fbpx

Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai – kodėl tai populiariausias pasirinkimas gyvenamųjų namų statyboje?

Pakeliami segmentiniai garažo vartai užsitarnauja vis tvirtesnes pozicijas garažo vartų rinkoje. O gyvenamųjų namų garažams, jie jau tapo populiariausiu pasirinkimu. Ir ne be reikalo: jie ilgaamžiški, lengvai derinami prie namo eksterjero, tvirti, saugūs, turi puikią garso bei šilumos izoliaciją, ir yra itin ekonomiškas pasirinkimas. Tačiau tai toli gražu ne visi tokio tipo vartų privalumai.

Taigi, kokie segmentinių garažo vartų privalumai paverčia juos pranašesniais už kitas vartų rūšis?

VIVA LANGAI klientai išskiria šiuos, mūsų siūlomų, segmentinių garažo vartų privalumus:

Nereikalauja papildomos vietos

Segmentiniai garažo vartai atsidaro vertikaliai pakildami lygiagrečiai luboms, tad nei pačiame garaže, nei prieš jį, nereikia numatyti vietos vartų atsidarymui. Visa garažo erdvė gali būti išnaudojama patogiam įvažiavimui į garažą bei, žinoma,  Jūsų daiktų laikymui – dviračiams, padangoms, įrankiams ir t.t.

Leidžia patogiau įvaryti automobilį

Segmentiniai vartai garažui yra itin geras pasirinkimas didelių gabaritų automobilių vairuotojams, mat lyginant su kitų tipų vartais, šie neturi rėmų, todėl užtikrina iki 14 cm didesnį pravažiavimo plotį. Iš pažiūros centimetrų nedaug, tačiau įvarinėdami ir išvarinėdami automobilį, tuos papildomus centimetrus tikrai pajusite.

Padeda patikimiau sulaikyti šilumą

Segmentiniai garažo vartai, visose keturiose savo pusėse yra užsandarinti elastingomis, gamtos veiksniams atspariomis tarpinėmis, todėl šių vartų šilumos izoliacija – itin patikima. Kadangi prie didžiosios daugumos gyvenamųjų namų garažai statomi prijungti prie gyvenamosios dalies, šis segmentinių garažo vartų privalumas – ypač aktualus.

Yra atsparūs korozijai

Šį segmentinių garažo vartų privalumą dažniausiai pamini pajūrio gyventojai, kadangi dėl ten vyraujančio drėgno ir sūraus klimato, neretu atveju jau būna susidūrę su kitokio tipo vartų korozija.

Juos lengva derinti prie namo eksterjero bei gyventojų poreikių

Kad ir koks būtų Jūsų namo apdailos tipas, segmentinius garažo vartus prie jo lengvai priderinsite, mat egzistuoja lygaus paviršiaus, horizontalių juostų, panoraminiai, filinginiai ar net mediniai segmentiniai garažo vartai su plačia spalvų palete. Be to, pasirinkę šį garažo vartų tipą, galite jas pritaikyti ir kitiems namo gyventojų poreikiams, nes esant reikalui į segmentinius garažo vartus galima įmontuoti landą augintiniui, ventiliacines groteles, pašto dėžutę, ar net duris.

Segmentiniai garažo vartai – estetiškiausias pasirinkimas darniam namo eksterjero dizainui

Garažo vartai, neginčytinai yra vienas svarbiausių pastato elementų ne tik dėl to, kad jie užtikrina garažo saugumą bei funkcionalumą, bet ir todėl, kad tai itin svarbi viso namo eksterjero dalis. Na, o segmentiniai garažo vartai – ko gero lengviausias būdas vartų funkcionalumą suderinti su pastato estetika.

Kompanijos VIVA LANGAI siūlomi segmentiniai garažo vartai pasižymi abiem šiais bruožais – jie ir stilingi, ir funkcionalūs. Tam, kad pakeliami garažo vartai kuo darniau įsilietų į bendrą Jūsų pastato eksterjerą, pasirinkite labiausiai prie namo įvaizdžio tinkantį vartų apdailos stilių, tipą ir net spalvą.

VIVA LANGAI siūlo visiškai lygaus paviršiaus, panoraminę, horizontalių juostų ar filinginę segmentinių pakeliamų garažo vartų apdailą. Nemažas ir spalvų pasirinkimas – garažo vartų spalvą galite rinktis iš  RAL spalvų paletės, ir taip ją nesunkiai pritaikyti prie namo fasado spalvos, įrengtų langų ir durų spalvos. Gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės, poliuretaniniai, dviejų komponentų, vokiški dažai, tad galite būti ramūs – vartai tikrai nebluks.

Jei vartams norisi suteikti dar daugiau originalumo, ar į garažo vidų įsileisti natūralios šviesos, į sekcinius garažo vartus galima montuoti ovalius arba stačiakampius, iš polikarbonato pagamintus, smūgiams atsparius langus.

Na, o esant poreikiui – galima juose įmontuoti duris, pašto dėžutę, įvairias ventiliacines groteles ar net landas augintiniams.

Taigi, segmentiniai garažo vartai – ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas sprendimas.

 

Segmentinių garažo vartų automatika ir jos privalumai

Automatiškai pakeliami garažo vartai jau ganėtinai seniai nebėra egzotika. Šiuolaikinių pastatų statyboje, tai kone neišvengiamas, komfortą garantuojantis atributas.

Garažo vartų automatikos dėka, vartai yra pakeliami į viršų, prie lubų, arba sustumiami į šoną. Šią įrangą galima naudoti tiek individualaus namo garažui, tiek gamybinėms ar komercinėms patalpoms.

Garažo vartų automatika yra ne tik patogus būdas atverti vartus, nes nereikia lipti iš automobilio (kas itin malonu prastomis oro sąlygomis), bet ir efektyvus – automatikos dėka vartai atidaromi gerokai greičiau nei mechaniniu būdu.

Dar vienas garažo vartų automatikos privalumas – saugumas. Automatiniai vartų mechanizmai apsaugo nuo įsilaužimo, kadangi jie blokuoja vartus taip, kad iš išorės vartai negalėtų būti mechaniškai atveriami.

Renkantis vartų automatikos mechanizmus, labai svarbu atsižvelgti į vartų konstrukcijos tipą,  lubų tvirtumą, pavaros paskirtį (individualaus ar komercinio naudojimo), varčios gabaritus bei adekvatų santykį tarp automatikos parametrų ir jos kainos.

VIVA LANGAI savo klientams siūlo aukščiausios kokybės pakeliamų vartų automatiką, pasižyminčią inovatyviu  ir patvariu dizainu. Ši automatika galinga ir tyliaeigė, o kiekvienų, gaminamų vartų automatika ir jos pavaros, išbandomos modernioje laboratorijoje, tam, kad tiek Jūs, tiek mes būtume garantuoti garažo vartų automatikos kokybe, sklandžiu veikimu, ir, žinoma, saugumu.

Garažo vartai neabejotinai yra vienas svarbiausių gražaus ir patogaus pastato elementų. VIVA LANGAI siūlomi segmentiniai garažo vartai – lengvai derinami prie bendro pastato dizaino, patvarūs, saugūs ir funkcionalūs, taigi jų dėka – namas atrodys gražiai, o jūs kas kartą automobiliu grįžę namo, mėgausitės komfortu.

Segmentinių garažo vartų tipai

RenoMatic

 

Izoliuoti dvisieniai, 42 mm storio segmentai kurie užtikrina aukštą šilumos izoliaciją, neabejotina stabilumą ir itin tylią, tolygią eigą.

• Išorinė pusė padengta smulkios struktūros, vienos iš 3-jų spalvų Woodgrain paviršiumi arba UV spinduliams atspariu, vieno iš 2-jų dekorų Decocolor paviršiumi, vidinė pusė cinkuota.

• Optimalią ilgalaikę staktos apsaugą nuo korozijos užtikrina plastikinis rėmo padas.

Garažo vartai ir pavara optimaliai suderinti tarpusavyje

Garažo vartų pavara

  • Tik Hörmann: didesnė vartų apsauga dėl patentuotos vartų užfiksavimo funkcijos
  • ProMatic pavara su išmania BiSecur belaide technologija

BiSecur

                                                             

                                                                                                                                                      

• Du patrauklios formos 2-jų kanalų rankiniai siųstuvai                                      • 4-ių mygtukų rankinis siųstuvas HSE 4 BS matinis juodos spalvos su raktų žiedeliu

su chromuotu rakto žiedo laikikliu

 

LPU 42

 

 

•  Izoliuoti dvisluoksniai plieniniai 42 mm storio segmentiniai garažo vartai iš aukščiausios kokybės konstrukcijos.

Hormann LPU 42 izoliuotų segmentinių garažo vartų asortimentas užtikrina aukščiausio lygio saugumą, izoliaciją ir stilių.

Segmentiniai garažo vartai tinka beveik visur ir sutaupo brangios vietos.

 

 

Dvisienius segmentinius vartus
rekomenduojama rinktis garažams, kurie yra
sujungti su namu. LPU 42 užtikrina labai gerą
šiluminę izoliaciją.

 

LPU 67 Thermo

 

 

Energiją taupantys garažo vartai su puikia termo izoliacija.

67mm storio termiškai atskirti segmentai.

RC 2 apsaugos įranga kaip standartas.

 

 

LPU67 segmentinių durų skydas – dvigubas sluoksnis, užpildytas putomis

 

 

LPU 67 Thermo siūlo viską, ko tikimasi iš modernios durų konstrukcijos. Storesnės plokštės yra pagrindinė durų dalis, o 67 mm storio dvisluoksnės plokštės pagerina šilumos ir garso izoliaciją. Be to, plombos buvo patobulintos keliose srityse. Tarpikliai tarp kiekvienos plokštės dalies yra tvirtesni ir patvaresni, grindų sandarikliai yra dvibriauniai, kad būtų efektyvesnis sandarinimas ir optimali grindų jungtis, kompensuojanti grindų nelygumus, o dabar yra pasirenkami guminiai tarpikliai šonuose ir viršuje. Termorėmas. Sujunkite visa tai ir turėsite vienus efektyviausių garažo vartų šiandieninėje rinkoje.

 

Sertifikuota RC 2 apsaugos įranga

 

Be standartinio anti-lift komplekto, kuris automatiškai saugiai užrakina jūsų duris ir apsaugo jį nuo priverstinio atidarymo, šie segmentiniai garažo vartai  turi sertifikuotą RC 2 apsaugos įrangą.