fbpx

VIENVĖRĖS IR DVIVĖRĖS VIDAUS DURYS

 

Plieninės vidaus durys NINZ REVER (Italija) – tinkamiausias pasirinkimas ne tik Jūsų namams, bet puikiai tinka ir komerciniams bei pramoninimas pastatams. Durys vizualiai atrodo puikiai, tačiau  jos pasižymi ne tik gera išore, bet ir puikia kokybe, kadangi durų sudėtis yra labai tvirta. Durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos su korėto kartono užpildu, paviršius dažytas milteliniu būdu. Atsižvelgiant į Jūsų individualius matmenis, gaminame tiek vienvėres, tiek dvivėres reversines vidaus duris. Kaina  nuo 128 Eur.


40 mm

DURŲ VARČIA gaminama iš cinkuotos plieninės skardos ir yra užpildyta korėto kartono užpildu. Visos durų detalės yra pilnai cinkuotos, įskaitant ir “paslėptas” furnitūros detales.


RAL9002

STANDARTINE SPALVA durų paviršius yra dažomas epoksidiniais poliesteriniais dažais, 180oC krosnyje. Dažų sluoksnis – 70 mikronų storio. Pagal Jūsų poreikius duris NINZ REVER nudažysime pasirinkta spalva iš plačios RAL paletės.


1,2 mm

DURŲ RĖMAS komplektuojamas su 2 arba 4 ilgaamžiais vyriais, rėmo tvirtinimo elementais bei nailonine rankena.  Durų rėmo skardos storis – 1,2 mm, varčios skardos storis – 0,5 mm.


Priedai

VIDINĖS DURYS NINZ REVER gali būti komplektuojamos su šiais priedais:

  • Ventiliasinės grotelės
  • Nerūdijančio plieno rankenos
  • Antipanikinės rankenos
  • Durų pritraukėjai
  • Nikeliuoti cilindrai
  • Stačiakampiai arba ovalūs langai

NDD

NINZ DIGITAL DECOR – Atsižvelgiant į klientų asmeninius poreikius, jūsų pasirinktas atvaizdas gali būti perkeliamas ant durų varčios.  Paveikslas yra spausdinamas aukštos rezoliucijos skaitmeninės spaudos būdu ir padengiamas skaidria plėvele, užtikrinčios atvaizdo gerą kokybę bei neišblukimą.