Aliuminio pertvaros

Aliuminio stiklinės pertvaros ne tik nesumažina erdvės, bet ir padeda išnaudoti dienos šviesą – jos nesulaiko ir neblokuoja, taip padėdamos kurti ne tik erdvesnių, bet ir šviesesnių patalpų įvaizdį.

Nemokamas specialisto iškvietimas

  • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
  • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius aliuminio pertvarų sprendimus.
Paskambinkite mums! +370 608 00 101

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Aliuminio pertvarų panaudojimo galimybes riboti gali nebent fantazijos trūkumas

Aliuminio pertvarų panaudojimo galimybės – kone beribės. Jos vis dažniau naudojamos tiek komercinių, tiek gyvenamųjų namų statyboje ar renovacijoje – nuo biurų zonavimo iki gyvenamųjų patalpų perskirstymo. Tokios pertvaros vertinamos tiek dėl savo funkcionalumo, tiek dėl estetinių savybių kuriant šiuolaikinį, modernų interjerą.
Aliuminio profilių pertvaras vis dažniau pasitelkiama tuomet, kai erdves, dėl vienokių ar kitokių priežasčių reikia atskirti, bet tų erdvių vientisumo pojūtį – išlaikyti. Sukomplektuotos drauge su stiklu, jos neužima daug vietos ir erdvę padalina daugiau ar mažiau, priklausomai nuo pageidaujamo dizaino, matomomis grakščiomis ir stilingomis sienomis.
Priklausomai nuo pertvaros paskirties, parenkamas tinkamiausias aliuminio pertvaros variantas. Aliuminio profilių pertvara gali būti:

– Išlankstoma
– Slankiojanti
– Transformuojama
– Pakabinama
– Mobili
– Stacionari

Aliuminio pertvaros komercinėms patalpoms

Komercinėse patalpose, aliuminio pertvaros dažniausiai naudojamos siekiant jų grakštų, estetišką dizainą suderinti su funkcinėmis savybėmis. Toks sprendimas pasižymi ilgaamžiškumu ir itin patogia, nedaug priežiūros reikalaujančia eksploatacija, nes net ir labai intensyviai naudojamose patalpose, savo estetinį vaizdą jos išlaiko metų metus.
Dvi populiariausios aliuminio pertvarų funkcijos komercinėse patalpose yra biurų zonavimas bei gamybinių patalpų atskyrimas nuo administracinių patalpų.
Aliuminio profilių pertvaros pasitelkiamos tuomet, kai reikia paskirstyti erdves, suteikti joms privatumo ir/ar saugumo.

Aliuminio profilių pertvaros – erdvės paskirstymui

Darbovietėje vyraujančio mikroklimato svarba, tiek darbuotojų tiek ir darbdavių suvokiama vis aiškiau. Darbuotojai renkasi įmones, kuriose malonu dirbti, o darbdaviai, siekdami prisivilioti gerus specialistus, savo įmonėse darbuotojams stengiasi kurti kuo palankesnes sąlygas. Būtent dėl šios priežasties, įrenginėjant darbo vietas vis labiau stengiamasi paversti jas ne tik ergonomiškomis ir funkcionaliomis, bet ir stilingomis bei jaukiomis. Tokiomis, kuriose norisi būti.
Planuojant darbo patalpų erdves, atsižvelgiama į darbo specifiką, darbuotojų darbo grafiką ir panašius dalykus, pagal kuriuos ir skirstomos zonos.
Aliuminio profilio pertvaromis gamybinės patalpos ar pardavimų bei ekspozicijų salės atskiriamos nuo administracinių patalpų, priėmimo zonos nuo išorinės laukimo salės ir t.t.

Aliuminio profilių pertvaros – privatumui

Ilgametės darbų praktikos metu pastebėjome, jog viena pagrindinių funkcijų, kurių iš aliuminio profilių pertvarų tikisi klientai, nepriklausomai nuo to, kokios paskirties komercinėse patalpose jos įrenginėjamos, yra privatumas.
„VIVA LANGAI“ specialistai pažymi, jog aliuminio pertvaromis atskirtos erdvės gali apsaugoti ne tik nuo pašalinių akių, bet ir nuo pašalinių ausų, taip užtikrindamos privatumą ten, kur jo labiausiai reikia.
Aliuminio profilių pertvarų rėmai gali būti komplektuojami su įvairiausiomis, tiek permatomomis, tiek nepermatomomis medžiagomis (pvz. stiklu, aliuminiu, medžio ar jo imitacijos panelėmis, plastiku), tad zonoms, kurias norisi paslėpti nuo pašalinių akių – aliuminio pertvaros tobula išeitis. Dažniausiai jos naudojamos ganėtinai delikačioms darbovietės patalpoms atskirti – jomis atskiriamos pagalbinės patalpos, posėdžių kambariai, persirengimo vietos, serverinės, kopijavimo kambarėliai, darbuotojų poilsio kambariai, sandėliavimo patalpos, virtuvėlės ir pan.
Ten, kur pertvaros reikalingos ne tik erdvei padalinti, bet ir garsui slopinti – būtina rinktis pertvaras su atitinkamo storio, ir kitų techninių charakteristikų stiklais. Pasitelkiant skirtingas aliuminio pertvarų gamybos technologijas, ir skirtingų savybių medžiagas, naudojamas gamybai, galima išgauti skirtingų lygių garso izoliaciją, kuri svyruoja tarp 25 ir 42 DB.

Aliuminio profilių pertvaros – saugumui

Autoservisuose, gamybinėse bei kitose komercinės paskirties patalpose, kuriose padidinta rizika kilti gaisrui – priešgaisrinės aliuminio profilių pertvaros – puikus sprendimas.
Tokių pertvarų gamybai, naudojami specialūs, priešgaisriniai aliuminio profiliai, kurie komplektuojami su ugniai atspariais stiklais ar specialiais užpildais. Atsižvelgiant į naudojamus profilius, jų užpildus ir su jais drauge komplektuojamus ugniai atsparius stiklus, aliuminio pertvarų konstrukcijos, gaisro plitimą gali atlaikyti nuo 30 iki 60 minučių.
Taigi, aliuminio konstrukcijos, komercinėse patalpose naudojamos ir jomis besinaudojančių darbuotojų bei klientų saugumui užtikrinti.

Aliuminio pertvaros gyvenamosiose erdvėse – ir erdvei atskirti, ir interjerui pagyvinti

Tam tikro medžiagiškumo aliuminio pertvaros gyvenamosiose erdvėse jau spėjo netgi įgyti specialiai joms skirtą terminą – industrinio stiliaus pertvaros. Tokio stiliaus pertvaros, gaminamos iš minimalistinių aliuminio profilių ir grūdinto stiklo. Jas itin pamėgo interjero dizaineriai, nes aliuminio profilių pertvaros nuostabiai dera su mediena, plytomis, plienu ar betonu. Jas labai madinga įrenginėti su dekoratyviais aliuminio profilių perskyrimais, taip erdvėms suteikiant dar daugiau šarmo.
Tačiau aliuminio pertvarų rėmai, gali būti kombinuojami toli gražu ne tik su stiklu. Jų užpildui gali būti naudojama MDP plokštė, laminuotas gipsas, medis, net plastikas, o jų apdaila – taip pat beribė – nuo medžio imitacijos iki tapetų, taip pat dažomi paviršiai.
Platus aliuminio profilių pertvarų spalvų ir medžiagiškumo spektras (aliuminio pertvaras galima nudažyti bet kuria RAL paletės spalva), namuose padeda sukurti originalias, modernaus įvaizdžio erdves.
Tačiau aliuminio profilių pertvarų konstrukcijos namuose  – ne tik stilinga interjero detalė, bet ir funkcionalus sprendimas, kuomet neužimant daug vietos, norima atskirti erdves. Tokios konstrukcijos tvirtos, tačiau lengvos ir atrodo itin estetiškai. Jas projektuojant, galima rinktis įvairiausio formato aliuminio profilius, taip įgyvendinant net ir pačius netikėčiausius ar išskirtiniausius, netradicinio dizaino interjero sprendimus.
Aliuminio pertvaros pastatomos greičiau nei, pavyzdžiui, gipso, įvairių blokelių ar plytų pertvarų konstrukcijos; atrodo gerokai grakščiau; ir pakankamai gerai sulaiko kalbėjimo, žingsnių ir kitus įprasto lygio garsus, taip suteikdamos privatumo jausmą bei sėkmingai atlikdamos kitas pertvarų funkcijas.
Aliuminio pertvaros, kad ir koks užpildas joms būtų pasirenkamas, įneša patalpoms subtilumo ir lengvumo. Tai puikus pasirinkimas, ieškantiems patvaraus ir ilgaamžiško, patogaus ir stilingo sprendimo namų erdvėms atskirti.