fbpx

Privatumo politika

Šioje svetainėje naudojami slapukai

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį.

Pagal įstatymą slapukus galime saugoti jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti jūsų leidimą.

Šioje svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai. Kai kuriuos slapukus įdeda mūsų puslapiuose naudojamos trečiųjų šalių tarnybos.

Mūsų svetainėje Slapukų deklaracijoje galite bet kada keisti arba atsiimti savo sutikimą.

Sužinoti išsamiau, kas mes tokie, kaip su mumis galite susisiekti ir kaip mes apdorojame asmeninius duomenis mūsų Privatumo politikoje.

Būtini

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Pavadinimas Teikėjas Paskirtis Galiojimo pabaiga Tipas
PHPSESSID api.mokilizingas.lt Išlaiko naudotojo seanso būseną. Sesija HTTP
CookieConsent vivalangai.lt Išsaugo lankytojo slapuko sutikimo būseną 1 metai HTTP

Statistika

Naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Pavadinimas Teikėjas Paskirtis Galiojimo pabaiga Tipas
collect google-analytics.com Naudojamas siųsti duomenis „Google Analytics“ apie lankytojo įrenginį ir elgseną. Stebi lankytoją įrenginiuose ir rinkodaros kanaluose. Sesija Pixel
_ga mokilizingas.lt Registruojamas unikalus ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims kurti, kaip lankytojas naudojasi svetaine. 2 metai HTTP
_gat [x2] mokilizingas.lt
vivalangai.lt
Naudojama „Google Analytics“, kad būtų galima padidinti prašymo normą 1 diena HTTP
_gid mokilizingas.lt Registruojamas unikalus ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims kaupti, kaip lankytojas naudoja svetainę. 1 diena HTTP

Rinkodara

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.

Pavadinimas Teikėjas Paskirtis Galiojimo pabaiga Tipas
IDE doubleclick.net „Google DoubleClick“ naudoja slapuką, kad užsiregistruotų ir praneštų apie svetainės naudotojų veiksmus, peržiūrėjus ar spustelėjus vieną iš reklamuotojo skelbimų, siekdami įvertinti skelbimo efektyvumą ir pateikti vartotojui tikslius skelbimus. 1 metai HTTP
test_cookie doubleclick.net Naudojama patikrinti, ar vartotojo naršyklė palaiko slapukus. 1 diena HTTP
ads/ga-audiences google.com Naudoja „Google AdWords“, kad pakartotinai įtrauktų lankytojus, kurie greičiausiai konvertuosis į klientus, atsižvelgiant į lankytojų internetinį elgesį svetainėse. Session Pixel

Neklasifikuoti

Neklasifikuoti slapukai – tai tokie slapukai, kurių klasifikavimą vykdome kartu su atskirų slapukų teikėjais.

Pavadinimas Teikėjas Paskirtis Galiojimo pabaiga Tipas
caosLocalGa vivalangai.lt Naudoja „Google Analytics“ lankytojų atskyrimui Sesija HTTP
caosLocalGa_gid vivalangai.lt Naudoja „Google Analytics“ lankytojų atskyrimui 1 diena HTTP

Asmeniniai duomenys

Kai naršote svetainėje, mūsų administruojamose socialinių tinklų paskyrose ar susirašinėjimo platformose, mes galime naudoti technologijas (Jūsų naršyklės svetainei pateikiamų užklausų analizę, slapukus ir pan.), kurios automatiškai surenka:

  • Naudojimo duomenis: kai įeinate į svetainę, mes galime automatiškai surinkti tam tikrus duomenis apie Jūsų prieigą prie Svetainės ir jos naudojimą (pvz., įėjimo ir išėjimo nuorodų URL, turinys ir puslapiai, prie kurių Jūs prisijungiate Svetainėje, prieigos datos ir laikai ir pan.);
  • Informaciją apie įrenginį: kai įeinate į svetainę, mes galime automatiškai rinkti informaciją apie Jūsų įrenginį ir interneto ryšį (pvz., IP adresus, naudojamo kompiuterio ar mobiliojo prietaiso tipą, operacinės sistemos versiją, įrenginio identifikatorių, naršyklės tipą, kalbą ir pan.).

Kai savo iniciatyva pasinaudojate Svetainės, Socialinio tinklo (Facebook, Instagram) paskyros ar susirašinėjimo platformų (Messenger) funkcionalumu (formomis), skirtu pateikti mums paklausimus, arba parašote žinutę Svetainėje, Socialinio tinklo paskyroje, susirašinėjimų platformoje (Messenger) ar nurodytais kontaktiniais elektroninio pašto adresais, renkami šie Jūsų duomenys:

  • identifikaciniai duomenys (vardas, pavardė, įmonė ir pan.);
  • kontaktiniai duomenys (e-pašto adresas, telefono numeris ir pan.);
  • bet kokie kitokie Jūsų iniciatyva pateikti duomenys, kuriuos Jūs laikote reikšmingais teikiamo paklausimo ar pasiūlymo kontekste.

Jūsų pateiktų paklausimų, pasiūlymų ir elektroninių pirkimų informaciją saugome Lietuvos vyriausiojo archyvaro nustatytais dokumentų saugojimo terminais. Techninė automatiškai renkama informacija apie lankytojo įrenginį (-ius) ir naršymą saugoma 4 savaites.

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, Jums gali padėti mūsų Duomenų apsaugos pareigūnas, į kurį galite kreiptis el. paštu info@vivalangai.lt.