Plastikinės pertvaros

Plastikinės pertvaros – puiki berėmių stiklo pertvarų bei aliuminio profilių pertvarų alternatyva. Ji kiek pigesnė, bet ne mažiau funkcionali. Dėka plastikinių pertvarų, galėsite tiek vieną didelę erdvę suskirstyti mažesnėmis erdvėmis, sukurdami Jums priimtiną jų išplanavimą, ar padalinti ją perpus.

Nemokamas specialisto iškvietimas

  • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
  • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius aliuminio pertvarų sprendimus.
Paskambinkite mums! +370 608 00 101

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Plastikinės pertvaros – puiki stiklo pertvarų alternatyva

Plastikinės pertvaros – puiki berėmių stiklo pertvarų bei aliuminio profilių pertvarų alternatyva. Ji kiek pigesnė, bet ne mažiau funkcionali. Dėka plastikinių pertvarų, galėsite tiek vieną didelę erdvę suskirstyti mažesnėmis erdvėmis, sukurdami Jums priimtiną jų išplanavimą, ar padalinti ją perpus.
Plastikinės pertvaros – tai pertvaros, kurios gali būti su įmontuotais stiklo paketais per visą pertvaros aukštį, per pusę pertvaros aukščio, ar netgi visai be stiklo tose patalpose kurias norisi visiškai paslėpti nuo pašalinių akių.
Stiklas plastikinėse pertvarose gali būti skaidrus, matintas arba dekoruotas Jūsų pasirinktais dekoro elementais.

Plastikinės pertvaros – populiariausias pasirinkimas formuojant biuro kabinetus

Plastikines pertvaras dažniausiai tenka montuoti komercinėse patalpose. Tai, ko gero, populiariausias būdas greitai, kokybiškai ir efektyviai vienoje didelėje erdvėje suformuoti keletą atskirų biuro kabinetų.
Toks būdas zonuoti biuro erdves puikiai pasiteisina, kadangi plastikinės pertvaros leidžia sukurti privačias erdves. Plastikinės pertvaros pasiteisina net ir tais atvejais, kai darbo specifika reikalauja konfidencialumo – jų garso izoliacija puiki, galimybių jomis sukurti privatumą – taip pat yra, ir net ne viena (stiklo paketų matinimas, stiklo paketas tik nuo pusės viso sienos aukščio ir t.t.).
Maža to, jos atrodo moderniai ir estetiškai, padeda kurti patrauklios darbovietės įvaizdį.

Plastikinės pertvaros klientams kuria pasitikėjimo, o darbuotojams – privatumo jausmus

Plastikinės pertvaros gali puikiai pasitarnauti siekiant suderinti biurų patalpų jaukumą su funkcionalumu. Šis interjero dizaino sprendimas padeda kurti įmonės skaidrumo įvaizdį, kadangi įmonės ofise apsilankęs klientas gali matyti biure dirbančius žmones bei jų darbo vietą. Tačiau tuo pačiu, jos neatima iš darbuotojų privatumo – kiekvienas jų gali turėti savo erdvę, kurioje dirba, bei klientams nematomą dalį (pvz vieną kabineto kampą, ar dėka plastiko konstrukcijos būti matomas tik iki pusės).
Maža to, plastikinės pertvaros padės kurti tiek darbuotojams tiek klientams palankią aplinką, pernelyg nesumažinant erdvės. Jos užima kur kas mažiau vietos nei gipso ar plytų siena.
Plastikinės pertvaros kuria patrauklų ir modernų ofiso patalpų įvaizdį, yra ilgaamžis sprendimas, o esant reikalui gali būti gaminamos su specialiais, itin gerai garsą sulaikančiais stiklo paketais. Pasak VIVA langai specialistų, tokias pertvaras dažniausiai renkasi užsakovai, kurių patalpoms itin svarbus konfidencialumas, duomenų saugumas.
Nuostabu ir tai, kad plastikinės vidaus pertvaros gali būti itin paprastai atnaujinamos – pakanka ant jų užklijuoti motyvacinius užrašus, surašytas įmonės vertybes, įvairias citatas ar panašiai, ir vuolia – turite kone akimirksniu pasikeitusį ofiso patalpų interjerą.

Plastikinės pertvaros namų interjere – originalus ir funkcionalus būdas atskirti erdves

Plastikinės pertvaros gali išspręsti daugybę statant ar įsigyjant būstą, iš anksto neapgalvotų sprendimų. Galbūt susilaukėte daugiau atžalų nei planavote įsikeldami į namus kuriuose gyvenate? O galbūt skalbimo patalpą norėtųsi atskirti nuo drabužinės, katilinės ar garažo? O galbūt, bendra pirmojo aukšto erdvė be tambūro, pagyvenus naujai pasistatytame name žiemą nebeatrodo tokia patogi? Nepatikėsite, bet visus šiuos nepatogumus išspręsti Jums gali padėti plastikinės pertvaros!
Na, pavyzdžiui, gyvenate name ar bute, kuriame yra tik vienas vaikų kambarys, ir sužinojote, jog laukiate antrojo? Kol vaikai dar maži, jie mielai pagyvens dalindamiesi vienu kambariu, tačiau jiems paaugus, neabejotinai kils poreikis asmeninėms erdvėms, ypač jei vaikų lytys skirtingos. Tačiau tam, kad šią problemą išspręstumėte, nebūtina pulti įsigyti didesnių namų! Vaiko kambarį, kuo puikiausiai galite padalinti į dvi dalis plastikinės pertvaros pagalba! Taip iš vieno didelio vaikų kambario padarysite du mažesnius, tačiau nuosavus kambarius!
Plastikinės pertvaros gali padėti suformuoti ir bet kokią kitą Jums reikalingą naują patalpą – atskirą privačią ir garsui nepralaidžią darbo zoną svetainėje, atskirtą skalbimo patalpą katilinėje, maisto sandėliavimo kambarėlį garaže ar panašiai.
Ganėtinai dažnai į mus kreipiasi klientai, kurie nori plastikinių pertvarų pagalba įsirengti name tambūrą, tokiu būdu norėdami taupyti energiją ir žiemos metu, kas kart pareinant iš lauko nebešaldyti viso pirmojo aukšto.
Tai keli paprasti pavyzdžiai kaip nesunkiai, plastikinės pertvaros gali padėti ištaisyti namo patalpų planavimo „klaidas“ ar patenkinti naujai atsiradusius poreikius niekur nesikraustant ir be didelių investicijų.

Plastikinės pertvaros – kaip gyvenamųjų patalpų dizaino sprendimas

Plastikinės pertvaros – vis dažniau pasirenkamas interjero dizaino sprendimas. Jomis atskiriami miegamieji nedidelės kvadratūros butuose ar drabužinės moderniuose, industrinio stiliaus loftuose. Plastikinės pertvaros gali būti įvairių spalvų, dydžių ir net formų, su stiklo paketais ar be jų, todėl jas vis labiau pamilsta įvairūs drąsių sprendimų nebijantys interjero dizaineriai. Ir rezultatai maloniai stebina ne tik plastikinių pertvarų funkcionalumu, bet ir galutiniu namų erdvės vaizdu.
Taigi, plastikinės pertvaros – puikus sprendimas siekiant koreguoti biuro patalpų dydį ir išdėstymą, ar gyvenamąsias patalpas paversti patogesnėmis, geriau pritaikyti jas pasikeitusiems poreikiams greitai, estetiškai ir nepatiriant didelių finansinių išlaidų.