fbpx

Aliuminio langai

Aliuminio langai turi daugybę puikių savybių, tačiau neginčytiną jų populiarumą lemia ilgas eksploatacijos laikotarpis bei minimali priežiūra.

Aliplast ECONOLINE

System ECONOLINE – tai sistema be terminės izoliacijos, skirta konstruoti vidines pertvaras, tiek pastovias, tiek su langais ir durimis.

Plačiau

Aliplast IMPERIAL

Trijų kamerų sistema, skirta išorinių durų, langų ir įvairių vitrinų gamybai.

Plačiau

Aliplast STAR

Trijų kamerų sistema. Novatoriška drenažo sistema (nėra matomų drenažo angas uždaromųjų elementų).

Plačiau

Aliplast SUPERIAL

Padidintos terminės izoliacijos sistema.

Plačiau

Aliplast Genesis 75

Moderni aliuminio sistema, skirta projektuoti langus ir duris, kuriems reikalinga labai gera šilumos izoliacija.

Plačiau

Nemokamas specialisto iškvietimas

  • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
  • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius aliuminių langų sprendimus.
Paskambinkite mums! 8 608 001 01

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Aliuminio langai – stilingi, lengvi ir patvarūs

Ar kada atkreipėte dėmesį, jog dažniausiai net ir itin šiuolaikiškų, prestižinių pastatų statyboje, būtent aliuminio profilių langai yra populiariausias architektų pasirinkimas?

Aliuminio langai turi daugybę puikių savybių, tačiau neginčytiną jų populiarumą lemia ilgas eksploatacijos laikotarpis bei minimali priežiūra.

Nors kol kas aliuminio profilių langai dažniausiai naudojami komercinės paskirties statiniuose, vis dažniau juos renkasi ir privačių namų statytojai ir net butų savininkai.

O kodėl gi ne? Juk aliuminio langai – tobulas pasirinkimas Lietuvos klimato sąlygoms.

  • Jie atsparūs temperatūros svyravimams, kritulių bei aplinkos poveikiui.
  • Lyginant su plastikiniais ar mediniais langais, neginčytinas aliuminių langų privalumas yra galimybė rinktis daug didesnių gabaritų langus.
  • Be to, jų gamyba pigesnė nei medinių langų.
  • Be viso šito, aliuminis, savo lankstumo dėka leidžia gaminti net ir nestandartinių formų bei dydžių langus, kas aktualu išskirtinio dizaino statinių mėgėjams.

Aliuminio langai labai vertinami ir dėl to, kad nors yra labai tvirti ir stabilūs, yra ir neįtikėtinai lengvi, o to lengvumo dėka ir didžiausių gabaritų langus varstyti lengva ir patogu.

Aliuminio langai – tobulas pasirinkimas modernaus, minimalistinio stiliaus gerbėjams

Siekiate išskirtinio pastato dizaino? Norite šviesaus, modernaus, grakščių linijų statinio? O galbūt tam, jog iki galo išpildytumėte savo statinio eksterjero vizualizaciją Jums reikia netradicinės, išskirtinės spalvos ar formos langų? Tokiu atveju, bet koks langų specialistas neabejotinai Jums patars rinktis aliuminio profilių langus.

Ši langų rūšis garsėja tuo, jog praktiškai bet kokiam – tiek senos statybos, tiek itin įmantraus dizaino statiniui suteikia patrauklų, šiuolaikišką ir elegantišką įvaizdį.

Lengvos, grakščios ir plonos aliuminio langų profilių linijos statiniui suteikia minimalistinio lengvumo įspūdį tiek eksterjere, tiek ir interjere. Net ir didelių gabaritų aliuminio langų rėmų linijos išlieka plonytės, o tai leidžia be jokių trukdžių į patalpą patekti natūraliai dienos šviesai.

O tai ne tik gražus dizaino ir malonus psichologinis faktorius, bet ir mažesni kaštai dirbtiniam patalpų apšvietimui.

Aliuminis – vienas lanksčiausių metalų, tad ypač tinka nestandartinių dydžių ir formų langų gamybai. Tačiau neapsigaukite – nors ši medžiaga lanksti ir palanki gamybai, aliuminio gaminiai itin tvirti ir ilgaamžiai, atsparūs įlenkimams ir puikiai pritaikyti intensyviai eksploatacijai.

Na, o ko gero pati mėgstamiausia aliuminio profilių langų savybė architektų ir dizainerių tarpe yra tai, jog aliuminio langų rėmai gali būti anoduojami, arba milteliniu būdu dažomi bet kuria RAL spalvų paletės spalva, taigi juos bevargo priderinsite, kad ir koks išskirtinis bebūtų jūsų statinio spalvų spektras.

Taigi, jei esate modernaus, minimalistinio dizaino gerbėjas – aliuminio profilių langai – kaip tik Jums!

Aliuminio langai – maksimali estetika, minimali priežiūra

Pasirinkę aliuminio profilių langus – gaunate maksimalią įmanomą estetiką, kurią šie išlaiko ilgus metus, įdedant vos šiek tiek minimalių pastangų jų priežiūrai.

Dėka savo konstrukcijų tvirtumo bei atsparumo ultravioletiniams spinduliams, aliuminio langai yra labai lengvai prižiūrimi. Jie neblunka saulėje, negelsta, nekeičia spalvos, todėl jų nereikia perdažyti ar papildomai impregnuoti. Maža to, jie nepritraukia dulkių bei kitų nešvarumų, neapsamanoja bei nepasidengia pelėsiu ar grybeliu, tad tam, kad galėtumėte tinkamai jais pasirūpinti pakanka minkštos kempinėlės, neutralaus PH valymo priemonės bei trupučio vandens.

Na, o aliuminio langų rankenų bei apkaustų priežiūrą, rekomenduojame patikėti profesionalams. Geriausia profilaktinę jų priežiūrą atlikti kartą ar du per metus. Tai tarsi Jūsų langų atjauninimo procedūra, kuri padės užtikrinti malonų ir ilgametį naudojimąsi aliuminio langų sistemomis.

Pagrindinės aliuminio profilių savybės

Aliuminio profilių langai, tiek langų pramonės atstovus, tiek ir jų klientus džiugina didžiuliu savo privalumų spektru. Jie atitinka aukščiausius šiuolaikinius kokybės reikalavimus, nes yra puikaus dizaino, ekologiški,  patvarūs bei energetiškai efektyvūs.

Langų sistemų gamintojų nuomone, aliuminio naudojimas, apskritai yra sparčiausiai išplitęs ir labiausiai pasiteisinęs sprendimas langų gamyboje, per pastaruosius kelis dešimtmečius.

Aliuminius langus lengva varstyti, paprasta prižiūrėti, jie tarnauja ilgai, didina būsto vertę bei mažina šilumos kaštus. Be viso to, yra vertinami dėl savo saugumo, patvarumo ir atsparumo korozijai bei ugniai.

Aliuminio profilių langai – patvarūs ir saugūs

Kad ir koks bebūtų statinys – komercinės paskirties pastatas ar gyvenamasis namas, vienas pagrindinių jam keliamų reikalavimų, neabejotinai yra saugumas. Aliuminio langai – nepralenkiami ir šiuo atžvilgiu.

Nors aliuminis itin lengvas, jo konstrukcijos yra itin tvirtos ir atsparios įvairioms deformacijoms. Šių langų saugumą lemia ir atitinkama furnitūra – apkaustai, papildomi užraktai, ant stiklo klijuojama nuo dūžių apsauganti plėvelė ar netgi neperšaunami stiklo paketai padidinto saugumo reikalaujančiuose statiniuose.

Aliuminio langai saugūs ir ekologine prasme. Jie gaminami tik iš nekenksmingų medžiagų, todėl nealergizuoja bei padeda sumažinti anglies dvideginio pėdsaką. Maža to, iš aliuminio profilių pagaminti langai gali būti perdirbami netgi 100%.

Taigi aliuminiai langai – ne tik patrauklus ir saugus, bet ir tvarus pasirinkimas.

 Aliuminio profilių langai – nedegūs

Aliuminis priklauso nedegių medžiagų grupei, todėl aliuminiai langai – ganėtinai gera apsauga nuo gaisro plitimo. Metaliniai jų rėmai – nedegūs bei nepaveikūs dūmams, todėl kilus gaisrui, gali apsaugoti nuo ugnies plitimo ir beveik nenukentėti patys.

Dėl šios savo savybės, aliuminio profilių langai – saugus pasirinkimas ne tik gyvenamųjų namų statybai, bet ir komercinės bei rekreacinės paskirties statiniuose, kuriuose egzistuoja didesnis nei įprasta, pavojus kilti gaisrui.

 Aliuminio profilių langai – atsparūs korozijai

Aliuminio profilių langų konstrukcijos turi didžiausią atsparumą gamtos poveikiui iš visų trijų langų konstrukcijos tipų. Priešingai nei mediniai ar plastikiniai langų rėmai, aliuminio langų rėmai, bėgant metams neišbrinksta, nesutrūkinėja, neskyla bei niekaip kitaip nesideformuoja.

Aliuminiui sąveikaujant su oru, ant jo paviršiaus akimirksniu susidaro apsauginis aliuminio oksido sluoksnis, kuris yra ypatingai atsparus korozijai ir net kenksmingoms cheminėms priemonėms. Na, o aliuminio langų gamyboje neišvengiami procesai, tokie kaip anodavimas arba dažymas milteliniu būdu, jų rėmų paviršių apsaugą nuo korozijos dar labiau sustiprina, todėl galite būti visiškai ramūs, kad nei drėgmė, nei šaltis Jūsų langams jokios žalos padaryti negali.

 Aliuminio langai ir šiluminė varža – suderinama?

Nuo tada, kai pastatų energetinis naudingumas imtas skirstyti į A, A+ ir A++ energetinio efektyvumo klases, termoizoliacinės aliuminių langų savybės gerokai šovė į viršų. Juk nesandarūs langai, neabejotinai kenkia statinio energetiniam efektyvumui, tad atsiradus poreikiui langams su kuo didesne šilumine varža, jį patenkinti suskubo ir aliuminio profilių gamintojai.

Šiuo metu, aliuminiai langai yra pasiekę tokį lygį, jog šilumine varža niekuo nenusileidžia plastikiniams ar mediniams langams. Tereikia nepataupyti, ir pasirinkti langus su geras šiluminės varžos savybes turinčiais stiklo paketais.

Aliuminiai langai ne tik sandarūs, bet ir užtikrina optimalią Jūsų statinio mikroventiliaciją. Puikias termoizoliacines savybes jie išlaiko net ir tuomet, kai statiniams naudojami itin didelio formato langai.

Dėl minimalistinės savo išvaizdos bei puikių šiluminės varžos savybių (naudojant specialius stiklus ir termo modulius, bendra gaminio šiluminė varža gali siekti 0,8 W / m2K), aliuminio langai vis dažniau naudojami ir balkonų stiklinimui.

Aliuminio langų stiklo paketai – ką pravartu žinoti?

Kaip ir langų rėmų tipo pasirinkimas, taip ir langų stiklo paketų pasirinkimas turi milžinišką įtaką bet kurio statinio patalpų komfortui. Tad maksimaliam komforto lygiui užtikrinti, renkantis aliuminius langus, būtina teisingai parinkti ir pagal specialius patalpų naudotojų poreikius pritaikyti ir langų stiklo paketus.

Tinkamai parinkti stiklo paketai gali padėti išvengti tokių nemalonių aplinkos poveikių kaip išorinis triukšmas, prasta šiluminė varža, akinantys ir kompiuterio ekraną ar televizorių pernelyg stipriai apšviečiantys tiesioginiai saulės spinduliai, įsilaužimas per langus ir panašiai.

Į aliuminius langus galima montuoti tokius pat stiklo paketus, kaip ir į medinius ar plastikinius langus. Tarp populiariausių VIVA langai klientų pasirinkimų yra stiklo paketai kontroliuojantys saulės energiją, atsparūs ugniai, atsparūs smūgiams, izoliuojantys garsą bei atsparūs smūgiams. Taip pat, greičiausiai todėl, kad aliuminiai langai gali būti itin didelių gabaritų, jiems, gerokai dažniau nei kitų rėmo tipų langams, klientai renkasi savaime išsivalančius stiklo paketus.

Domina aliuminio langai racionalia kaina? Tokius išsirinkti padės VIVA langai specialistai

Egzistuoja nežinia iš kur kilęs mitas, jog aliuminis – gerokai brangesnė medžiaga nei kitos, todėl ir aliuminiai langai brangesni už plastikinius ar medinius. Tačiau taip tikrai nėra!

Aliuminio profilių langai pasižymi išskirtine kainos ir kokybės derme. Tai idealus pasirinkimas kai norisi patikimumo, kokybės ir ilgalaikio komforto.

VIVA langai komanda įsitikinusi, jog kaina neturėtų būti pagrindinis veiksnys, lemiantis aliuminio langų pasirinkimą, tačiau nenuvertina ir jos svarbos. Mūsų konstruktoriai visuomet stengiasi įsiklausyti į kliento poreikius, bei pasiūlyti kainos ir kokybės atžvilgiu optimaliausią sprendimą šiems poreikiams patenkinti.

Dirbame su „Aliplast“ prekinio ženklo aliuminio sistemomis. Tai patikimos, kokybiškos ir ilgaamžės aliuminio langų sistemos, žinomos ir naudojamos visame pasaulyje. Aliuminio langų sistemos šiek tiek skiriasi, tačiau Jums nevertėtų dėl to pernelyg jaudintis. Į visus Jums kylančius klausimus atsakys, ir visus šių sistemų skirtumus paaiškins, bei Jūsų poreikius geriausiai atitinkančias aliuminio profilių langų sistemas pasirinkti, su malonumu padės mūsų profesionalų komanda.

VIVA langai komandos arkliukas – langų pritaikymas individualiems Jūsų poreikiams. Tad spauskite čia ir pasikalbam!