fbpx

Pakeliami garažo vartai

Pakeliami garažo vartai – raktas į puikią pastato išvaizdą ir kasdienį komfortą.

Hörmann garažo vartai

Plačiau

Nemokamas specialisto iškvietimas

  • Nemokamas specialisto vizitas galioja užsisakant gaminius.
  • Pateiksime Jūsų lūkesčius atitinkančius pakeliamų garažo vartų sprendimus.
Paskambinkite mums! +370 608 00 101

Klientų atsiliepimai apie Viva langus

Kostas
Staciausi nama, norejau Lietuvoje gamintu langu. Dziaugiuosi pasirinkes viva langus, gavau issamia konsultacija ir laiku bei kokybiskai sumontuotus langus. Rekomenduoju
Andrius
Malonu bendrauti, kai tau atsako į visus rūpimus klausimus, ir pakonsultuoja nuo iki. Tikrai rekomenduoju, jeigu ieškot patikimos įmonės.
Lina
Užsakinėjau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybės santykis šioje įmonėje buvo geriausias, pasirinkau šią įmonę. Dar vienas privalumas, kad galėjau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose įmonėse, kur jie nieko nežino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sėkmės įmonei!
Alas
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Dovydas
Puikus aptarnavimas, puiki tolimesnė garantinė priežiūra. Ačiū
Inga
Nesuklydau pasirinkusi Viva langai. Nuo pirmo kreipimosi iki galutinių darbų galiu apie įmonę pasakyti tik gera: operatyvu, konkretu, tikslu, laiku, maloniai bendraujantys ir kantrūs darbuotojai, prisiderinantys prie kliento poreikių ir laiko. Puiku, kad patys pasiūlo geriausią sprendimą. Daugelis įmonių galėtų pasimokyti, kaip reikia dirbti su klientais. Linkiu sėkmės darbuose ir ačiū už darbą!
Paulius
Rinkausi Vivalangai, nes turejo geriausius atsiliepimus, tai noriu pasidziaugti, kad nenuvyle. Darbu kokybe auksta, taip pat padejo sutvarkyti kitos imones montavimo broka. Kaina didesne, nei kitose imonese (gavau tokiam paciam langui pasiulymus is 5 imoniu, si imone pasiule brangiausiai), bet del kokybes ir ramybes buvo verta. Rekomenduoju.
Danutė Šlivinskaite
Noriu padėkoti UAB Viva langai už puikiai atliktą darbą. Pradedant užsakymu, matavimu ir baigiant langų montavimu viskas vyko sklandžiai sutartu laiku. Įmonė verta puikiausio įvertino. Ačiū jiems labai.
Mindaugas
Labai maloniai aptarnavo, išsamiai atsakė į visus klausimus ir bendrai sudarė vaizą, kad klientas rūpi. Langų terminai atitiko dienos tikslumu ir viskas buvo atlikta tavrkingai, kaip sutarėme. Rekomenduoju rinktis šią įmonę jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas greitai efektyviai ir sklandžiai.
Laura S.
Išsamūs atsakymai į visus klausimus, didelė p. Evelinos (projektų vadovės) kantrybė (tiek susirašinėjant el. paštu, tiek telefonu) ir be galo malonus bendravimas! Atsižvelgia į kliento poreikius, supratingi, punktualūs! Tikrai rekomenduoju, nes jie tiesiog NUOSTABŪS! Dėkoju tiek Direktoriui, tiek p. Evelinai už pateisintus lūkesčius!
Kostas, Gerosios Vilties 24, IV aukštas, Vilnius
Rinkausi iš 4 kompanijų, kol pasirinkau Viva langus. Viskas rimtai vyko jau nuo pat mano pirmojo skambučio projektų vadovui Vaclovui (8 5) 245 14 11. Atvažiavo specialistas - išsimatavo - davė vertingų technologinių sprendimų langų modeliui - paskaičiavo man draugišką kainą. Langus visam butui pagamino ir sumontavo laiku. Kultūringi montuojai. Gražu buvo žiūrėti kaip dirbo. Kai rinksitės iš įvairių kompanijų, kreipkitės ir į Viva langai.Kviečiu į patenkintų Viva langai klubą!
Birutė
patikima įmonė, terminus įvygdė dar greičiau nei tikėjausi. stiklinimo darbus atliko puikus tvarkingi meistrai greitai ir kokybiškai. rekomenduoju.
Valdas
Buvom užsisakę šioje įmonėje langus visam butui prieš porą metų. Tikrai gera įmonė, galiu rekomenduot. Langai sudėti kokybiškai, jokių niuansų po poros metų neišlindo. Sėkmės darbuose.
Donatas
Puikiai atliko stiklinimo darbus. Langus pagamino dar anksčiau nei žadėjo ir net ir meistrai labai profesionaliai ir greitai (atsižvelgiant į buvusią komplikuotą statymo situaciją) įstatė langus. Likau patenkintas darbu.
Algirdas
Prieš perkant langus, ypatingai kruopščiai ieškojau kas galėtų tai padaryti. Pagal atsiliepimus pasirinkau VIVA langus ir likau labai patenkintas. Tiek kaina, tiek bendravimu, tiek laiko atžvilgiu. Meistrai taip pat labai mandagūs. Ačiū. Rekomenduoju.
Antanas
Dabar namuose žymiai šilčiau, džiaugiuosi kad patarė užsisakyti trijų stiklų langus. O labiausiai nustebino langai su signalizacijos daviklais, nereikėjo gręžti nei vienos skylės, super
Greta
Aciu uz kokybiskai atliktus darbus
Domas
Ačiū už greitą langų pristatymą.
Ramutė
Kai prieš pora metų prireikė pakeisti virtuvės langą, apsilankėme įmonėje "Viva langai". Dėkingi lig šiol esame direktoriui Mindaugui Grigui už dalykinę ir išsamią informaciją apie langų pasirinkimą ir labai kokybišką bei laiku atliktą užsakymą Apsidžiaugėme, kad ir šiandien įmonė dirba sėkmingai.Užsakėme pakeisti balkono ir kambario langus. Ir šį kart pasitvirtino imonės "Viva langai" atsakomybė. Langai ir vėl pagaminti bei sumontuoti tikrai kokybiškai ir laiku. Širdingai dėkojame projektų vadovui Giedriui už tiksliai parengtą projektą, sėkmingą vadybą ir labai malonų kultūringą bendravimą, o taip pat ir kitiems įmonės darbuotojams už nepriekaištingai atliktus darbus.
Milda
Sveiki.Noriu padėkoti Jūsų darbuotojui, Anžejui už kokybiškai ir puikiai sumontuotus Balsių sodų 8-oji g.langus, duris.
Rolandas Petrauskas
Net keista, kad atsiliepimuose ne vieno blogo žodžio. Tikiuosi, kad netrina blogu atsiliepimu, nes irgi noriu tik pagirti. Stiklino viena balkoną, bet aptarnavimo lygyje buvau kaip VIP klientas. Sekmes, ir neužmigti ant lauru!!!
Valentinas Polskis
Montuotojai Robert ir Roma (broliai) įstiklino balkoną monolitiniam name Šeškinėj. Balkonas didelis, užapvalintas, sudėtingas. Vaikinai kulturingi, bendraujantys - dėkingas už tvarkingai ir kokybiškai atliktą darbą. Įmonės servisu likau patenkintas. Tikiuosi, kad ir garantinis aptarnavimas (jei prireiks) nenuvils.
Jurgita
Labai ačiū už malonų ir kokybišką bendradarbiavimą. Net ir su "smulkiu" klientu šioje įmonėje elgiamasi kaip su svarbiu užsakovu. Esu labai patenkinta ir užsakymo, ir pačių langų, ir montavimu, ir bendravimo kokybe. Profesionalu, kokybiška ir malonus bendravimas. Tikrai drąsiai rekomenduosiu kitiems. Asmeniškai esu labai dėkinga Giedriui. Ačiū, ir sėkmės.
Mantas
Užsakinėjau tik vieną langą. Rinkausi ten kur pigiausia ir dar paskaitinėjau atsiliepimus. Kompanija tikrai nenuvylė, tilpo į terminus, atvyko malonūs, paslaugūs vyrai, gražiai sumontavo, šiukšles susirinko. Turint omeny, kad užsakymas buvo tikrai mažiukas, aptarnavimu likau tikrai patenkintas. Esant reikalui - vėl kreipsiuosi į šią įmonę.
Tomas
Puiki vadyba ir servisas. Ačiū Giedriui, Mindaugui ir montuotojams už profesionaliai atliktą darbą.
Jurgis
Užsakinėjau namui 10 langų/durų iš Viva langų. Šios įmonės pasiūlytas kainos/kokybės santykis man pasirodė labai geras. Vertinu tai, kad gamina patys ir pasiūlė pažiūrėti kaip ir kur vyksta gamyba - buvau pas juos dirbtuvėse, pamačiau kaip atrodys. Į visus klausimus atsakė, davė gerų patarimų. Pagamino greičiau nei tikėjausi. Montuotojai profesionalūs - realiai sudėjo viską dviese per dieną, o kitos dienos pusdienį truko montavimo putų kraštų nupjaustymas ir difuzinės plėvelės klijavimas. Žodžiu, ramia sąžine rekomenduosiu, kai kam nors prireiks langų.
Edgaras
Užsakinėjau langus namui, su stumdomomis vitrinomis. Langai buvo pagaminti laiku ir kokybiškai. Montuotojai buvo punktualūs, montavimą atliko kokybiškai ir nepaliko po savęs jokių šiukšlių. Tikrai rekomenduoju, puikus kainos ir kokybės santykis.
Atsiliepimas
Dėkui Euroexport kolektyvui (Giedriui ir Mindaugui) už konsultacijas pasirenkant langus ir duris naujos statybos namui - visi mano klausimai sulaukė konkrečių atsakymų. Jau pateikus užsakymą jaučiausi rami, kad sprendimas pasirenkant gamintoją buvo teisingas. Gaminiai tikrai puikūs ir kokybiški, montavimas taip pat labai profesionaliai atliktas. Viskas laiku ir net geriau nei tikėjausi. Ramia sąžine jus rekomenduoju.
Uzskaitom
Mūsų daugiabutyje ši įmonė keitė visus laiptinės langus bei darė angokraščių apdailą. Likome patenkinti ir langų ir apdailos kokybe. Nors darbo eigoje ir padarė nedidelio broko, tačiau po patikros operatyviai sutvarkė. Bendravimas paprastas, lakoniškas, dalykiškas bet tiek ir užtenka. Jokio akių dūmimo bei pasakų sekimo. Ateityje manau tikrai naudosiuosi šios įmones paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.
Rekomenduoju
4 langus butui birželio mėnesį pagamino ir įmontavo per 2 savaites - puiku. Projektų vadovas Viktoras itin atidžiai išmatavo langus, išsamiai atsakė į visus klausimus, atsižvelgė į pageidavimus, davė labai naudingų patarimų iš savo profesinės patirties. Montuotojų brigados vadovas Jaroslavas - puikus meistras išmanantis savo darbą. Malonu bendrauti su profesionalais. Viskas laiku, punktualiai, kokybiškai. Kai reikės langų kitoje gyvenamoje vietoje, vėl kreipsiuos į UAB Euroexport "Viva Langai". Rekomenduoju.
Ruta
Profesionalus kolektyvas, malonu buvo bendrauti. Esam labai patenkinti tiek gaminiais (isigijom plastikinius langus, duris, portala) tiek atliktais darbais.
Andrius
Tėvams pensininkams pasiūlė gerus langus už gerą kainą. Liko labai patenkinti ir kokybe ir maloniu aptarnavimu. Meistrai dirbo tvarkingai. Daugiau tokių atsakingų įmonių.
Lina
Uzsakinejau langus visam butui. Kadangi kainos ir kokybes santykis sioje imoneje buvo geriausias, pasirinkau sia imone. Dar vienas privalumas, kad galejau bendrauti su direktoriumi Mindaugu ir sutarti tai kas man svarbiausia, o ne tik su vadybininkais kaip kitose imonese, kur jie nieko nezino, nieko negali. Darbai atlikti laiku, viskas tvarkoje. Linkiu sekmes imonei!
Henrikas
Man is esmes patiko. Gyvenamam name keitem langus. Sumontavo kaip zadejo laiku, kokybe atrodo patikimai, kaina irgi puiki. I visus klausimus atsake profesionaliai. Turi daug variantu tiek spalvu, tiek profiliu. Tik norisi daugiau patarimu, kas konkreciu atveju geriau, kaip kiti daro, nes priesingu atveju turi narsyti internete, kad susidarytum vaizda koks variantas tau labiau tinka. Pavyzdziui: keliu kameru man reikalingas stiklo paketas, arba koks pertvaru skaicius optimaliausias lango reme. O pas juos tiek stiklo paketu, tiek profiliu, tiek spalvu, tiek uzraktu variacija pakankamai didele, ir gali rinktis ko tik sirdis geidzia. Likau patenkintas, dedu pliusa, geram draugui irgi rekomenduociau.
Sigis
Užsakėm pas juos langus į visa butą, atsakė į visus klausimus, patarė, pasiūlė prieinamas kainas, meistrai sumontavo tvarkingai, bendradarbiavimu likome patenkinti. Ačiū direktoriui Mindaugui. Kaunas
Dana
Tikrai džiaugiuosi, pasirinkusi šią įmonę balkono stiklinimui. Esu dėkinga direktoriui Mindaugui Grigui už konsultacijas, patarimus bei profesionalų darbų organizavimą - meistrai montavimo ir apdailos darbus atliko greitai ir nepriekaištingai. Mano nuomone, Euroexport, UAB "Viva Langai" - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei.

Statant savo svajonių namą, būtina pasirūpinti ne tik jo estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis, bet ir suteikti jam kiek tik įmanoma daugiau komforto. Juk namas bus eksploatuojamas kasdien. Tad ir naudotis jo elementais teks kasdien. Iš anksto neapgalvotos smulkmenos, vėliau gali erzinti ir kelti nepatogumų kasdieniame gyvenime.

Vis daugiau naujakurių, atsižvelgia į tai, jog garažas – tai ne tik funkcinis priestatas prie namo, bet ir neatsiejama viso pastato įvaizdžio ir kasdienio komforto dalis. Na, o garažo vartai apskritai patenka į svarbiausių pastato elementų septintuką. Garažo vartai naudojami kasdien. Jei į darbą ir iš jo vykstate automobiliu, ko gero pro juos į namus pateksite netgi gerokai dažniau nei per paradines namo duris. Tad šis Jūsų pastato elementas tiesiog PRIVALO būti funkcionalus, saugus ir patogus. O be viso to, dar ir estetiškai patrauklus bei derėti viso namo eksterjero kontekste.

Kad Jūsų garažo vartai tikrai atitiktų visus šiuos kriterijus, VIVA langai specialistai vienbalsiai sako, jog geriausias sprendimas yra pakeliami garažo vartai.

Jūsų patogumui – pakeliami garažo vartai su automatika

Patogumo prasme, absoliučiai jokių konkurentų neturi automatiniai pakeliami garažo vartai. Tokių vartų dėka, grįžus namo, tam, jog atidarytumėte garažo vartus, jums neprireiks net išlipti iš automobilio.

Pakeliami garažo vartai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, Jums sėdint automobilyje, vieno mygtuko paspaudimu. Jūs tiesiog privažiuojate, spustelite pultelį ir pakeliami garažo vartai pasikelia. Lygiai taip įvažiavę į garažą, spustelite pultelį, ir pakeliami garažo vartai nusileidžia. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti smulkmena. Tačiau šią “smulkmeną” įgyvendinę, tikrai sau padėkosite.

Jei vis dėlto nesate tikri ar norite pakeliamų garažo vartų automatikos, arba vartams skirtas biudžetas to neleidžia, pakeliamiems garažo vartams galimas ir įprastas spynos užrakinimas pramoniniu ar buitiniu būdu. Patikimumo ir saugumo prasme, pastarieji nė kiek nenusileidžia automatiniam užrakinimui.

Pakeliami garažo vartai su durimis – kai norisi dar daugiau funkcionalumo

Tam, kad patekti į patalpą ar iš jos išeiti būtų patogiau ir lengviau, pakeliami garažo vartai gali turėti praėjimo duris. Jos labai pasitarnauja skubant, kai į garažą tenka dažnai įeiti ir iš jo išeiti, žvarbiu oru bei tuo atveju, kai garaže sumontuoti pakeliami garažo vartai yra be vartų automatikos.

Tokios durys, gali būti montuojamos pačiuose vartuose, arba šalia jų.

Na, o jei turite augintinį, kuriam leidžiama laisvai marširuoti pirmyn atgal tarp namų ir lauko, nepraleiskite progos į vartus įkomponuoti specialią, gyvūnams skirtą landą. Jos dėka, Jūsų augintinis galės išeiti į lauką ir grįžti namo kada tik panorėjęs.

Pakeliami garažo vartai – ne tik patogu, bet ir saugu

Investuodami į pakeliamus garažo vartus, investuojate ne tik į jų patogumo, bet ir saugumo garantą. Gamybos procese, viskas – nuo gamybai naudojamų žaliavų iki vartų valdymo parenkama remiantis aukščiausiais kokybės standartais. Tam, kad Jūsų pakeliami garažo vartai būtų tvirti, atsparūs oro sąlygų poveikiui, patogiai valdomi bei tinkamai apsaugotų Jūsų turtą nuo ilgapirščių vagišių.

Pakeliami garažo vartai – apdailos būdai ir montavimas

Taip, kaip mūsų rūbai, batai ir šukuosena mus reprezentuoja aplinkiniams, taip ir namo fasadas, norime to ar ne, labai daug pasako apie jo gyventojus.

Kompanija VIVA langai, pakeliamus garažo vartus gamina pagal kliento pageidavimus, tad užsisakę vartus pas mus, turėsite galimybę pasirinkti ne tik individualių matmenų garažo vartus ar asmeninius poreikius atitinkančius techninius parametrus, bet ir labiausiai su namo eksterjeru derantį garažo vartų dizainą.

Savo pakeliamiems garažo vartams galėsite išsirinkti vartų apdailą, geriausiai atitinkančią Jūsų pastato konstrukcijų specifiką ir estetiką. Asortimentas tikrai platus – pakeliamų garažo vartų apdaila gali būti juostinė, lygi, filinginė ar ar net medžio raštų. Maža to, nevaržomi galėsite pasirinkti ir spalvą, kadangi VIVA langai pakeliamus garažo vartus gali pagaminti bet kokio, RAL spalvų paletėje esančio atspalvio.

Tačiau įrenginėjant pakeliamus garažo vartus, didžiausias dėmesys turi būti skiriamas ne tik vartų stiliui, spalvai, jų automatikai ir apdailos tipui, bet ir montavimui.

VIVA langai pakeliamų garažo vartų montavimo komanda – profesionalai, kurie darbus atlieka taip, jog Jūsų pakeliami garažo vartai atitiktų aukščiausius standartus ir tarnautų Jums ilgus metus.

Pakeliami garažo vartai – ne tik namams, bet ir komercinėms patalpoms

Pakeliami garažo vartai skirti komercinėms patalpoms, vadinami pramoniniais vartais. Tokie vartai pritaikyti pramoninės, komercinės paskirties pastatams, yra itin tvirtos komplektacijos ir netgi intensyvaus naudojimo sąlygomis garantuoja sklandų, saugų ir ilgametį veikimą.

VIVA langai pakeliami garažo vartai – kaina, atitinkanti kokybę

Pakeliami garažo vartai sparčiai populiarėja. Natūralu – juk juos naudojantys žmonės randa daugiau privalumų nei trūkumų. Na, o didėjant paklausai, didėja ir pasiūla, tad pakeliami garažo vartai turi būti siūlomi konkurencinga kaina. Tačiau gera kaina be kokybės – seniai nebėra populiariausias pasirinkimas Lietuvos rinkoje. Labai gerai suprantame, kad klientams ne mažiau nei gera kaina, svarbi nepriekaištinga gaminio kokybė. Todėl, bėgant metams ir kaupiantis patirčiai, siekiame ne tik išlaikyti, bet ir kiek tik įmanoma labiau patobulinti pakeliamų garažo vartų kokybę.

VIVA langai gamybos specialistai vis daugiau dėmesio skiria pakeliamų vartų sistemų mechanizmų tobulinimui, ieško naujų dizaino sprendimų. Mūsų montavimo komanda – profesionalai, darbus atliekantys pagal aukščiausius kokybės standartus ir naujausias technologijas. Na, o VIVA langai vadyba daro viską, kad turėtume galimybę aukščiausios kokybės pakeliamus garažo vartus Jums pasiūlyti už kuo adekvatesnę ir priimtinesnę kainą.