fbpx

Garažo vartai

Garažo vartai - IDO - SL

IDO – SL tai yra slenkami garažo vartai, kurie tinka pastatams bei namams, kurie nėra pritaikyti pakeliamiems garažo vartams. Šiuos atveriamus garažo vartus gaminame pagal Jūsų individualius matmenis iš įprastų pakeliamų vartų dalių.

Garažo vartai - IDO COMPACT

IDO – COMPACT yra sekciniai garažo vartai, tinkamiausias sprendimas Jūsų būstui, jei minimali garažo vartų angos sąrama yra 70 mm. Gamindami atsiželgiame į Jūsų individualius pageidavimus. Kadangi kurdami šiuos vartus išbandėme įvairias medžiagas, galime užtikrinti tvirtą garažo vartų IDO - COMPACT kokybę.

Garažo vartai - IDO HOME

Sekciniai garažo vartai IDO – HOME yra atitinkantys Europos reikalavimus, tad tai yra geriausias pasirinkimas Jūsų namų bei patalpų kokybei, jeigu nekeliate aukštų šilumos reikalavimų. Garažo vartai yra gaminami pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Kadangi kurdami šiuos vartus išbandėme įvairias medžiagas, galime užtikrinti tvirtą garažo vartų kokybę.

Garažo vartai - IDO – SLIM HOME

Sekciniai garažo vartai IDO – SLIM HOME yra atitinkantys Europos reikalavimus, tad tai yra geriausias pasirinkimas Jūsų namų bei patalpų kokybei, jeigu nekeliate aukštų šilumos reikalavimų.

Garažo vartai - IDO-PRO

Sekciniai garažo vartai IDO – PRO atitinka Europos reikalavimus, todėl tai yra geriausias sprendimas pramoniniams - komerciniams pastatams. Šis produktas pasižymi ypatingai gera kokybe, kadangi naudojamos tik geros kokybės medžiagos bei keliami aukšti techniniai reikalavimai. Vartų IDO – PRO struktūra bei dalys yra tinkamos ilgamečiam naudojimui.

Garažo vartai - IDO-SD

Jeigu Jūsų pramoninis pastatas nėra skirtas pakeliamiems vartams, tuomet geriausias pasirinkimas yra atveriami garažo vartai IDO – SD. Šiuos atveriamus garažo vartus gaminame pagal Jūsų individualius matmenis iš įprastų pakeliamų vartų dalių. Kadangi kurdami šiuos vartus išbandėme įvairias medžiagas, galime užtikrinti tvirtą garažo vartų kokybę.

Automatika pakeliamiems garažo vartams

KING GATES (Italija) pakeliamių garažo vartų automatika, pasižyminti inovatyviu dizainu, kuris ne tik modernus, bet ir patvarus. Gaminant šiuos vartus, pavaros yra išbandomos modernioje labaratorijoje. Jūsų gyvenimas taps saugesnis ir komofortabilesnis, kadangi naudojama automatika, kuri yra galinga ir tyliaeigė.

Automatika slenkantiems kiemo vartams

KING GATES (Italija) slenkamų garažo vartų automatika, pasižyminti inovatyviu dizainu, kuris ne tik modernus, bet ir patvarus. Gaminant šiuos vartus, pavaros yra išbandomos modernioje labaratorijoje. Jūsų gyvenimas taps saugesnis ir komofortabilesnis, kadangi naudojama automatika, kuri yra galinga ir tyliaeigė.

Automatika varstomiems kiemo vartams

Varstomų kiemo vartų automatika KINGS GATES (Italija) išsiskiria inovatyviu dizainu bei patvarumu. Gaminant šiuos vartus, pavaros yra išbandomos modernioje labaratorijoje. Jūsų gyvenimas taps saugesnis ir komofortabilesnis, kadangi naudojama automatika, kuri yra galinga ir tyliaeigė.

Garažo vartų priedai ir aksesuarai

Vartų automatikos priedai ir aksesuarai (Italija) išsiskiria savo moderniu dizainu ir inovatyvia technologija. Siekiant maksimalios kokybės automatikos priedai yra testuojami, todėl jie yra išbandyti, patikimi ir ilgaamžiai.

Visų vartų automatikos priedai ir aksesuarai (Italija) pasižymi modernumu tiek dizaine, tiek technologijų srityje. Norint pasiekti patvarumo ir patikimumo, priedai ir aksesuarai yra išbandomi, todėl nekyla dvejonių dėl jų kokybės.

Kelio užtvarai

Kelio užtvarai (šlagbaumai) yra gaminami iš plieno arba aliuminio, bei užtveria pravažiavimus iki 6m. Šie kelio užtvarai atitinka ISO ir CE standartus bei yra įgyję sertifikatus Europoje. Kelio užtvarai prisitaiko prie aplinkos, kadangi juose integruota dinaminė energijos sistema.