fbpx

Pakeliami priešgaisriniai vartai MARC-O

 

MARC – O pakeliami priešgaisriniai vartai, kurie užtikrina jūsų pastatų apsaugą nuo ugnies ir dūmų. Pradėjus sklisti dūmams ar plisti ugniai, bei pradėjus veikti priešgaisrinei signalizacijai, šie vartai nuo signalizacijos garso užsidaro, taip užkirsdami kelią ugnies plitimui. Vartai yra valdomi tiek rankiniu, tiek automatiniu būdais.


EI 60/120

ATSPARUMAS UGNIAI. Vartų MARC-O varčia yra pagaminta iš modifikuotos ir grūdintos mineralinės vatos, viduje sustiprintos plieniniais strypais. Priešgaisriniai vartai atitinka EI30, EI 60 ir EI 120 standartus.


0.55 mm

SKARDOS STORIS. Varčios išorė yra padengta įprasta RAL spalvų palate 0.55 mm storio metalo skarda. Galima spalvas rinktis tiek iš įprastos RAL spalvų paletės, tiek galima rinktis medžio imitacijas. . Standartinės priešgaisrinių vartų MARC-P spalvos yra RAL 7035, RAL 9002


25 kg/m2

VARTŲ SVORIS. Dėl patentuotos konstrukcijos, priešgaisriniai vartai MARC-P yra nesunkūs. Vartus pagal Jūsų individualius užsakymus galima užsisakyti su praėjimo durelėmis, įstiklinimu, skirtingų dydžių ir spalvų.