fbpx

Pakeliami garažo vartai

Pakeliami garažo vartai – raktas į puikią pastato išvaizdą ir kasdienį komfortą

Statant savo svajonių namą, būtina pasirūpinti ne tik jo estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis, bet ir suteikti jam kiek tik įmanoma daugiau komforto. Juk namas bus eksploatuojamas kasdien. Tad ir naudotis jo elementais teks kasdien. Iš anksto neapgalvotos smulkmenos, vėliau gali erzinti ir kelti nepatogumų kasdieniame gyvenime.

Vis daugiau naujakurių, atsižvelgia į tai, jog garažas – tai ne tik funkcinis priestatas prie namo, bet ir neatsiejama viso pastato įvaizdžio ir kasdienio komforto dalis. Na, o garažo vartai apskritai patenka į svarbiausių pastato elementų septintuką. Garažo vartai naudojami kasdien. Jei į darbą ir iš jo vykstate automobiliu, ko gero pro juos į namus pateksite netgi gerokai dažniau nei per paradines namo duris. Tad šis Jūsų pastato elementas tiesiog PRIVALO būti funkcionalus, saugus ir patogus. O be viso to, dar ir estetiškai patrauklus bei derėti viso namo eksterjero kontekste. 

Kad Jūsų garažo vartai tikrai atitiktų visus šiuos kriterijus, VIVA langai specialistai vienbalsiai sako, jog geriausias sprendimas yra pakeliami garažo vartai.

Jūsų patogumui – pakeliami garažo vartai su automatika

Patogumo prasme, absoliučiai jokių konkurentų neturi automatiniai pakeliami garažo vartai. Tokių vartų dėka, grįžus namo, tam, jog atidarytumėte garažo vartus, jums neprireiks net išlipti iš automobilio.

Pakeliami garažo vartai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, Jums sėdint automobilyje, vieno mygtuko paspaudimu. Jūs tiesiog privažiuojate, spustelite pultelį ir pakeliami garažo vartai pasikelia. Lygiai taip įvažiavę į garažą, spustelite pultelį, ir pakeliami garažo vartai nusileidžia. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti smulkmena. Tačiau šią “smulkmeną” įgyvendinę, tikrai sau padėkosite.

Jei vis dėlto nesate tikri ar norite pakeliamų garažo vartų automatikos, arba vartams skirtas biudžetas to neleidžia, pakeliamiems garažo vartams galimas ir įprastas spynos užrakinimas pramoniniu ar buitiniu būdu. Patikimumo ir saugumo prasme, pastarieji nė kiek nenusileidžia automatiniam užrakinimui.

Pakeliami garažo vartai su durimis – kai norisi dar daugiau funkcionalumo

Tam, kad patekti į patalpą ar iš jos išeiti būtų patogiau ir lengviau, pakeliami garažo vartai gali turėti praėjimo duris. Jos labai pasitarnauja skubant, kai į garažą tenka dažnai įeiti ir iš jo išeiti, žvarbiu oru bei tuo atveju, kai garaže sumontuoti pakeliami garažo vartai yra be vartų automatikos.

Tokios durys, gali būti montuojamos pačiuose vartuose, arba šalia jų.

Na, o jei turite augintinį, kuriam leidžiama laisvai marširuoti pirmyn atgal tarp namų ir lauko, nepraleiskite progos į vartus įkomponuoti specialią, gyvūnams skirtą landą. Jos dėka, Jūsų augintinis galės išeiti į lauką ir grįžti namo kada tik panorėjęs.

Pakeliami garažo vartai – ne tik patogu, bet ir saugu

Investuodami į pakeliamus garažo vartus, investuojate ne tik į jų patogumo, bet ir saugumo garantą. Gamybos procese, viskas – nuo gamybai naudojamų žaliavų iki vartų valdymo parenkama remiantis aukščiausiais kokybės standartais. Tam, kad Jūsų pakeliami garažo vartai būtų tvirti, atsparūs oro sąlygų poveikiui, patogiai valdomi bei tinkamai apsaugotų Jūsų turtą nuo ilgapirščių vagišių.

Pakeliami garažo vartai – apdailos būdai ir montavimas

Taip, kaip mūsų rūbai, batai ir šukuosena mus reprezentuoja aplinkiniams, taip ir namo fasadas, norime to ar ne, labai daug pasako apie jo gyventojus.

Kompanija VIVA langai, pakeliamus garažo vartus gamina pagal kliento pageidavimus, tad užsisakę vartus pas mus, turėsite galimybę pasirinkti ne tik individualių matmenų garažo vartus ar asmeninius poreikius atitinkančius techninius parametrus, bet ir labiausiai su namo eksterjeru derantį garažo vartų dizainą.

Savo pakeliamiems garažo vartams galėsite išsirinkti vartų apdailą, geriausiai atitinkančią Jūsų pastato konstrukcijų specifiką ir estetiką. Asortimentas tikrai platus – pakeliamų garažo vartų apdaila gali būti juostinė, lygi, filinginė ar ar net medžio raštų. Maža to, nevaržomi galėsite pasirinkti ir spalvą, kadangi VIVA langai pakeliamus garažo vartus gali pagaminti bet kokio, RAL spalvų paletėje esančio atspalvio.

Tačiau įrenginėjant pakeliamus garažo vartus, didžiausias dėmesys turi būti skiriamas ne tik vartų stiliui, spalvai, jų automatikai ir apdailos tipui, bet ir montavimui.

VIVA langai pakeliamų garažo vartų montavimo komanda – profesionalai, kurie darbus atlieka taip, jog Jūsų pakeliami garažo vartai atitiktų aukščiausius standartus ir tarnautų Jums ilgus metus.

Pakeliami garažo vartai – ne tik namams, bet ir komercinėms patalpoms

Pakeliami garažo vartai skirti komercinėms patalpoms, vadinami pramoniniais vartais. Tokie vartai pritaikyti pramoninės, komercinės paskirties pastatams, yra itin tvirtos komplektacijos ir netgi intensyvaus naudojimo sąlygomis garantuoja sklandų, saugų ir ilgametį veikimą.

VIVA langai pakeliami garažo vartai – kaina, atitinkanti kokybę

Pakeliami garažo vartai sparčiai populiarėja. Natūralu – juk juos naudojantys žmonės randa daugiau privalumų nei trūkumų. Na, o didėjant paklausai, didėja ir pasiūla, tad pakeliami garažo vartai turi būti siūlomi konkurencinga kaina. Tačiau gera kaina be kokybės – seniai nebėra populiariausias pasirinkimas Lietuvos rinkoje. Labai gerai suprantame, kad klientams ne mažiau nei gera kaina, svarbi nepriekaištinga gaminio kokybė. Todėl, bėgant metams ir kaupiantis patirčiai, siekiame ne tik išlaikyti, bet ir kiek tik įmanoma labiau patobulinti pakeliamų garažo vartų kokybę.

VIVA langai gamybos specialistai vis daugiau dėmesio skiria pakeliamų vartų sistemų mechanizmų tobulinimui, ieško naujų dizaino sprendimų. Mūsų montavimo komanda – profesionalai, darbus atliekantys pagal aukščiausius kokybės standartus ir naujausias technologijas. Na, o VIVA langai vadyba daro viską, kad turėtume galimybę aukščiausios kokybės pakeliamus garažo vartus Jums pasiūlyti už kuo adekvatesnę ir priimtinesnę kainą.