fbpx

Segmentiniai garažo vartai

Pakeliami segmentiniai garažo vartai ilgaamžiški, lengvai derinami prie namo eksterjero, tvirti, saugūs, turi puikią garso bei šilumos izoliaciją, ir yra itin ekonomiškas pasirinkimas.

RenoMatic

Izoliuoti dvisieniai, 42 mm storio segmentai kurie užtikrina aukštą šilumos izoliaciją, neabejotina stabilumą ir itin tylią, tolygią eigą.

• Išorinė pusė padengta smulkios struktūros, vienos iš 3-jų spalvų Woodgrain paviršiumi arba UV spinduliams atspariu, vieno iš 2-jų dekorų Decocolor paviršiumi, vidinė pusė cinkuota.

• Optimalią ilgalaikę staktos apsaugą nuo korozijos užtikrina plastikinis rėmo padas.

Plačiau

LPU 42

Izoliuoti dvisluoksniai plieniniai 42 mm storio segmentiniai garažo vartai iš aukščiausios kokybės konstrukcijos.

Hormann LPU 42 izoliuotų segmentinių garažo vartų asortimentas užtikrina aukščiausio lygio saugumą ir stilių.

Segmentiniai garažo vartai tinka beveik visur ir sutaupo brangios vietos.

• Dvisienius segmentinius vartus rekomenduojama rinktis garažams, kurie yra sujungti su namu. LPU 42 užtikrina labai gerą šiluminę izoliaciją.

Plačiau

LPU 67 Thermo

Energiją taupantys garažo vartai su puikia termo izoliacija.

67mm storio termiškai atskirti segmentai.

RC 2 apsaugos įranga kaip standartas.

Plačiau

Nemokamas specialisto iškvietimas

  • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
  • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius pakeliamų segmentinių garažo vartų sprendimus.
Paskambinkite mums! +370 608 00 101

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Segmentiniai garažo vartai – kodėl tai populiariausias pasirinkimas gyvenamųjų namų statyboje?

Pakeliami segmentiniai garažo vartai užsitarnauja vis tvirtesnes pozicijas garažo vartų rinkoje. O gyvenamųjų namų garažams, jie jau tapo populiariausiu pasirinkimu. Ir ne be reikalo: jie ilgaamžiški, lengvai derinami prie namo eksterjero, tvirti, saugūs, turi puikią garso bei šilumos izoliaciją, ir yra itin ekonomiškas pasirinkimas. Tačiau tai toli gražu ne visi tokio tipo vartų privalumai.

Taigi, kokie segmentinių garažo vartų privalumai paverčia juos pranašesniais už kitas vartų rūšis?

VIVA LANGAI klientai išskiria šiuos, mūsų siūlomų, segmentinių garažo vartų privalumus:

Nereikalauja papildomos vietos

Segmentiniai garažo vartai atsidaro vertikaliai pakildami lygiagrečiai luboms, tad nei pačiame garaže, nei prieš jį, nereikia numatyti vietos vartų atsidarymui. Visa garažo erdvė gali būti išnaudojama patogiam įvažiavimui į garažą bei, žinoma,  Jūsų daiktų laikymui – dviračiams, padangoms, įrankiams ir t.t.

Leidžia patogiau įvaryti automobilį

Segmentiniai vartai garažui yra itin geras pasirinkimas didelių gabaritų automobilių vairuotojams, mat lyginant su kitų tipų vartais, šie neturi rėmų, todėl užtikrina iki 14 cm didesnį pravažiavimo plotį. Iš pažiūros centimetrų nedaug, tačiau įvarinėdami ir išvarinėdami automobilį, tuos papildomus centimetrus tikrai pajusite.

Padeda patikimiau sulaikyti šilumą

Segmentiniai garažo vartai, visose keturiose savo pusėse yra užsandarinti elastingomis, gamtos veiksniams atspariomis tarpinėmis, todėl šių vartų šilumos izoliacija – itin patikima. Kadangi prie didžiosios daugumos gyvenamųjų namų garažai statomi prijungti prie gyvenamosios dalies, šis segmentinių garažo vartų privalumas – ypač aktualus.

Yra atsparūs korozijai

Šį segmentinių garažo vartų privalumą dažniausiai pamini pajūrio gyventojai, kadangi dėl ten vyraujančio drėgno ir sūraus klimato, neretu atveju jau būna susidūrę su kitokio tipo vartų korozija.

Juos lengva derinti prie namo eksterjero bei gyventojų poreikių

Kad ir koks būtų Jūsų namo apdailos tipas, segmentinius garažo vartus prie jo lengvai priderinsite, mat egzistuoja lygaus paviršiaus, horizontalių juostų, panoraminiai, filinginiai ar net mediniai segmentiniai garažo vartai su plačia spalvų palete. Be to, pasirinkę šį garažo vartų tipą, galite jas pritaikyti ir kitiems namo gyventojų poreikiams, nes esant reikalui į segmentinius garažo vartus galima įmontuoti landą augintiniui, ventiliacines groteles, pašto dėžutę, ar net duris.

Segmentiniai garažo vartai – estetiškiausias pasirinkimas darniam namo eksterjero dizainui

Garažo vartai, neginčytinai yra vienas svarbiausių pastato elementų ne tik dėl to, kad jie užtikrina garažo saugumą bei funkcionalumą, bet ir todėl, kad tai itin svarbi viso namo eksterjero dalis. Na, o segmentiniai garažo vartai – ko gero lengviausias būdas vartų funkcionalumą suderinti su pastato estetika.

Kompanijos VIVA LANGAI siūlomi segmentiniai garažo vartai pasižymi abiem šiais bruožais – jie ir stilingi, ir funkcionalūs. Tam, kad pakeliami garažo vartai kuo darniau įsilietų į bendrą Jūsų pastato eksterjerą, pasirinkite labiausiai prie namo įvaizdžio tinkantį vartų apdailos stilių, tipą ir net spalvą.

VIVA LANGAI siūlo visiškai lygaus paviršiaus, panoraminę, horizontalių juostų ar filinginę segmentinių pakeliamų garažo vartų apdailą. Nemažas ir spalvų pasirinkimas – garažo vartų spalvą galite rinktis iš  RAL spalvų paletės, ir taip ją nesunkiai pritaikyti prie namo fasado spalvos, įrengtų langų ir durų spalvos. Gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės, poliuretaniniai, dviejų komponentų, vokiški dažai, tad galite būti ramūs – vartai tikrai nebluks.

Jei vartams norisi suteikti dar daugiau originalumo, ar į garažo vidų įsileisti natūralios šviesos, į sekcinius garažo vartus galima montuoti ovalius arba stačiakampius, iš polikarbonato pagamintus, smūgiams atsparius langus.

Na, o esant poreikiui – galima juose įmontuoti duris, pašto dėžutę, įvairias ventiliacines groteles ar net landas augintiniams.

Taigi, segmentiniai garažo vartai – ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas sprendimas.

 

Segmentinių garažo vartų automatika ir jos privalumai

Automatiškai pakeliami garažo vartai jau ganėtinai seniai nebėra egzotika. Šiuolaikinių pastatų statyboje, tai kone neišvengiamas, komfortą garantuojantis atributas.

Garažo vartų automatikos dėka, vartai yra pakeliami į viršų, prie lubų, arba sustumiami į šoną. Šią įrangą galima naudoti tiek individualaus namo garažui, tiek gamybinėms ar komercinėms patalpoms.

Garažo vartų automatika yra ne tik patogus būdas atverti vartus, nes nereikia lipti iš automobilio (kas itin malonu prastomis oro sąlygomis), bet ir efektyvus – automatikos dėka vartai atidaromi gerokai greičiau nei mechaniniu būdu.

Dar vienas garažo vartų automatikos privalumas – saugumas. Automatiniai vartų mechanizmai apsaugo nuo įsilaužimo, kadangi jie blokuoja vartus taip, kad iš išorės vartai negalėtų būti mechaniškai atveriami.

Renkantis vartų automatikos mechanizmus, labai svarbu atsižvelgti į vartų konstrukcijos tipą,  lubų tvirtumą, pavaros paskirtį (individualaus ar komercinio naudojimo), varčios gabaritus bei adekvatų santykį tarp automatikos parametrų ir jos kainos.

VIVA LANGAI savo klientams siūlo aukščiausios kokybės pakeliamų vartų automatiką, pasižyminčią inovatyviu  ir patvariu dizainu. Ši automatika galinga ir tyliaeigė, o kiekvienų, gaminamų vartų automatika ir jos pavaros, išbandomos modernioje laboratorijoje, tam, kad tiek Jūs, tiek mes būtume garantuoti garažo vartų automatikos kokybe, sklandžiu veikimu, ir, žinoma, saugumu.

Garažo vartai neabejotinai yra vienas svarbiausių gražaus ir patogaus pastato elementų. VIVA LANGAI siūlomi segmentiniai garažo vartai – lengvai derinami prie bendro pastato dizaino, patvarūs, saugūs ir funkcionalūs, taigi jų dėka – namas atrodys gražiai, o jūs kas kartą automobiliu grįžę namo, mėgausitės komfortu.

 

Garažo vartai ir pavara optimaliai suderinti tarpusavyje

Garažo vartų pavara

  • Tik Hörmann: didesnė vartų apsauga dėl patentuotos vartų užfiksavimo funkcijos
  • ProMatic pavara su išmania BiSecur belaide technologija
  • Du patrauklios formos 2-jų kanalų rankiniai siųstuvai su chromuotu rakto žiedo laikikliu

  • 4-ių mygtukų rankinis siųstuvas HSE 4 BS matinis juodos spalvos su raktų žiedeliu

 

LPU67 segmentinių durų skydas – dvigubas sluoksnis, užpildytas putomis

LPU 67 Thermo siūlo viską, ko tikimasi iš modernios durų konstrukcijos. Storesnės plokštės yra pagrindinė durų dalis, o 67 mm storio dvisluoksnės plokštės pagerina šilumos ir garso izoliaciją. Be to, plombos buvo patobulintos keliose srityse. Tarpikliai tarp kiekvienos plokštės dalies yra tvirtesni ir patvaresni, grindų sandarikliai yra dvibriauniai, kad būtų efektyvesnis sandarinimas ir optimali grindų jungtis, kompensuojanti grindų nelygumus, o dabar yra pasirenkami guminiai tarpikliai šonuose ir viršuje. Termorėmas. Sujunkite visa tai ir turėsite vienus efektyviausių garažo vartų šiandieninėje rinkoje.

Sertifikuota RC 2 apsaugos įranga

Be standartinio anti-lift komplekto, kuris automatiškai saugiai užrakina jūsų duris ir apsaugo jį nuo priverstinio atidarymo, šie segmentiniai garažo vartai  turi sertifikuotą RC 2 apsaugos įrangą.