Terasos durys

Terasos durys – ne tik nuostabi namo interjero bei eksterjero estetikos dalis, bet ir kasdien naudojamas, funkcionalus terasos atributas. Todėl  labai svarbu, kad jos būtų ne tik gražios, bet ir patogios naudoti, patvarios. Jos turi atlaikyti svorio apkrovas bei būti pritaikytos dažnam varstymui. Nemažiau svarbus ir terasos durų sandarumas, juk šaltuoju metų laiku atšiaurų vėją joms teks atlaikyti nuolat.

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Terasos durys – idealus sprendimas, norintiems dalelę savo namų perkelti laukan

Turbūt sutiksite, kad pagrindinis nuosavo namo žavesys yra savas kiemas. Net ir mažytis savos žemės lopinėlis suteikia laisvės pojūtį bei galimybę kada panorėjus pasimėgauti gamta. Saulėtomis vasaros dienomis, tai daryti galima įsitaisius bet kuriame kiemo kampelyje, tačiau lyjant lietui bei šaltuoju metų laiku, norisi prieglobsčio.

Būtent jaukų prieglobstį, išlaikant buvimo lauke pojūtį, ir suteikia stumdomos terasos durys. Tai puikus sprendimas tiems, kas neįsivaizduoja savo ryto be puodelio kavos jaukiai įsitaisius, besimėgaujant rytmečio vaizdais.

Terasos durys suteikia galimybę jaukų namų kampelį, akimirksniu paversti jaukiu sodo kampeliu, kuris neabejotinai taps ne tik namiškių, bet ir svečių traukos centru. Tokios durys gali izoliuoti šilumą, o jų stiklas užima iki 80% viso durų ploto, tad net ir šaltuoju metų laiku, Jūsų terasa gali išlikti populiariausia namų vieta su puikiu vaizdu.

Taigi, stumdomos terasos durys gali funkcionaliai ir be galo subtiliai į vieną visumą sulieti Jūsų namus, ir sodą, suteikdamos galimybę, pagrindiniu nuosavo namo privalumu mėgautis nepaisant oro sąlygų.

Terasos durų tipai

Terasos durys – ne tik nuostabi namo interjero bei eksterjero estetikos dalis, bet ir kasdien naudojamas, funkcionalus terasos atributas. Todėl  labai svarbu, kad jos būtų ne tik gražios, bet ir patogios naudoti, patvarios. Jos turi atlaikyti svorio apkrovas bei būti pritaikytos dažnam varstymui. Nemažiau svarbus ir terasos durų sandarumas, juk šaltuoju metų laiku atšiaurų vėją joms teks atlaikyti nuolat.

Tiek estetikos, tiek funkcionalumo poreikius patenkinti padės tinkamai pasirinktas terasos durų tipas. Geriausiai tai padaryti Jums padės VIVA LANGAI specialistai, kurie atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei namo ir terasos konstrukcijas, remdamiesi skaičiavimais bei gamybinėmis nuorodomis, pasiūlys būtent Jūsų terasai labiausiai tinkantį terasos durų tipą. Tačiau konsultacija visada praeis sklandžiau ir efektyviau, jei jau būsite susipažinę su egzistuojančiais terasos durų tipais.

Iš esmės, terasos durų tipą nusako jų varstymo būdas, mechanizmas bei  medžiaga, iš kurios jos pagamintos. Jos gali turėti slenkstį arba ne, skiriasi jų šilumos ir garso izoliacijos parametrai.

Lygiagrečiai varstomos, nustumiamos terasos durys

Lygiagrečiai stumdomos terasos durys – idealus sprendimas, kai reikia taupyti vietą, mat jas galime pastumti lygiagrečiai nevarstomai daliai, tad atvėrus tokias terasos duris, jos visiškai neužims papildomos vietos.

Lygiagrečiai nustumiamų terasos durų šilumos laidumas priklauso nuo pasirinkto durų profilio bei stiklo paketo specifikacijų. Tokių durų konstrukcija tvirta ir patikima. Jų aukštis gali siekti 3 metrus, plotis – 6 metrus. Dėka apkaustų, kurie gali išlaikyti net iki 600 kg svorį, nepaisant didelės jų konstrukcijos, lygiagrečiai stumdomos terasos durys varstosi tyliai ir lengvai.

Lygiagrečiai stumdomos ir atverčiamos terasos durys

Šio tipo terasos durys, ko gero, populiariausias pasirinkimas Lietuviškų namų statyboje. Jos ne tik santykinai nebrangios, sandarios ir saugios, bet ir išsiskiria savo funkcionalumu. Iš esmės, jų veikimo principas toks pat kaip ir lygiagrečiai nustumiamų terasos durų, tik šias, dėka sudėtingesnio jų mechanizmo, galima ne tik perstumti, bet ir atversti. Taigi, jei norisi patogiai vėdinamų patalpų – rekomenduojame rinktis būtent tokio tipo (PSK) terasų durų varčią. Tiesa, vertėtų atkreipti dėmesį, kad šio tipo terasų durų slenkstis – gana aukštas – apie 7 cm, tad jei iš terasos ar į ją norėsite judėti neįgaliojo vežimėliu, ar pirmyn atgal stumdyti vaikišką vežimėlį, įsitikinkite, kad jis netaps erzinančiu trikdžiu.

Sulankstomos ir sustumiamos „armonikos“ tipo terasos durys

Šio tipo terasos durys išsiskiria savo konstrukcijos lengvumu, nors yra itin tvirtos. Šios durys susilanksto tarsi armonika, ir yra sustumiamos į vieną ar abu šonus. Nepaisant to, jog visiškai atvertos, „armonikos“ tipo terasos durys užima vos 5 % viso savo pločio, jas renkasi ne tik mažų būstų savininkai, mat jas galima pagaminti ir itin didelių gabaritų – net 7 metrų pločio ar net didesnes.

Sulankstomos ir sustumiamos terasos durys puikiai tinka, norint maksimaliai atverti terasą ir mėgautis panorama, o specialių ratukų bei rutulinių guoliukų pagalba, net ir labai dideles ir sunkias duris sustumsite itin lengvai.

„Armonikos“ tipo, sulankstomos ir sustumiamos durys itin dažnai naudojamos viešbučių, SPA centrų bei restoranų terasoms, nes jos ne tik stilingos, leidžia maksimaliai atverti panoramą, bet ir yra mechaniškai tvirtos bei labai patvarios.

Aliuminio profilių terasos durys

Aliuminio profilių stumdomų terasos langų ir durų konstrukcijos labiausiai vertinamos todėl, kad yra lengvos, tačiau tvirtos, o jų profiliai – plonyčiai, todėl neužgožia vaizdo, neatima šviesos, nesukuria patalpose nepageidaujamų šešėlių.

Egzistuoja didžiulė aliuminio profilio terasos durų dizainų formų ir tipų įvairovė. Jie gali būti dažomi milteliniu būdu, o dažų spalvą klientas gali pasirinkti iš plačios RAL spalvų paletės, taip rėmus idealiai priderindamas prie savo namo interjero ir eksterjero.

Spynos aliuminio profilių duryse yra integruotos profiliuose, todėl jos neužima jokios papildomos vietos, o jų užraktai – saugūs ir patikimi.

Medinės terasos durys

Tie, kas savo pastatui nori suteikti išskirtinę išvaizdą ir vertę, neabejotinai rinksis medines terasos duris. Iš rinktinės radialinės medienos, drėgmei atspariais klijais suklijuotas medienos tašas, turi puikias statines savybes todėl, nepaisant aplinkos poveikio, nesideformuoja. Jų stiklo paketas itin sandarus, ir į rėmą montuojamas naudojant drėgmei atsparų silikoną.

Be to, medinės terasos durys yra tvirtos dėka kokybiško sistemos profilio, apkaustų bei pakankamai storo sluoksnio dažų. Pastarieji tinkami net ir pačioms atšiauriausioms oro sąlygoms.

Medinių terasos durų spalvų pasirinkimas itin platus – nuo Teknos dažų iki įvairiausių beicų ir lakų. Tačiau renkantis medinių terasos durų rėmo spalvą, rekomenduojame atsižvelgti į tai, jog kuo ji bus šviesesnė išorinėje rėmo pusėje, tuo durys bus ilgaamžiškesnės.

Žinoma, norint, kad medinės terasos durys tarnautų ilgus metus, būtina jas tinkamai prižiūrėti, tačiau lyginant su kitomis terasos durų sistemomis, medinės terasos durų sistemos yra vienos atspariausių tiek mechaniniam dėvėjimuisi, tiek aplinkos poveikiui.

Medinės, aliuminiu kaustytos terasos durys

Medines, aliuminiu kaustytas duris terasai, rekomenduojame rinktis tiems, kas nori, jog bent kelis dešimtmečius nereikėtų sukti galvos dėl jų restauracijos. Iš išorės aliuminiu apkaustytas medinis terasos durų rėmas apsaugomas nuo lietaus, sniego, UV spindulių, dulkių ir kitų žalingų aplinkos poveikių, tad ir taip patvarus medinis rėmas tampa ne tik dar tvirtesnis, bet ir kur kas lengviau prižiūrimas – jo perlakuoti, perdažyti ar kitaip restauruoti paprasčiausiai nereikės, nes jų spalva nepakitusi išliks dešimtmečius. Na, o atsiradusius įbrėžimus nesudėtingai pašalinsite tam specialiai skirtomis priemonėmis.

Kaip ir aliuminio profilio terasos durys, taip ir medinės durys, kaustytos aliuminiu, gali būti dažomos bet kokia RAL paletės spalva.

Plastikinės terasos durys

Tai neabejotinai populiariausias sprendimas. Plastikinės terasos durys yra optimaliausias sprendimas daugeliu atvejų: geriausia šiluminė varža, platus spalvų pasirinkimas, palanki kaina.

Tais atvejais, kuomet atsiveriančius panoraminius vaizdus į sodą, supančią gamtą ar miesto šviesas, atverti norisi, puikiu sprendimu tampa nevarstomi plastikiniai langai ir iš plastikinio profilio pagamintos balkono/terasos durys.

Taigi, Jūsų statinio funkcionalumui, estetikai ir biudžetui tinkamiausią terasos durų tipą išsirinksite įvertinę terasos paskirtį, durų naudojimo intensyvumą, numatytos angos dydį, vietą kur galima atverti ar nustumti durų varčią, ar šalia varstomos dalies reikalinga vitrina, ar svarbus slenksčio aukštis bei durų lengvumas. Na, o jei patiems apsispręsti sudėtinga, priimti teisingiausią sprendimą Jums visada padės VIVA LANGAI specialistai.

Tad kreipkitės, ir mes su mielu noru atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir, įvertinę pastato specifiką bei Jūsų lūkesčius, pasiūlysime geriausią terasos durų variantą.