fbpx

Aliuminio langai

Aliplast ECONOLINE

System ECONOLINE – tai sistema be terminės izoliacijos, skirta konstruoti vidines pertvaras, tiek pastovias, tiek su langais ir durimis.

Trijų kamerų sistema, skirta išorinių durų, langų ir įvairių vitrinų gamybai.

Trijų kamerų sistema. Novatoriška drenažo sistema (nėra matomų drenažo angas uždaromųjų elementų).

Padidintos terminės izoliacijos sistema.

Moderni aliuminio sistema, skirta projektuoti langus ir duris, kuriems reikalinga labai gera šilumos izoliacija.

 

Aliuminio langai – stilingi, lengvi ir patvarūs

Ar kada atkreipėte dėmesį, jog dažniausiai net ir itin šiuolaikiškų, prestižinių pastatų statyboje, būtent aliuminio profilių langai yra populiariausias architektų pasirinkimas?  

Aliuminio langai turi daugybę puikių savybių, tačiau neginčytiną jų populiarumą lemia ilgas eksploatacijos laikotarpis bei minimali priežiūra.

Nors kol kas aliuminio profilių langai dažniausiai naudojami komercinės paskirties statiniuose, vis dažniau juos renkasi ir privačių namų statytojai ir net butų savininkai. 

O kodėl gi ne? Juk aliuminio langai – tobulas pasirinkimas Lietuvos klimato sąlygoms. 

  • Jie atsparūs temperatūros svyravimams, kritulių bei aplinkos poveikiui.
  • Lyginant su plastikiniais ar mediniais langais, neginčytinas aliuminių langų privalumas yra galimybė rinktis daug didesnių gabaritų langus. 
  • Be to, jų gamyba pigesnė nei medinių langų. 
  • Be viso šito, aliuminis, savo lankstumo dėka leidžia gaminti net ir nestandartinių formų bei dydžių langus, kas aktualu išskirtinio dizaino statinių mėgėjams.

Aliuminio langai labai vertinami ir dėl to, kad nors yra labai tvirti ir stabilūs, yra ir neįtikėtinai lengvi, o to lengvumo dėka ir didžiausių gabaritų langus varstyti lengva ir patogu.

Aliuminio langai – tobulas pasirinkimas modernaus, minimalistinio stiliaus gerbėjams

Siekiate išskirtinio pastato dizaino? Norite šviesaus, modernaus, grakščių linijų statinio? O galbūt tam, jog iki galo išpildytumėte savo statinio eksterjero vizualizaciją Jums reikia netradicinės, išskirtinės spalvos ar formos langų? Tokiu atveju, bet koks langų specialistas neabejotinai Jums patars rinktis aliuminio profilių langus.

Ši langų rūšis garsėja tuo, jog praktiškai bet kokiam – tiek senos statybos, tiek itin įmantraus dizaino statiniui suteikia patrauklų, šiuolaikišką ir elegantišką įvaizdį.

Lengvos, grakščios ir plonos aliuminio langų profilių linijos statiniui suteikia minimalistinio lengvumo įspūdį tiek eksterjere, tiek ir interjere. Net ir didelių gabaritų aliuminio langų rėmų linijos išlieka plonytės, o tai leidžia be jokių trukdžių į patalpą patekti natūraliai dienos šviesai. 

O tai ne tik gražus dizaino ir malonus psichologinis faktorius, bet ir mažesni kaštai dirbtiniam patalpų apšvietimui.

Aliuminis – vienas lanksčiausių metalų, tad ypač tinka nestandartinių dydžių ir formų langų gamybai. Tačiau neapsigaukite – nors ši medžiaga lanksti ir palanki gamybai, aliuminio gaminiai itin tvirti ir ilgaamžiai, atsparūs įlenkimams ir puikiai pritaikyti intensyviai eksploatacijai.

Na, o ko gero pati mėgstamiausia aliuminio profilių langų savybė architektų ir dizainerių tarpe yra tai, jog aliuminio langų rėmai gali būti anoduojami, arba milteliniu būdu dažomi bet kuria RAL spalvų paletės spalva, taigi juos bevargo priderinsite, kad ir koks išskirtinis bebūtų jūsų statinio spalvų spektras.

Taigi, jei esate modernaus, minimalistinio dizaino gerbėjas – aliuminio profilių langai – kaip tik Jums!

Aliuminio langai – maksimali estetika, minimali priežiūra

Pasirinkę aliuminio profilių langus – gaunate maksimalią įmanomą estetiką, kurią šie išlaiko ilgus metus, įdedant vos šiek tiek minimalių pastangų jų priežiūrai.

Dėka savo konstrukcijų tvirtumo bei atsparumo ultravioletiniams spinduliams, aliuminio langai yra labai lengvai prižiūrimi. Jie neblunka saulėje, negelsta, nekeičia spalvos, todėl jų nereikia perdažyti ar papildomai impregnuoti. Maža to, jie nepritraukia dulkių bei kitų nešvarumų, neapsamanoja bei nepasidengia pelėsiu ar grybeliu, tad tam, kad galėtumėte tinkamai jais pasirūpinti pakanka minkštos kempinėlės, neutralaus PH valymo priemonės bei trupučio vandens.

Na, o aliuminio langų rankenų bei apkaustų priežiūrą, rekomenduojame patikėti profesionalams. Geriausia profilaktinę jų priežiūrą atlikti kartą ar du per metus. Tai tarsi Jūsų langų atjauninimo procedūra, kuri padės užtikrinti malonų ir ilgametį naudojimąsi aliuminio langų sistemomis.

Pagrindinės aliuminio profilių savybės

Aliuminio profilių langai, tiek langų pramonės atstovus, tiek ir jų klientus džiugina didžiuliu savo privalumų spektru. Jie atitinka aukščiausius šiuolaikinius kokybės reikalavimus, nes yra puikaus dizaino, ekologiški,  patvarūs bei energetiškai efektyvūs.

Langų sistemų gamintojų nuomone, aliuminio naudojimas, apskritai yra sparčiausiai išplitęs ir labiausiai pasiteisinęs sprendimas langų gamyboje, per pastaruosius kelis dešimtmečius.

Aliuminius langus lengva varstyti, paprasta prižiūrėti, jie tarnauja ilgai, didina būsto vertę bei mažina šilumos kaštus. Be viso to, yra vertinami dėl savo saugumo, patvarumo ir atsparumo korozijai bei ugniai.

Aliuminio profilių langai – patvarūs ir saugūs

Kad ir koks bebūtų statinys – komercinės paskirties pastatas ar gyvenamasis namas, vienas pagrindinių jam keliamų reikalavimų, neabejotinai yra saugumas. Aliuminio langai – nepralenkiami ir šiuo atžvilgiu.

Nors aliuminis itin lengvas, jo konstrukcijos yra itin tvirtos ir atsparios įvairioms deformacijoms. Šių langų saugumą lemia ir atitinkama furnitūra – apkaustai, papildomi užraktai, ant stiklo klijuojama nuo dūžių apsauganti plėvelė ar netgi neperšaunami stiklo paketai padidinto saugumo reikalaujančiuose statiniuose.

Aliuminio langai saugūs ir ekologine prasme. Jie gaminami tik iš nekenksmingų medžiagų, todėl nealergizuoja bei padeda sumažinti anglies dvideginio pėdsaką. Maža to, iš aliuminio profilių pagaminti langai gali būti perdirbami netgi 100%.

Taigi aliuminiai langai – ne tik patrauklus ir saugus, bet ir tvarus pasirinkimas.

 Aliuminio profilių langai – nedegūs

Aliuminis priklauso nedegių medžiagų grupei, todėl aliuminiai langai – ganėtinai gera apsauga nuo gaisro plitimo. Metaliniai jų rėmai – nedegūs bei nepaveikūs dūmams, todėl kilus gaisrui, gali apsaugoti nuo ugnies plitimo ir beveik nenukentėti patys.

Dėl šios savo savybės, aliuminio profilių langai – saugus pasirinkimas ne tik gyvenamųjų namų statybai, bet ir komercinės bei rekreacinės paskirties statiniuose, kuriuose egzistuoja didesnis nei įprasta, pavojus kilti gaisrui.

 Aliuminio profilių langai – atsparūs korozijai

Aliuminio profilių langų konstrukcijos turi didžiausią atsparumą gamtos poveikiui iš visų trijų langų konstrukcijos tipų. Priešingai nei mediniai ar plastikiniai langų rėmai, aliuminio langų rėmai, bėgant metams neišbrinksta, nesutrūkinėja, neskyla bei niekaip kitaip nesideformuoja.

Aliuminiui sąveikaujant su oru, ant jo paviršiaus akimirksniu susidaro apsauginis aliuminio oksido sluoksnis, kuris yra ypatingai atsparus korozijai ir net kenksmingoms cheminėms priemonėms. Na, o aliuminio langų gamyboje neišvengiami procesai, tokie kaip anodavimas arba dažymas milteliniu būdu, jų rėmų paviršių apsaugą nuo korozijos dar labiau sustiprina, todėl galite būti visiškai ramūs, kad nei drėgmė, nei šaltis Jūsų langams jokios žalos padaryti negali.

 Aliuminio langai ir šiluminė varža – suderinama?

Nuo tada, kai pastatų energetinis naudingumas imtas skirstyti į A, A+ ir A++ energetinio efektyvumo klases, termoizoliacinės aliuminių langų savybės gerokai šovė į viršų. Juk nesandarūs langai, neabejotinai kenkia statinio energetiniam efektyvumui, tad atsiradus poreikiui langams su kuo didesne šilumine varža, jį patenkinti suskubo ir aliuminio profilių gamintojai.

Šiuo metu, aliuminiai langai yra pasiekę tokį lygį, jog šilumine varža niekuo nenusileidžia plastikiniams ar mediniams langams. Tereikia nepataupyti, ir pasirinkti langus su geras šiluminės varžos savybes turinčiais stiklo paketais.

Aliuminiai langai ne tik sandarūs, bet ir užtikrina optimalią Jūsų statinio mikroventiliaciją. Puikias termoizoliacines savybes jie išlaiko net ir tuomet, kai statiniams naudojami itin didelio formato langai.

Dėl minimalistinės savo išvaizdos bei puikių šiluminės varžos savybių (naudojant specialius stiklus ir termo modulius, bendra gaminio šiluminė varža gali siekti 0,8 W / m2K), aliuminio langai vis dažniau naudojami ir balkonų stiklinimui.

Aliuminio langų stiklo paketai – ką pravartu žinoti?

Kaip ir langų rėmų tipo pasirinkimas, taip ir langų stiklo paketų pasirinkimas turi milžinišką įtaką bet kurio statinio patalpų komfortui. Tad maksimaliam komforto lygiui užtikrinti, renkantis aliuminius langus, būtina teisingai parinkti ir pagal specialius patalpų naudotojų poreikius pritaikyti ir langų stiklo paketus.

Tinkamai parinkti stiklo paketai gali padėti išvengti tokių nemalonių aplinkos poveikių kaip išorinis triukšmas, prasta šiluminė varža, akinantys ir kompiuterio ekraną ar televizorių pernelyg stipriai apšviečiantys tiesioginiai saulės spinduliai, įsilaužimas per langus ir panašiai.

Į aliuminius langus galima montuoti tokius pat stiklo paketus, kaip ir į medinius ar plastikinius langus. Tarp populiariausių VIVA langai klientų pasirinkimų yra stiklo paketai kontroliuojantys saulės energiją, atsparūs ugniai, atsparūs smūgiams, izoliuojantys garsą bei atsparūs smūgiams. Taip pat, greičiausiai todėl, kad aliuminiai langai gali būti itin didelių gabaritų, jiems, gerokai dažniau nei kitų rėmo tipų langams, klientai renkasi savaime išsivalančius stiklo paketus.

Domina aliuminio langai racionalia kaina? Tokius išsirinkti padės VIVA langai specialistai

Egzistuoja nežinia iš kur kilęs mitas, jog aliuminis – gerokai brangesnė medžiaga nei kitos, todėl ir aliuminiai langai brangesni už plastikinius ar medinius. Tačiau taip tikrai nėra!

Aliuminio profilių langai pasižymi išskirtine kainos ir kokybės derme. Tai idealus pasirinkimas kai norisi patikimumo, kokybės ir ilgalaikio komforto.

VIVA langai komanda įsitikinusi, jog kaina neturėtų būti pagrindinis veiksnys, lemiantis aliuminio langų pasirinkimą, tačiau nenuvertina ir jos svarbos. Mūsų konstruktoriai visuomet stengiasi įsiklausyti į kliento poreikius, bei pasiūlyti kainos ir kokybės atžvilgiu optimaliausią sprendimą šiems poreikiams patenkinti.

Dirbame su „Aliplast“ prekinio ženklo aliuminio sistemomis. Tai patikimos, kokybiškos ir ilgaamžės aliuminio langų sistemos, žinomos ir naudojamos visame pasaulyje. Aliuminio langų sistemos šiek tiek skiriasi, tačiau Jums nevertėtų dėl to pernelyg jaudintis. Į visus Jums kylančius klausimus atsakys, ir visus šių sistemų skirtumus paaiškins, bei Jūsų poreikius geriausiai atitinkančias aliuminio profilių langų sistemas pasirinkti, su malonumu padės mūsų profesionalų komanda.

VIVA langai komandos arkliukas – langų pritaikymas individualiems Jūsų poreikiams. Tad spauskite čia ir pasikalbam!