fbpx

Plastikinės pertvaros

Plastikinės pertvaros – puiki stiklo pertvarų alternatyva

Plastikinės pertvaros – puiki berėmių stiklo pertvarų bei aliuminio profilių pertvarų alternatyva. Ji kiek pigesnė, bet ne mažiau funkcionali. Dėka plastikinių pertvarų, galėsite tiek vieną didelę erdvę suskirstyti mažesnėmis erdvėmis, sukurdami Jums priimtiną jų išplanavimą, tiek padalinti erdvę perpus. Plastikinės pertvaros – tai pertvaros, kurios gali būti su įmontuotais stiklo paketais per visą pertvaros aukštį, per pusę pertvaros aukščio, ar netgi visai be stiklo tose patalpose kurias norisi visiškai paslėpti nuo pašalinių akių. Stiklas plastikinėse pertvarose gali būti skaidrus, matintas arba dekoruotas Jūsų pasirinktais dekoro elementais.

Plastikinės pertvaros – populiariausias pasirinkimas formuojant biuro kabinetus

Plastikines pertvaras dažniausiai tenka montuoti komercinėse patalpose. Tai, ko gero, populiariausias būdas greitai, kokybiškai ir efektyviai vienoje didelėje erdvėje suformuoti keletą atskirų biuro kabinetų. Toks būdas zonuoti biuro erdves puikiai pasiteisina, kadangi plastikinės pertvaros leidžia sukurti privačias erdves. Plastikinės pertvaros pasiteisina net ir tais atvejais, kai darbo specifika reikalauja konfidencialumo – jų garso izoliacija puiki, galimybių jomis sukurti privatumą – taip pat yra, ir net ne viena (stiklo paketų matinimas, stiklo paketas tik nuo pusės viso sienos aukščio ir t.t.). Maža to, jos atrodo moderniai ir estetiškai, padeda kurti patrauklios darbovietės įvaizdį.

Plastikinės pertvaros klientams kuria pasitikėjimo, o darbuotojams – privatumo jausmus

Plastikinės pertvaros gali puikiai pasitarnauti siekiant suderinti biurų patalpų jaukumą su funkcionalumu. Šis interjero dizaino sprendimas padeda kurti įmonės skaidrumo įvaizdį, kadangi įmonės ofise apsilankęs klientas gali matyti biure dirbančius žmones bei jų darbo vietą. Tačiau tuo pačiu, jos neatima iš darbuotojų privatumo – kiekvienas jų gali turėti savo erdvę, kurioje dirba, bei klientams nematomą dalį (pvz vieną kabineto kampą, ar dėka plastiko konstrukcijos būti matomas tik iki pusės). Maža to, plastikinės pertvaros padės kurti tiek darbuotojams tiek klientams palankią aplinką, pernelyg nesumažinant erdvės. Jos užima kur kas mažiau vietos nei gipso ar plytų siena. Plastikinės pertvaros kuria patrauklų ir modernų ofiso patalpų įvaizdį, yra ilgaamžis sprendimas, o esant reikalui gali būti gaminamos su specialiais, itin gerai garsą sulaikančiais stiklo paketais. Pasak VIVA langai specialistų, tokias pertvaras dažniausiai renkasi užsakovai, kurių patalpoms itin svarbus konfidencialumas, duomenų saugumas. Nuostabu ir tai, kad plastikinės vidaus pertvaros gali būti itin paprastai atnaujinamos – pakanka ant jų užklijuoti motyvacinius užrašus, surašytas įmonės vertybes, įvairias citatas ar panašiai, ir vuolia – turite kone akimirksniu pasikeitusį ofiso patalpų interjerą.

Plastikinės pertvaros namų interjere – originalus ir funkcionalus būdas atskirti erdves

Plastikinės pertvaros gali išspręsti daugybę statant ar įsigyjant būstą, iš anksto neapgalvotų sprendimų. Galbūt susilaukėte daugiau atžalų nei planavote įsikeldami į namus kuriuose gyvenate? O galbūt skalbimo patalpą norėtųsi atskirti nuo drabužinės, katilinės ar garažo? O galbūt, bendra pirmojo aukšto erdvė be tambūro, pagyvenus naujai pasistatytame name žiemą nebeatrodo tokia patogi? Nepatikėsite, bet visus šiuos nepatogumus išspręsti Jums gali padėti plastikinės pertvaros! Na, pavyzdžiui, gyvenate name ar bute, kuriame yra tik vienas vaikų kambarys, ir sužinojote, jog laukiate antrojo? Kol vaikai dar maži, jie mielai pagyvens dalindamiesi vienu kambariu, tačiau jiems paaugus, neabejotinai kils poreikis asmeninėms erdvėms, ypač jei vaikų lytys skirtingos. Tačiau tam, kad šią problemą išspręstumėte, nebūtina pulti įsigyti didesnių namų! Vaiko kambarį, kuo puikiausiai galite padalinti į dvi dalis plastikinės pertvaros pagalba! Taip iš vieno didelio vaikų kambario padarysite du mažesnius, tačiau nuosavus kambarius! Plastikinės pertvaros gali padėti suformuoti ir bet kokią kitą Jums reikalingą naują patalpą – atskirą privačią ir garsui nepralaidžią darbo zoną svetainėje, atskirtą skalbimo patalpą katilinėje, maisto sandėliavimo kambarėlį garaže ar panašiai. Ganėtinai dažnai į mus kreipiasi klientai, kurie nori plastikinių pertvarų pagalba įsirengti name tambūrą, tokiu būdu norėdami taupyti energiją ir žiemos metu, kas kart pareinant iš lauko nebešaldyti viso pirmojo aukšto. Tai keli paprasti pavyzdžiai kaip nesunkiai, plastikinės pertvaros gali padėti ištaisyti namo patalpų planavimo „klaidas“ ar patenkinti naujai atsiradusius poreikius niekur nesikraustant ir be didelių investicijų.

Plastikinės pertvaros – kaip gyvenamųjų patalpų dizaino sprendimas

Plastikinės pertvaros – vis dažniau pasirenkamas interjero dizaino sprendimas. Jomis atskiriami miegamieji nedidelės kvadratūros butuose ar drabužinės moderniuose, industrinio stiliaus loftuose. Plastikinės pertvaros gali būti įvairių spalvų, dydžių ir net formų, su stiklo paketais ar be jų, todėl jas vis labiau pamilsta įvairūs drąsių sprendimų nebijantys interjero dizaineriai. Ir rezultatai maloniai stebina ne tik plastikinių pertvarų funkcionalumu, bet ir galutiniu namų erdvės vaizdu. Taigi, plastikinės pertvaros – puikus sprendimas siekiant koreguoti biuro patalpų dydį ir išdėstymą, ar gyvenamąsias patalpas paversti patogesnėmis, geriau pritaikyti jas pasikeitusiems poreikiams greitai, estetiškai ir nepatiriant didelių finansinių išlaidų.
Previous slide
Next slide