fbpx

VIENVĖRĖS IR DVIVĖRĖS PRIEŠGAISRINĖS DURYS

 

Plieninės priešgaisrinės durys NINZ UNIVER (Italija) tinkamiausias sprendimas ne tik Jūsų namams, bet puikiai tinka ir komerciniams bei pramoninimas pastatams. Durys vizualiai atrodo puikiai, tačiau  jos pasižymi ne tik gera išore, bet ir puikia kokybe, kadangi durų sudėtis yra labai tvirta. Durų varčia gaminama iš cinkuotos plieninės skardos su su izoliaciniu nedegios vatos užpildu, kuris garantuoja apsaugą nuo ugnies ir dūmų. Atsižvelgiant į Jūsų individualius matmenis, gaminame tiek vienvėres, tiek dvivėres reversines vidaus duris. Kaina nuo 219 Eur.


50-60 mm

DURŲ VARČIA gaminama iš cinkuotos plieninės skardos su antikorozine apsauga ir yra užpildyta ugniai atsparia akmens vata. Visos durų detalės yra pilnai cinkuotos, įskaitant ir “paslėptas” furnitūros detales.


RAL9002

STANDARTINE SPALVA durų paviršius yra dažomas epoksidiniais poliesteriniais dažais, 180oC krosnyje. Dažų sluoksnis – 70 mikronų storio. Pagal Jūsų poreikius  duris NINZ UNIVER nudažysime pasirinkta spalva iš plačios RAL paletės.


1,5 mm

DURŲ RĖMAS komplektuojamas su 2 arba 4 ilgaamžiais vyriais, rėmo tvirtinimo elementais bei priešgaisrine nailonine rankena. Durų rėmo skardos storis – 1,5 mm, varčios skardos storis – 0,8 mm.


Priedai

PRIEŠGAISRINĖS DURYS NINZ REVER gali būti komplektuojamos su šiais priedais:

  • Ventiliaciniai tarpeliai
  • Nerūdijančio plieno rankenos
  • Antipanikinės rankenos
  • Durų pritraukėjai
  • Nikeliuoti cilindrai
  • Stačiakampiai arba ovalūs langai

NDD

NINZ DIGITAL DECOR – Atsižvelgiant į klientų asmeninius poreikius, jūsų pasirinktas atvaizdas gali būti perkeliamas ant durų varčios.  Paveikslas yra spausdinamas aukštos rezoliucijos skaitmeninės spaudos būdu ir padengiamas skaidria plėvele, užtikrinčios atvaizdo gerą kokybę bei neišblukimą.