Stiklinės pertvaros

Berėmės stiklinės pertvaros ne tik nesumažina erdvės, bet ir optiškai ją padidina. Be to, padeda išnaudoti dienos šviesą – jos nesulaiko ir neblokuoja, taip padėdamos kurti ne tik erdvesnių, bet ir šviesesnių patalpų įvaizdį.

Nemokamas specialisto iškvietimas

  • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
  • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius stiklinių pertvarų sprendimus.
Paskambinkite mums! +370 608 00 101

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Stiklinės pertvaros – kodėl jas vis dažniau sutinkame?

Stiklas, dėl savo skaidrumo ir laidumo šviesai jau nuo seno yra išsikovojęs tvirtas pozicijas bet kokio statinio statyboje. Tai klasikinė medžiaga, kuri, kaip ir metalas ar medis, niekada nepraras savo populiarumo. Tai viena seniausių medžiagų, kurios panaudojimo galimybės ir pritaikymas tiek statinių interjere tiek eksterjere nuolat auga. Visame pasaulyje stiklas vertinamas už itin estetišką ir elegantišką savo išvaizdą, patvarumą bei kuriamą lengvumo, elegancijos ir prabangos pojūtį.
Tad nenuostabu, kad ir stiklo pertvaros rado savo vietą tiek biurų, tiek ir gyvenamųjų būstų patalpose. Šis sprendimas tampa vis populiaresniu, nes tai ideali išeitis, kai reikia padalinti erdves zonomis, nesuardant jų vientisumo bei vizualiai nesumažinant erdvės.
Berėmės stiklinės pertvaros ne tik nesumažina erdvės, bet ir optiškai ją padidina. Be to, padeda išnaudoti dienos šviesą – jos nesulaiko ir neblokuoja, taip padėdamos kurti ne tik erdvesnių, bet ir šviesesnių patalpų įvaizdį. Tokios pertvaros, paprastai gaminamos iš grūdinto stiklo, kuris yra itin tvirtas ir saugus, o jo estetinis vaizdas visada atrodo prabangiai ir tinka tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus patalpose.
Egzistuoja plati stiklinių atitvarų dizaino ir konstrukcijų įvairovė, o jų rūšis parenkama atsižvelgiant į tai, kokiai funkcijai atlikti jos turi būti pritaikytos.

Stiklo konstrukcijos ir jų rūšys

Stiklo konstrukcijos vis organiškiau pritaikomos tiek gyvenamųjų namų interjere, tiek prekybinės paskirties ar administraciniuose pastatuose. Naudojant moderniausias stiklo konstrukcijų gamybos technologijas, ir talentingų projektuotojų išmonę, jų rūšys ir pritaikymo galimybės vis platesnės ir netikėtesnės.

Berėmės stiklo pertvaros – galimybė išlaikyti atskirtų erdvių vientisumą

Kai planuojant erdves, svarbiausia išlaikyti erdvės vientisumą, tuo pat metu ją išskirstant į atskiras, net privačias erdves – berėmės stiklo pertvaros – tobulas pasirinkimas.
Iš grūdinto stiklo gaminamos berėmės stiklo pertvaros yra tvirtos, ir dera su bet kokiomis kitomis medžiagomis ir jų spalvomis, tad jas lengva integruoti bet kokiame interjere.
Berėmė stiklo pertvara, naudojant minimalistinę furnitūrą, montuojama viršuje ir apačioje. Ji gali būti skaidri, graviruota, ar netgi matinta zonose, kuriose norisi daugiau privatumo.
Na, o tose patalpų zonose, kuriose norisi galimybės erdvę keisti, tai ją sujungiant tai atskiriant, puikus sprendimas – stumdomos berėmės stiklo pertvaros. Tokių pertvarų padėtį, bet kada galėsite reguliuoti – visus jų stiklus išskleidžiant, arba juos sustumiant į šonus.

Industrinio stiliaus stiklinės pertvaros – neatsiejamas industrinio interjero elementas

Industrinį interjero stilių dažniausiai sutinkame moderniuose gyvenamuosiuose būstuose bei loftuose. Tai skandinaviško minimalistinio ir modernaus stiliaus derinys, kurio svarbiausi akcentai – natūralios statybinės medžiagos ir erdvės. Tad nenuostabu, kad tokio stiliaus interjere – stiklo pertvaros užima itin svarbias pozicijas.
Industrinio stiliaus pertvaros – tai vidaus pertvaros, gaminamos iš minimalistinių, lengvučių aliuminio profilių ir grūdinto stiklo. Matoma aliuminio rėmo dalis yra vos 30 mm storio, todėl atrodo ypač dailiai. Grūdintas arba  laminuotas  jų stiklas užtikrina tokių pertvarų saugumą.
Industrinio stiliaus stiklinės pertvaros nuostabiai dera kartu su mediena, betonu, plytomis ar plienu. Tokios pertvaros padeda sukurti itin funkcionalias, modernaus įvaizdžio erdves. Pastaruoju metu, labai madinga stiklo pertvaras įrenginėti su dekoratyviniais aliuminio profilio perskyrimais.
Aliuminio ir stiklo pertvaros gali būti įrenginėjamos tiek statybos metu, tiek jau egzistuojančiose patalpose, bet kuriuo metu. Tai greitas ir švarus procesas, tad tai gali būti puikus būdas minimaliomis pastangomis, visiškai transformuoti ar perskirstyti erdves.
Industrinio stiliaus pertvaros gali funkcionuoti kaip stumdomos ar nejudinamos sienos bei reikalui esant, atlikti durų funkciją. Joms naudojamas stiklas gali būti ne tik skaidrus, bet ir armuotas, tonuotas ar matinis, o jų rėmai – nebūtinai juodi. Juos galima nudažyti bet kuria RAL paletės spalva, taip tobulai įliejant šias pertvaras į bendrą interjero visumą.

Stiklinių pertvarų galimybės ir jų pritaikymas

Iš esmės, bet kokio statinio statybose ir bet kokių patalpų įrengime, stiklinių pertvarų pritaikymo galimybes riboja nebent jas įrenginėjančių žmonių fantazija.
Stiklo pertvaros vis labiau dominuoja ne tik biurų interjere. Jomis, vis dažniau atskiriamos erdvės ir gyvenamuosiuose būstuose. Tai itin stilingas būdas net ir mažiausias patalpas, vizualiai paversti kiek įmanoma erdvesnėmis.

Stiklinės pertvaros biurams

Siekiant suderinti biurų patalpų funkcionalumą su moderniu ir estetišku jų dizainu, vis dažniau jų interjeruose naudojamos stiklo pertvaros. Toks sprendimas padeda sukurti darbui palankią aplinką, nesumažinant patalpų erdvės.
Stiklinės pertvaros pasižymi ilgaamžiškumu – jos gaminamos iš tvirto grūdinto stiklo ir yra itin lengvai prižiūrimos ir valomos, tad net ir intensyviausiai naudojamose patalpose nepraranda savo estetinio vaizdo metų metus.
Stiklo pertvaros biuruose kuria tvarkingą, higienišką ir estetišką darbo aplinką, kuri patraukli tiek darbuotojams, tiek klientams. Stiklo pertvaros pasitelkiamos kuriant sąžiningumo, atvirumo jausmus biure, padeda išlaikyti glaudesnius kolegų santykius, nes jie net būdami skirtingose erdvėse, ir turėdami privačias erdves, turi galimybę vieni kitus matyti.
Stiklinės pertvaros biuruose gali būti sumontuojamos labai greitai, o pasikeitus jų išdėstymo poreikiams, jas bet kada galima permontuoti nestabdant biure vykstančio darbo, kadangi ofisams skirtos stiklo pertvarų sienelės yra mobilios. Jų išvaizdą, esant reikalui galima atnaujinti klijuojant įvairių raštų plėveles, reklaminius  ar motyvacinius užrašus ir pan.

Stiklinės pertvaros namų interjere

Stiklo pertvaros puikiai tinka ne tik biurų, bet ir gyvenamųjų erdvių interjere. Stilingai atrodo grūdinto stiklo pertvara atskirtas miegamasis ir vonios kambarys, ar vonios kambarys ir drabužinė. Virtuvė nuo svetainės ar svetainė nuo darbo kambario.
Stiklinės pertvaros namų interjere pasitarnauja kai norisi kuo daugiau erdvės, tačiau, esant reikalui, ir galimybės susikurti tam tikras privatesnes erdves. Pavyzdžiui, jei stiklo pertvara jungia svetainę ir miegamąjį, idealus sprendimas – užuolaidos, kurias naktį galima užtraukti, o dieną, atitraukti, taip vizualiai išplečiant namų erdvę.
Stiklo pertvaros pastatomos greičiau nei gipso pertvarų konstrukcijos ir pakankamai gerai sulaiko kalbėjimo, žingsnių ir kitus įprasto lygio garsus, taip suteikdamos privatumo jausmą ir neatimdamos didelių patalpų komforto jausmo.

Stiklinės pertvaros juodais rėmais – funkcionalu ir itin stilinga

Stiklinės pertvaros juodais rėmais paprastai pasirenkamos kuriant modernų, stilingą ir itin estetišką interjerą. Dažniausiai  – rustic stiliaus ar minimalistiniuose, moderniuose interjeruose, loftuose. Juodi rėmai suteikia interjerui itin estetiško, švaraus ir šiuolaikiško namų dizaino  įspūdį. Puikiai atrodo baltuose interjeruose, tinka su natūralaus medžio apdaila.
Stiklo pertvaros juodais rėmais pasirenkamos patalpoms, kuriose norima kaip įmanoma geriau išnaudoti dienos šviesą, vizualiai išplėsti erdves, jas fiziškai atskiriant. Stiklas, įrėmintas juoduose rėmuose atrodo itin estetiškai ir prabangiai. Įneša patalpoms subtilumo ir lengvumo.

Stiklinės pertvaros dušui

Dušas – dar viena namų erdvė, kurioje stiklinės pertvaros tinka tobulai. Stiklas neatima šviesos, kuria švaros ir estetikos pojūtį, tad nenuostabu, kad yra itin mėgstamas kuriant vonios kambario interjerą.
Stiklinės pertvaros dušui – ne tik stilingas, bet ir funkcionalus sprendimas. Dušui skirti stiklai dengiami nano danga, kad stiklas ilgiau išliktų švarus, o jį prižiūrėti būtų paprasčiau.

Stikliniai laiptų turėklai ir jų aikštelių atitvarai

Dėl savo savybės išlaikyti erdvės vientisumą bei leisti patalpomis laisvai slysti šviesai, namų interjere stiklas populiarus ir laiptų turėklams ir jų aikštelių atitvarams įrengti. Stikliniai laiptų turėklai ir jų atitvarai ne tik gražus, bet ir praktiškas sprendimas norint užtikrinti mažų vaikų saugumą  – mat stiklo plokštė vientisa, tad vaikui nėra grėsmės iškristi pro turėklų tarpą.
Grūdintas arba laminuotas stiklas yra ilgaamžė medžiaga, o iš jo pagamintos stiklinės pertvaros yra saugios ir, išlaikydamos puikų savo estetinį vaizdą, tarnaus ilgą laiką. Nesvarbu kokiai funkcijai atlikti, ir kokiose patalpose stiklo pertvara pastatyta, ji kurs estetišką ir tvarkingą įvaizdį, o ją prižiūrėti bus itin paprasta.