fbpx

VIENVĖRĖS IR DVIVĖRĖS IŠORINĖS DURYS

Plieninės išorės durys NINZ UNIVER (Italija) – tinkamiausias sprendimas ne tik Jūsų namams, bet puikiai tinka ir komerciniams bei pramoninimas pastatams. Durys vizualiai atrodo puikiai, tačiau  jos pasižymi ne tik gera išore, bet ir puikia kokybe, kadangi durų sudėtis yra labai tvirta. Durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos su akmens vatos užpildu, paviršius dažytas milteliniu būdu. Atsižvelgiant į Jūsų individualius matmenis, gaminame tiek vienvėres, tiek dvivėres reversines vidaus duris. Kaina nuo 185 Eur.


50 mm

DURŲ VARČIA gaminama iš cinkuotos plieninės skardos ir yra užpildyta akmens vata. Visos durų detalės yra pilnai cinkuotos, įskaitant ir “paslėptas” furnitūros detales.


RAL9002

STANDARTINE SPALVA durų paviršius yra dažomas epoksidiniais poliesteriniais dažais, 180oC krosnyje. Dažų sluoksnis – 70 mikronų storio. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, duris NINZ UNIVER nudažysime pasirinkta spalva iš plačios RAL paletės.


1,5 mm

DURŲ RĖMAS komplektuojamas su 2 arba 4 ilgaamžiais vyriais, rėmo tvirtinimo elementais bei nailonine rankena.  Durų rėmo skardos storis – 1,5 mm, varčios skardos storis – 0,5 mm.


Priedai

IŠORĖS DURYS NINZ UNIVER gali būti komplektuojamos su šiais priedais:

  • Ventiliasinės grotelės
  • Nerūdijančio plieno rankenos
  • Antipanikinės rankenos
  • Durų pritraukėjai
  • Nikeliuoti cilindrai
  • Stačiakampiai arba ovalūs langai

NDD

NINZ DIGITAL DECOR – Atsižvelgiant į klientų asmeninius poreikius, jūsų pasirinktas atvaizdas gali būti perkeliamas ant durų varčios.  Paveikslas yra spausdinamas aukštos rezoliucijos skaitmeninės spaudos būdu ir padengiamas skaidria plėvele, užtikrinčios atvaizdo gerą kokybę bei neišblukimą.