fbpx

Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai – kodėl tai populiariausias pasirinkimas gyvenamųjų namų statyboje?

Pakeliami segmentiniai garažo vartai užsitarnauja vis tvirtesnes pozicijas garažo vartų rinkoje. O gyvenamųjų namų garažams, jie jau tapo populiariausiu pasirinkimu. Ir ne be reikalo: jie ilgaamžiški, lengvai derinami prie namo eksterjero, tvirti, saugūs, turi puikią garso bei šilumos izoliaciją, ir yra itin ekonomiškas pasirinkimas. Tačiau tai toli gražu ne visi tokio tipo vartų privalumai.

Taigi, kokie segmentinių garažo vartų privalumai paverčia juos pranašesniais už kitas vartų rūšis?

VIVA LANGAI klientai išskiria šiuos, mūsų siūlomų, segmentinių garažo vartų privalumus:

Nereikalauja papildomos vietos

Segmentiniai garažo vartai atsidaro vertikaliai pakildami lygiagrečiai luboms, tad nei pačiame garaže, nei prieš jį, nereikia numatyti vietos vartų atsidarymui. Visa garažo erdvė gali būti išnaudojama patogiam įvažiavimui į garažą bei, žinoma,  Jūsų daiktų laikymui – dviračiams, padangoms, įrankiams ir t.t.

Leidžia patogiau įvaryti automobilį

Segmentiniai vartai garažui yra itin geras pasirinkimas didelių gabaritų automobilių vairuotojams, mat lyginant su kitų tipų vartais, šie neturi rėmų, todėl užtikrina iki 14 cm didesnį pravažiavimo plotį. Iš pažiūros centimetrų nedaug, tačiau įvarinėdami ir išvarinėdami automobilį, tuos papildomus centimetrus tikrai pajusite.

Padeda patikimiau sulaikyti šilumą

Segmentiniai garažo vartai, visose keturiose savo pusėse yra užsandarinti elastingomis, gamtos veiksniams atspariomis tarpinėmis, todėl šių vartų šilumos izoliacija – itin patikima. Kadangi prie didžiosios daugumos gyvenamųjų namų garažai statomi prijungti prie gyvenamosios dalies, šis segmentinių garažo vartų privalumas – ypač aktualus.

Yra atsparūs korozijai

Šį segmentinių garažo vartų privalumą dažniausiai pamini pajūrio gyventojai, kadangi dėl ten vyraujančio drėgno ir sūraus klimato, neretu atveju jau būna susidūrę su kitokio tipo vartų korozija.

Juos lengva derinti prie namo eksterjero bei gyventojų poreikių

Kad ir koks būtų Jūsų namo apdailos tipas, segmentinius garažo vartus prie jo lengvai priderinsite, mat egzistuoja lygaus paviršiaus, horizontalių juostų, panoraminiai, filinginiai ar net mediniai segmentiniai garažo vartai su plačia spalvų palete. Be to, pasirinkę šį garažo vartų tipą, galite jas pritaikyti ir kitiems namo gyventojų poreikiams, nes esant reikalui į segmentinius garažo vartus galima įmontuoti landą augintiniui, ventiliacines groteles, pašto dėžutę, ar net duris.

Segmentiniai garažo vartai – estetiškiausias pasirinkimas darniam namo eksterjero dizainui

Garažo vartai, neginčytinai yra vienas svarbiausių pastato elementų ne tik dėl to, kad jie užtikrina garažo saugumą bei funkcionalumą, bet ir todėl, kad tai itin svarbi viso namo eksterjero dalis. Na, o segmentiniai garažo vartai – ko gero lengviausias būdas vartų funkcionalumą suderinti su pastato estetika.

Kompanijos VIVA LANGAI siūlomi segmentiniai garažo vartai pasižymi abiem šiais bruožais – jie ir stilingi, ir funkcionalūs. Tam, kad pakeliami garažo vartai kuo darniau įsilietų į bendrą Jūsų pastato eksterjerą, pasirinkite labiausiai prie namo įvaizdžio tinkantį vartų apdailos stilių, tipą ir net spalvą.

VIVA LANGAI siūlo visiškai lygaus paviršiaus, panoraminę, horizontalių juostų ar filinginę segmentinių pakeliamų garažo vartų apdailą. Nemažas ir spalvų pasirinkimas – garažo vartų spalvą galite rinktis iš  RAL spalvų paletės, ir taip ją nesunkiai pritaikyti prie namo fasado spalvos, įrengtų langų ir durų spalvos. Gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės, poliuretaniniai, dviejų komponentų, vokiški dažai, tad galite būti ramūs – vartai tikrai nebluks.

Jei vartams norisi suteikti dar daugiau originalumo, ar į garažo vidų įsileisti natūralios šviesos, į sekcinius garažo vartus galima montuoti ovalius arba stačiakampius, iš polikarbonato pagamintus, smūgiams atsparius langus.

Na, o esant poreikiui – galima juose įmontuoti duris, pašto dėžutę, įvairias ventiliacines groteles ar net landas augintiniams.

Taigi, segmentiniai garažo vartai – ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas sprendimas.

Segmentinių garažo vartų tipai

Kuriant IDO gaminių linijos vartus, gamybos specialistai išbandė visą galybę įvairių medžiagų, kol atrinko pačias kokybiškiausias ir tinkamiausias segmentinių garažo vartų gamybai. Tad šių garažo vartų tvirtumą ir kokybę – galime garantuoti.

IDO segmentiniai garažo vartai yra gaminami iš uždaro kontūro itališkų segmentų, ir galvanizuotos plieninės skardos, atitinkančios specialų standartą (UNI EN 10326); o jų vidus užpildytas itin didelio tankio poliuretano putomis. Speciali patentuota IDO linijos garažo vartų konstrukcija 100% apsaugo nuo prispaudimo.

Šios linijos vartams, patobulintos struktūros dėka, naudojamos žemesnės nei įprasta sąramos, tad vartai įrengiami daug paprasčiau ir greičiau. Vartų gamybos specialistai, IDO gaminių linijos segmentinius garažo vartus, gamina su itin patvariomis spyruoklėmis, kurių tvirta komplektacija apsaugo jas nuo lūžių.

Segmentinių garažo vartų automatika ir jos privalumai

Automatiškai pakeliami garažo vartai jau ganėtinai seniai nebėra egzotika. Šiuolaikinių pastatų statyboje, tai kone neišvengiamas, komfortą garantuojantis atributas.

Garažo vartų automatikos dėka, vartai yra pakeliami į viršų, prie lubų, arba sustumiami į šoną. Šią įrangą galima naudoti tiek individualaus namo garažui, tiek gamybinėms ar komercinėms patalpoms.

Garažo vartų automatika yra ne tik patogus būdas atverti vartus, nes nereikia lipti iš automobilio (kas itin malonu prastomis oro sąlygomis), bet ir efektyvus – automatikos dėka vartai atidaromi gerokai greičiau nei mechaniniu būdu.

Dar vienas garažo vartų automatikos privalumas – saugumas. Automatiniai vartų mechanizmai apsaugo nuo įsilaužimo, kadangi jie blokuoja vartus taip, kad iš išorės vartai negalėtų būti mechaniškai atveriami.

Renkantis vartų automatikos mechanizmus, labai svarbu atsižvelgti į vartų konstrukcijos tipą,  lubų tvirtumą, pavaros paskirtį (individualaus ar komercinio naudojimo), varčios gabaritus bei adekvatų santykį tarp automatikos parametrų ir jos kainos.

VIVA LANGAI savo klientams siūlo aukščiausios kokybės pakeliamų vartų automatiką, pasižyminčią inovatyviu  ir patvariu dizainu. Ši automatika galinga ir tyliaeigė, o kiekvienų, gaminamų vartų automatika ir jos pavaros, išbandomos modernioje laboratorijoje, tam, kad tiek Jūs, tiek mes būtume garantuoti garažo vartų automatikos kokybe, sklandžiu veikimu, ir, žinoma, saugumu.

Garažo vartai neabejotinai yra vienas svarbiausių gražaus ir patogaus pastato elementų. VIVA LANGAI siūlomi segmentiniai garažo vartai – lengvai derinami prie bendro pastato dizaino, patvarūs, saugūs ir funkcionalūs, taigi jų dėka – namas atrodys gražiai, o jūs kas kartą automobiliu grįžę namo, mėgausitės komfortu.

IDO SLIM HOME tipo segmentiniai garažo vartai

Sekciniams IDO SLIM HOME garažo vartams,  minimali naudojama sąrama yra 190 mm. Pagal Jūsų individualius poreikius gaminami, šie garažo vartai, gali būti trijų pakėlimo tipų. Specialistai, juos visada sureguliuoja pagal individualią vartų angą.

Segmentiniams IDO SLIM HOME vartams, naudojamos itin patvarios, 51 mm diametro, Torsion sukimo spyruoklės.

IDO SLIM HOME tipo vartai garažui, gaminami naudojant šaltąjį kniedijimo būdą, o kiekvienas jų sujungimas, padaromas specialia įranga, nenaudojant suvirinimo, tad jų apsauginis galvaninis sluoksnis lieka nepaliestas. Tai viena pagrindinių priežasčių kodėl IDO SLIM HOME tipo garažo vartai yra apsaugoti nuo surūdijimo.

IDO COMPACT tipo segmentiniai garažo vartai

Šio tipo garažo vartai yra tinkamiausias sprendimas tuomet, kai Jūsų pastato garažo vartams skirtos angos sąrama yra ne mažesnė nei 70 mm.

IDO COMPACT, kaip ir kitų IDO linijos garažo vartų segmentų patentuota sudėtis išlieka tvirta, net jei ji tiesiogiai veikiama saulės spindulių, o jos šilumos laidumo koeficientas – 0,99 W/m2K.

IDO COMPACT garažo vartai gaminami su 35 mm diametro, cinkuoto tempimo Tension spyruoklėmis, kurios yra saugios klientų naudojimui bei atitinka specialiosios normos DIN 17223 reikalavimus.

Kaip ir IDO SLIM HOME,  IDO COMPACT segmentiniai garažo vartai gaminami iš 1,5 mm storio cinkuoto plieno, naudojant šaltojo kniedijimo būdą, sujungimus darant specialia įranga, tad IDO COMPACT sekciniai garažo vartai  taip pat yra visiškai apsaugoti nuo rūdijimo.

Sekciniai, IDO HOME tipo, garažo vartai

Pagal individualius užsakymus gaminamiems, IDO HOME tipo segmentiniams garažo vartams, patobulintos struktūros dėka, gali būti naudojamos itin žemos vartų sąramos. Minimalus jų aukštis gali būti vos iki 35 mm.

IDO HOME tipo garažo vartams naudojamos Torsion sukimo spyruoklės, kurių diametras siekia 51-67 mm.

IDO PRO tipo sekciniai garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai IDO PRO atitinka visus, pramoniniams ir komerciniams pastatams skirtų vartų, keliamus Europinius reikalavimus, todėl neabejotinai yra patikimas sprendimas tokio tipo pastatams. IDO PRO gamybai keliame itin aukštus techninius reikalavimus, todėl tiek jų medžiagos, tiek visa struktūra puikiai pritaikomos ilgamečiam kasdieniam naudojimui.

Kiekvienu atveju, pagal užsakovo pastato vartų sąramos matmenis, t.y. atstumą nuo vartų angos viršaus iki lubų, individualiai parenkame vieną iš penkių galimų, idealiausiai konkrečiu atveju tinkantį, garažo vartų pakilimo tipą.

Pramoniniuose garažo vartuose IDO PRO, įrengiame ir duris personalui. Tai puikus sprendimas, kai į patalpas, per garažo vartus dažniau tenka patekti pėstiesiems nei automobiliams.

Kaip ir kitiems gaminiams, IDO PRO naudojame 1,5 mm storio cinkuotą plieną bei šaltąjį kniedijimo būdą, garantuojantį, jog IDO PRO segmentiniai garažo vartai bus apsaugoti nuo rūdijimo.

IDO SD tipo pramoniniai garažo vartai

IDO SD tipo garažo vartai – optimaliausias sprendimas tiems pramoniniams pastatams, kuriuose neįmanomas pakeliamų vartų įrengimas. IDO SD – tai pagal užsakymą gaminami, atveriami garažo vartai, kuriuos gaminame iš įprastų, pakeliamiems vartams naudojamų, vartų dalių.

Patalpoms, kuriuose taikomi itin aukšti sandarumo reikalavimai, su IDO SD atveriamais garažo vartais, rekomenduojame derinti profiliuotą staktą bei plieninį rėmą. Na, o vartuose įrengtos durys, pasitarnaus ne tik užtikrinant patalpos sandarumą ir tausojant šilumos energiją, bet ir patogesniam darbuotojų praėjimui.

IDO SL tipas – slenkami garažo vartai

IDO SL yra slenkami garažo vartai, kurie tinka tiek komerciniams pastatams, tiek gyvenamiesiems namams, kurie nėra pritaikyti pakeliamiems garažo vartams. Šiuos, atveriamus, garažo vartus, iš pakeliamų vartų dalių, galime pagaminti pagal individualius pastato matmenis.

Šių vartų furnitūra pagaminta iš sertifikuoto vokiško „WUPPERMANN“ plieno, o nustatinėjant IDO SL garažo vartų ilgaamžiškumą, jie buvo testuojami iki net iki 24 mėnesių, tad už jų kokybę – garantuojame.

Visi IDO linijos garažo vartai, nepriklausomai nuo jų tipo, yra apsaugoti nuo surūdijimo, atitinka visus Europinius reikalavimus, ir yra puikus bei kokybiškas pasirinkimas tiek gyvenamųjų namų, tiek ir komercinių patalpų statyboje.