Nustumiami priešgaisriniai vartai MARC-P

 

MARC – P vienvieriai nustūmiami priešgaisriniai vartai, kurie užtikrina jūsų pastatų apsaugą nuo gaisro keliamo pavojaus. Pradėjus sklisti dūmams ar plisti ugniai, bei pradėjus veikti priešgaisrinei signalizacijai, šie vartai nuo signalizacijos garso užsidaro, taip užkirsdami kelią ugnies plitimui. Vartai yra valdomi tiek rankiniu, tiek automatiniu būdais.

ATSPARUMAS UGNIAI. Vartų MARC – P varčia yra padaryta iš modifikuotos ir grūdintos mineralinės vatos, viduje sustiprintos plieniniais strypais. Priešgaisriniai vartai atitinka EI30, EI 60 ir EI 120 standartus.

SKARDOS STORIS. Varčios išorė yra padengta įprasta RAL spalvų  0.55 mm storio metalo skarda. Spalvas galima rinktis tiek iš įprastos RAL spalvų paletės, tiek galima rinktis medžio imitacijas. . Standartinės priešgaisrinių vartų MARC-P spalvos yra RAL 7035, RAL 9002

VARTŲ SVORIS. Dėl patentuotos konstrukcijos, priešgaisriniai vartai MARC-P yra nesunkūs. Vartus pagal Jūsų individualius užsakymus galima užsisakyti su praėjimo durelėmis, įstiklinimu, skirtingų dydžių ir spalvų.

 

Ar sutinkate gauti pranešimus apie akcijas bei naujienas savo naršyklėje?