vienas geriausių savo produktų kategorijoje.

Aluplast grupė nuolat investuoja į modernius gamybos sprendimus ir technologinę gamybos procesų pažangą, taip užtikrindama savo gaminių pranašumą bei užsitarnaudama vartotojų pagarbą, pripažinimą ir lojalumą.

Aluplast gaminamų langų profilių sistemos ir jų konstrukciniai sprendimai pasižymi optimaliomis šiluminėmis savybėmis. Tai įgyvendinti padeda siekis nenutrūkstamai tobulinti produktą – didinti profilių įleidimo gylį, iki minimumo mažinti neigiamą įtaką profiliams darančių elementų skaičių, įrengti daugiau kamerų ir t.t.

Aluplast langai – tai nuolatinių investicijų į moderniausias gamybos technologijas dėka, sukurti patikimi, saugūs ir naudojimosi komfortą garantuojantys gaminiai.

Aluplast plastikiniai langai – aukšto techninio lygio langų sistemų sprendimai

 

Aluplast plastikinių langų profilių sistemos projektuojamos centrinėje būstinėje, Vokietijoje. Tai Aluplast grupės inovacijų ir investicijų lopšys. Būtent čia diegiamos naujausios technologijos, užtikrinančios Aluplast grupei aukščiausią siūlomų sprendimų techninį lygį.

Glaudus bendradarbiavimas, puikiai struktūrizuoti komunikacijos tarp skirtingų padalinių procesai, atsidavimas darbui ir inovacijos, padeda Aluplast sukurti ir gaminti produktus, atitinkančius net ir pačius specifiškiausius kiekvienos rinkos reikalavimus.

Aluplast langai ir jų profilių sistemos gaminamos taikant aukščiausius kokybės standartus, todėl klientus pasiekia tik nepriekaištingos kokybės ir tik griežtai savo charakteristikas atitinkantys gaminiai.

Aluplast langai – ekologiška plastikinių langų gamyba

Aluplast prekinis ženklas yra socialiai atsakingas prekinis ženklas. Todėl ne mažiau nei kokybės ar našumo technologijomis, Aluplast grupė domisi ir naujausiomis ekologiškos gamybos inovacijomis bei aktyviai jas diegia.

Aluplast plastikinių langų ir durų profilių gamyboje naudojamos žaliavos, gaminamos naudojant aplinkai draugiškus, švino neturinčius kalcio ir cinko mišinio stabilizatorius.

Maža to, Aluplast yra ir programos REWINDO dalyvė, tad daugumos Aluplast produktų gamybai naudojamos tik perdirbtos žaliavos.

Taigi, jei renkantis plastikinius langus, Jums svarbi ne tik langų kokybė, bet ir jų profilių gamintojo etika – Aluplast – puikus pasirinkimas.

Kompanijos VIVA langai patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią Aluplast plastikinių langų rūšį

Per dvylika savo gyvavimo metų, kompanijos VIVA langai langų montavimo specialistai ne tik išvystė precizišką savo atliekamų darbų kokybę, bet ir sukaupė didžiulį žinių bagažą apie kiekvieną langų profilio gamintoją bei jų gaminius.

Aluplast – vienas tų plastikinių langų ir durų profilių gamintojų, su kuriais VIVA langai dirba nuo pat įmonės gyvavimo pradžios, tad šį bei tą apie jų gaminius papasakoti tikrai gali.

Taigi visų pirma, pateiksime keletą priežasčių kodėl verta rinktis Aluplast prekinio ženklo gaminius.

Pradėkime nuo to, jog Aluplast kainos ir kokybės santykis yra vienas patraukliausių rinkoje. Antra, Aluplast gaminiai pasižymi nepriekaištinga garso ir šilumos izoliacija, stabilumu bei atitinka RAL ir DIN normas.

Šių langų profilių išorinių tarpinių sistema – atspari laužimui, o jų profilių forma atitinka populiariausią rinkoje – euro klasikinį dizainą, todėl idealiai tinka šiuolaikinio, modernaus stiliaus statiniams.

Aluplast profilių savybės – priderintos Lietuvos klimato sąlygoms ir turi standžią plieno armatūrą rėmo sąvaros profilyje.

Pasak VIVA langų specialistų, Aluplast – tai standžių ir tvirtų profilių sistema, atitinkanti ir pranokstanti visus europinius standartus.

Jei jau pradėjote domėtis VIVA langai kompanijos gaminamais plastikiniais langais iš Aluplast plastikinių langų ir durų profilių, tikriausiai pastebėjote, jog siūlome rinktis trijų tipų Aluplast langų profilius: Aluplast IDEAL 2000, Aluplast IDEAL 4000 ir Aluplast IDEAL 4000 85 mm, tad kada rinktis kuriuos?

Ką verta žinoti apie Aluplast IDEAL 2000 ?

Aluplast IDEAL 2000 tinka ko gero visų įmanomų tipų pastatams, pradedant kultūros paveldo objektais ir baigiant avangardinio stiliaus biurų pastatais. Tai geriausias plastikinių langų profilių klasikos pavyzdys, puikiai tiksiantis ir individualiems namams ir daugiabučiams.

Tai 3-4 kamerų, dvigubo sandarinimo sistema su pleištinėmis tarpinėmis, montuojama 60 mm gyliu.

Aluplast IDEAL 2000 tarpinės, pagamintos iš atmosferos veiksniams atsparių medžiagų, o šiems profiliams naudojami stiklo paketai veiksmingai sukuria akustinę ir terminę izoliaciją.

Aluplast IDEAL 2000 langų profiliai – tai patikima, ilgaamžė Aluplast profilių sistema, kurią VIVA langai specialistai rekomenduoja rinktis tuomet, kai norima įsigyti naujus langus, mažiausiomis sąnaudomis.

Taip pat, šio profilio langai idealiai tinka balkonų stiklinimui, kadangi yra siauri ir neatima ir taip ribotos balkono erdvės. Be to, nepaisant to, jog dėka plačios armavimo kameros yra lengvesni už įprastinius profilius, Aluplast IDEAL 2000 yra tvirti ir patikimi.

 Ką verta žinoti apie Aluplast IDEAL 4000 ?

 

Aluplast IDEAL 4000 – tai 5-6 kamerų plastikinių langų profilių sistema, montuojama 70 mm gyliu, siūlanti plačias profilių kombinavimo galimybes ir išorinį sandarinimą.

Tai idealus pasirinkimas, kai renovuojant seną būstą, neįmanoma padidinti senosios lango angos. Aluplast IDEAL 4000 rėmo ir varčios aukštis yra sumažintas, o tai leidžia padidinti stiklo plotą ir pro langus į patalpą įleisti daugiau šviesos.

Aluplast IDEAL 4000 profiliai yra išraiškingų, elegantiškų formų, tad puikiai tiks tiems, kas savo statiniui nori suteikti grakštumo ir elegancijos. Itin stipri 70 mm pločio profilio konstrukcija, ir didelės, plieniniais tvirtinimais tvirtinamos kameros suteikia galimybę pastatuose įrengti net ir labai didelių matmenų plastikinius langus. Na, o kelių kamerų konstrukcija užtikrina didelę terminę ir akustinę izoliaciją.

Manome, kad profilių sistema Aluplast IDEAL 4000 – tai naujos kartos profiliai, kurie būsimus reikalavimus langams, atitinka jau šiandien. Tai originalaus dizaino langų profiliai su daugybe puikių sisteminių sprendimų.

Ką verta žinoti apie Aluplast IDEAL 4000 85 mm?

Aluplast IDEAL 4000 85 mm – tai plastikinių langų profiliai, kurie langų gamybos specialistų tarpe, dažnai vadinami rytojaus technologija, kadangi tai itin pažangi langų profilių sistema, kurios dėka užtikrinami ne tik puikūs langų techniniai parametrai, bet ir nepakartojamas komfortas jais naudojantis bei varstant.

Tai idealus sprendimas ieškantiems energijos taupymo sprendimų, kadangi iš šių profilių pagamintų langų įrengimo gylis, kuris yra 85 mm, suteikia galimybę naudoti iki 51 mm storio stiklo paketus ir ištisinę centrinio sandarinimo sistemą. Tai, savo ruožtu, garantuoja nepriekaištingą šiluminę varžą.

Be to, speciali Aluplast IDEAL 4000 85 mm sąvartos konstrukcija leidžia taikyti stiklo paketų įklijavimo technologiją ir taip sukurti dar stabilesnes ir dar didesnių matmenų plastikinių langų konstrukcijas.

 

Kad ir kurią sistemą pasirinksite – neprašausite, nes Aluplast – plastikinių langų profilių gamintojas, kuriam rūpi inovacijos, gaminių funkcionalumas, kokybė ir gamybos etika. Na, o jei patiems apsispręsti sunku, ir norite asmeninės VIVA langai specialistų konsultacijos – kreipkitės. Tai visai nesudėtinga – pakanka paspausti čia ir sekti tolimesnes instrukcijas.