VEKA langai

Iš VEKA plastikinių langų profilių sistemų pagaminti plastikiniai langai pasižymi nepriekaištingomis šilumos izoliavimo ir energetinio naudingumo savybėmis. VEKA profiliai garantuoja netgi tokias šilumos izoliavimo savybes, kurios yra itin artimos pasyvių namų plastikiniams langams keliamiems reikalavimams.

Veka Alphaline 90

90 mm sistema su 6 kamerų geometrija. Ypač šilti langai užtikrinantys aukščiausią klasę.

Plačiau

Veka Softline 82 MD

Energijos taupymo savybės apjungtos su ypatingu patvarumu ir saugumu. Vieni šilčiausių langų pasaulyje.

Plačiau

Veka Softline 70

Vokiška, kokybiška ir ilgaamžė A klasės sistema už patrauklią kainą.

Plačiau

Nemokamas specialisto iškvietimas

  • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
  • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius plastikinių langų sprendimus.
Paskambinkite mums! +370 608 00 101

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Inovacijos kompaniją VEKA AG lydi nuo pat kompanijos gyvavimo pradžios.

Ši kompanija buvo viena iš plastikinių langų industrijos pradininkių ir veikia dar nuo 1967-ųjų. Taigi VEKA – tai daugiau kaip 50 metų patirties ir nuolatinio tobulėjimo. Ne veltui plastikinių langų rinkoje, vien jau šios kompanijos pavadinimas yra tapęs profesionalių ir kokybiškų plastikinių langų sistemų sinonimu.

VIVA langai prioritetas – kokybiški plastikiniai langai ir kuo efektyvesnis klientų aptarnavimo procesas, todėl rekomenduojame pasinaudoti langų profilių gamintojo VEKA sukaupta patirtimi ir pasirinkti kokybiškus, A, A+ ar A++ klasės, sertifikuotas plastikinių langų ar durų sistemas.

VEKA langų profilių ir VIVA langai gamybos meistrų tandemas garantuos, kad svarbiausias Jūsų namų jaukumo, saugumo ir energetinio efektyvumo elementas – t.y. plastikiniai langai, būtų inovatyvus, funkcionalus ir itin kokybiškas.

VEKA langai – kai Jūsų prioritetas namų šiluma

Kompanijos VIVA langai iš VEKA plastikinių langų profilių sistemų pagaminti plastikiniai langai, pasižymi nepriekaištingomis šilumos izoliavimo ir energetinio naudingumo savybėmis. VEKA profiliai garantuoja net gi tokias šilumos izoliavimo savybes, kurios yra itin artimos pasyvių namų plastikiniams langams keliamiems reikalavimams.

Tarp plastikinių langų industrijos profesionalų gerai žinoma, kad iš VEKA profilių pagaminti plastikiniai langai turi išskirtinius energetinio naudingumo rodiklius. Ilgametė VEKA patirtis įrodė, jog VEKA langų gamyboje naudojama plieno armatūra turi itin reikšmingos įtakos termoizoliacinėms langų savybėms. Tad jei namų šiluma – svarbiausias kriterijus, pagal kurį renkatės naujuosius plastikinius langus, pasirinkę VEKA langų sistemas, tikrai neprašausite.

VEKA profilių plastikiniai langai – kai ieškote ilgaamžiško sprendimo

VEKA langai – tikras ilgaamžiškumo garantas. VEKA profiliai gaminami naudojant kvadratinį plieno kontūrą, todėl yra itin tvirti. Šie profiliai gaminami iš neperdirbto plastiko, todėl jų paviršius maksimaliai atsparus drėgmei, vėjui, saulei ar bet kokiam kitam aplinkos poveikiui.

VEKA langų varčiai naudojama armuotė yra su dvigubo užlenkimo sienute, taip pasiekiant maksimalų įmanomą varčios tvirtumą.

Na, o langų rėmai yra padengiami specialia apsaugine plėvele, todėl nepaisant žalingo aplinkos poveikio, jų spalvos išlieka nepakitusios metų metus, nepaisant to, kokią langų tekstūrą pasirinkote.

Taigi jei ieškote ilgaamžiškų plastikinių langų – iš VEKA profilių pagaminti plastikiniai langai yra būtent tai ko Jums reikia.

VEKA langų profiliai – pagalba kuriant pastato estetiką

VEKA langų profiliai gali būti pritaikomi net ir projektuojant sudėtingiausius statinius. Dėl ypatingo savo tvirtumo, jie gali būti itin didelio formato net ir nepadalinti sekcijomis, taigi puikiai tinka statiniuose, kuriuose reikia kuo mažiau riboti šviesos patekimą į patalpą.

Iš VEKA profilių pagaminti langai gali būti nestandartinių formų, modernaus arba klasikinio dizaino.

VEKA langų profilių spalvų paletė – plati, o joje esančios spalvos atrodo itin natūraliai. Galimi ąžuolo, riešutmedžio, betono atspalviai. Taip pat metalo spalva ir tekstūra.

VEKA langai į darnią visumą padės sujungti bet kokio statinio eksterjerą ir interjerą. Tad jei pastato estetika Jums ypač svarbi – VEKA langų profiliai – puikus pasirinkimas.

VEKA langų profilių rūšys – kuo jos skiriasi ir kaip išsirinkti tinkamiausią?

VIVA langai specialistai, iš gausybės skirtingų VEKA gaminamų plastikinių langų profilių sistemų, langų gamybai yra atrinkę tris: VEKA Alphaline 90, VEKA Softline 82 MD ir VEKA Softline 70. Mūsų ekspertų nuomone, tai kainos ir kokybės atžvilgiu optimaliausios VEKA langų sistemos, todėl ir dirbame būtent su jomis.

VEKA Alphaline 90

Tai laiko patikrinta, viena šilčiausių langų profilių sistemų, komplektuojama su papildomu termomoduliu. Šios langų sistemos briaunos, švelniai užapvalintos, o tarpinės patikimai saugo nuo triukšmo, šalčio, drėgmės ar skersvėjo. Daugiau apie Veka Alphaline 90 skaitykite čia.

VEKA Softline 82 MD

Tai inovatyvi, daugiakamerinė plastikinių langų sistema, užtikrinanti puikų gaminio šilumos palaikymo koeficientą. Šie langų profiliai atitinka A klasę ir gali būti įstiklinti nuo nuo 24 mm iki 52 mm storio stiklo paketais. Daugiau apie Veka Softline 82 MD skaitykite čia.

VEKA Softline 70

Šio tipo VEKA langų profilių sienelių storis yra 3 mm, tad atitinka A klasę. Tokia langų sistema užtikrina bendrą šilumos perdavimo koeficientą iki Uw = 1,0 W/m2K, o jų rėmo gylis universalus (70 mm), tad juos galima montuoti praktiškai bet kokioje sienoje. Daugiau apie VEKA softline 70 skatykite čia.