fbpx

VEKA langai

Inovacijos, kompaniją VEKA AG lydi nuo pat kompanijos gyvavimo pradžios.

Ši kompanija buvo viena iš plastikinių langų industrijos pradininkių ir veikia dar nuo 1967-ųjų. Taigi VEKA – tai daugiau kaip 50 metų patirties ir nuolatinio tobulėjimo. Ne veltui plastikinių langų rinkoje, vien jau šios kompanijos pavadinimas yra tapęs profesionalių ir kokybiškų plastikinių langų sistemų sinonimu.

VIVA langai prioritetas – kokybiški plastikiniai langai ir kuo efektyvesnis klientų aptarnavimo procesas, todėl rekomenduojame pasinaudoti langų profilių gamintojo VEKA sukaupta patirtimi ir pasirinkti kokybiškus, A, A+ ar A++ klasės, sertifikuotas plastikinių langų ar durų sistemas.

VEKA langų profilių ir VIVA langai gamybos meistrų tandemas garantuos, kad svarbiausias Jūsų namų jaukumo, saugumo ir energetinio efektyvumo elementas – t.y. plastikiniai langai, būtų inovatyvus, funkcionalus ir itin kokybiškas.

 

VEKA langai – kai Jūsų prioritetas namų šiluma

 

Kompanijos VIVA langai, iš VEKA plastikinių langų profilių sistemų pagaminti plastikiniai langai, pasižymi nepriekaištingomis šilumos izoliavimo ir energetinio naudingumo savybėmis. VEKA profiliai garantuoja net gi tokias šilumos izoliavimo savybes, kurios yra itin artimos pasyvių namų plastikiniams langams keliamiems reikalavimams.

Tarp plastikinių langų industrijos profesionalų gerai žinoma, kad iš VEKA profilių pagaminti plastikiniai langai turi išskirtinius energetinio naudingumo rodiklius. Ilgametė VEKA patirtis įrodė, jog VEKA langų gamyboje naudojama plieno armatūra turi itin reikšmingos įtakos termoizoliacinėms langų savybėms. Tad jei namų šiluma – svarbiausias kriterijus, pagal kurį renkatės naujuosius plastikinius langus, pasirinkę VEKA langų sistemas, tikrai neprašausite.

 

VEKA profilių plastikiniai langai – kai ieškote ilgaamžiško sprendimo

 

VEKA langai – tikras ilgaamžiškumo garantas. VEKA profiliai gaminami naudojant kvadratinį plieno kontūrą, todėl yra itin tvirti. Šie profiliai gaminami iš neperdirbto plastiko, todėl jų paviršius maksimaliai atsparus drėgmei, vėjui, saulei ar bet kokiam kitam aplinkos poveikiui.

VEKA langų varčiai naudojama armuotė yra su dvigubo užlenkimo sienute, taip pasiekiant maksimalų įmanomą varčios tvirtumą.

Na, o langų rėmai yra padengiami specialia apsaugine plėvele, todėl nepaisant žalingo aplinkos poveikio, jų spalvos išlieka nepakitusios metų metus, nepaisant to, kokią langų tekstūrą pasirinkote.

Taigi jei ieškote ilgaamžiškų plastikinių langų – iš VEKA profilių pagaminti plastikiniai langai yra būtent tai ko Jums reikia.

 

VEKA langų profiliai – pagalba kuriant pastato estetiką

 

VEKA langų profiliai gali būti pritaikomi net ir projektuojant sudėtingiausius statinius. Dėl ypatingo savo tvirtumo, jie gali būti itin didelio formato net ir nepadalinti sekcijomis, taigi puikiai tinka statiniuose, kuriuose reikia kuo mažiau riboti šviesos patekimą į patalpą.

Iš VEKA profilių pagaminti langai gali būti nestandartinių formų, modernaus arba klasikinio dizaino.

VEKA langų profilių spalvų paletė – plati, o joje esančios spalvos atrodo itin natūraliai. Galimi ąžuolo, riešutmedžio, betono atspalviai. Taip pat metalo spalva ir tekstūra.

VEKA langai į darnią visumą padės sujungti bet kokio statinio eksterjerą ir interjerą. Tad jei pastato estetika Jums ypač svarbi – VEKA langų profiliai – puikus pasirinkimas.

 

VEKA langų profilių rūšys – kuo jos skiriasi ir kaip išsirinkti tinkamiausią?

 

VIVA langai specialistai, iš gausybės skirtingų VEKA gaminamų plastikinių langų profilių sistemų, langų gamybai yra atrinkę tris: VEKA Alphaline 90, VEKA Softline 82 MD ir VEKA Softline 70. Mūsų ekspertų nuomone, tai kainos ir kokybės atžvilgiu optimaliausios VEKA langų sistemos, todėl ir dirbame būtent su jomis.

 

VEKA Alphaline 90

 

Tai laiko patikrinta, viena šilčiausių langų profilių sistemų, komplektuojama su papildomu termomoduliu. Šios langų sistemos briaunos, švelniai užapvalintos, o tarpinės patikimai saugo nuo triukšmo, šalčio, drėgmės ar skersvėjo. Daugiau apie Veka Alphaline 90 skaitykite čia.

VEKA Softline 82 MD

 

Tai inovatyvi, daugiakamerinė plastikinių langų sistema, užtikrinanti puikų gaminio šilumos palaikymo koeficientą. Šie langų profiliai atitinka A klasę ir gali būti įstiklinti nuo nuo 24 mm iki 52 mm storio stiklo paketais. Daugiau apie Veka Softline 82 MD skaitykite čia.

 

VEKA Softline 70

 

Šio tipo VEKA langų profilių sienelių storis yra 3 mm, tad atitinka A klasę. Tokia langų sistema užtikrina bendrą šilumos perdavimo koeficientą iki Uw = 1,0 W/m2K, o jų rėmo gylis universalus (70 mm), tad juos galima montuoti praktiškai bet kokioje sienoje. Daugiau apie VEKA softline 70 skatykite čia.